39 очок Петерсона не врятували. БК Запоріжжя дотис МБК Миколаїв в овертаймі

Запоріжжя приймав Миколаїв у третьому матчі між цими командами в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

У першій половині команди трохи забули про захист провівши доволі результативні 20 хвилин. Першу чверть краще відіграли господарі, які набрали 30 очок за 10-хвилинку, у другій своїм потужним відрізком відповіли вже гості.

У господарів нестримним у першій половині був центровий Джервон Пресслі, який ще до великої перерви відзначився 14 очками, 8 підбираннями та був дуже активним у фарбі за відсутності основного центрового Миколаєва Кервіна Брістола. У гостей у другій чверті увімкнувся лідер команди Квентін Петерсон, який набрав за чверть 15 очок та в парі з партнером по задній лінії Віталієм Зотовим вів гру своєї команди у нападі.

Зігравши більш агресивно та стабілізувавші гру у фарбі гості вирівняли гру, але пішли на велику перерву за 4 очок переваги Запоріжжя.

Третя чверть залишилась за господарями, які збільшили перевагу, пропустивши лише 12 очок, однак Миколаїв зумів знайти сили та повернутись у гру. Вже на старті заключної десятихвилинки два триочкових від Луценка та один дальній від Онуфрівєва розпочали ривок корабелів, у складі яких продовжував у своєму ритмі у нападі працювати Петерсон.

Незважаючи на брак зросту на ротації у передній лінії миколаївці за рахунок самовіддачі Адедирана втримали натиск суперника у фарбі, відбились та зуміли перевести гру в овертайм. Регулярні дабл-тіми на Петерсоні змушували американця позбуватися м’яча і партнери свого лідера підтримали. Онуфрієв, Зотов та Адедиран набрали заключні 10 очок Миколаєва у четвертій чверті та перевели гру в овертайм. У Запоріжжя був шанс поставити крапку в цьому матчі в основний час, однак Столлворт, взявши вирішальне володіння на себе, нічого грунтовного створити не зумів, врізавшись у проході в Адедирана. Овертайм!

Вирішальні 5 хвилин гри краще провели господарі, у складі яких дуже вчасно увімкнувся у нападі Пресслі, важливі очки набрав Шевченко. Петерсону на кінцівку відверто забракло сил, а 5 фолів Зотова та обмежена ротація не дозволили Віталію Чернію врятувати матч. Запоріжжя переміг Миколаїв з рахунком 104:99 та знову вийшов вперед у сезонній серії.

У гостей чергову потужну гру провів Квентін Петерсон який до 39 очок додав 9 підбирань, 7 передач, 5 перехоплень та 1 блок-шот (РЕ 38). У господарів найкращим був Джервон Пресслі, який своє повернення у Запоріжжя відсвяткував дабл-даблом - 23 очки, 13 підбирань та 3 блок-шоти в активі у американця (РЕ 31).

Свій наступний матч у чемпіонаті України запоріжці проведуть 24 січня на виїзді проти Харківських Соколів, а Миколаїв 19 січня зіграє на виїзді проти Прометея.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя – Миколаїв ОТ 104:99 (30:21, 24:29, 17:12, 18:27, 15:10)

Запоріжжя: Столлворт 25 + 6 підбирань + 4 передачі, Рендольф 21 + 6 підбирань - 5 втрат, Мироненко 8, Шевченко 15 + 11 підбирань, Преслі 23 + 13 підбирань + 3 блок-шоти - старт; Липовцев 1, Кожем'якін 5 + 3 передачі, Титов, Міхєєв, Сандул 6 + 4 підбирання.

Миколаїв: Зотов 14 + 5 підбирань, Пітерсон 39 + 9 підбирань + 7 передач + 5 перехоплень - 4 втрати, Луценко 14 + 4 підбирання, Онуфрієв 12 + 4 блок-шота, Адедиран 10 + 8 підбирань + 3 блок-шоти - старт; Хохоник 2 + 4 підбирання, Давидюк 1, Юрченко 5, Приймак 2

Статистика матчу

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Суперліга 29.03.2024
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Суперліга 28.03.2024
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.