Аліна Ягупова виборола чемпіонський титул в Туреччині

Капітан жіночої збірної України Аліна Ягупова виборола чемпіонський титул турецької Суперліги. Її Фенербахче втретє переміг Галатасарай у фінальній серії – 71:56 (статистика).

Наша баскетболістка за 37:30 набрала 18 очок, 5 підбирань, 7 передач, 2 перехоплення.

Цього сезону Фенербахче виграв усі матчі турецької Суперліги: 26 у регулярному чемпіонаті та 8 у плейоф.

Це вже 18-й чемпіонський титул Фенербахче в турецькій Суперлізі.

Також цього сезону Ягупова вдруге поспіль стала MVP Євроліги.

Визначено групи основного раунду жіночої Євроліги Визначено групи основного раунду жіночої Євроліги
Боротьбу за трофей розпочнуть команди двох українок
Найближчі матчі національних збірних прийме Київ Найближчі матчі національних збірних прийме Київ
У листопаді чоловіча та жіноча збірні зіграють у столичному Палаці спорту
Срджан Радулович: Україна має кваліфікуватися на чемпіонат Європи, це наше завдання Срджан Радулович: Україна має кваліфікуватися на чемпіонат Європи, це наше завдання
Наставник жіночої збірної України - про жеребкування відбору на Євробаскет-2023 і майбутні матчі.
Жіноча збірна України дізналася суперників по групі кваліфікації на Євробаскет-2023 Жіноча збірна України дізналася суперників по групі кваліфікації на Євробаскет-2023
Команда Срджана Радуловіча зіграє з Литвою, Францією та Фінляндією
Олена Бойко продовжить кар’єру в Іспанії Олена Бойко продовжить кар’єру в Іспанії
Гравчиня національної збірної гратиме за кордоном
Сербія перемогла в фіналі ЄвроБаскета-2021 Сербія перемогла в фіналі ЄвроБаскета-2021
Завершився чемпіонат Європи серед жіночих команд
Визначилися фіналісти ЄвроБаскета-2021 Визначилися фіналісти ЄвроБаскета-2021
У вирішальному матчі чемпіонату Європи зіграють збірні Франції та Сербії
ЄвроБаскет-2021: новий рекорд та всі півфіналісти ЄвроБаскет-2021: новий рекорд та всі півфіналісти
На чемпіонаті Європи серед жіночих команд визначилися півфіналісти
Визначилися чвертьфіналісти ЄвроБаскета-2021 Визначилися чвертьфіналісти ЄвроБаскета-2021
У Франції та Іспанії триває чемпіонат Європи серед жінок
ЄвроБаскет-2021: результати 20 червня та учасники плей-оф ЄвроБаскет-2021: результати 20 червня та учасники плей-оф
У Франції та Іспанії триває чемпіонат Європи серед жіночих команд
ЄвроБаскет-2021: рекорд Палау та результати 18 червня ЄвроБаскет-2021: рекорд Палау та результати 18 червня
У Франції та Іспанії триває жіночий чемпіонат Європи
ЄвроБаскет-2021: зазіхання на рекорд Ягупової ЄвроБаскет-2021: зазіхання на рекорд Ягупової
За п`ять днів стартує чемпіонат Європи серед жінок
Визначено господарів жіночого ЄвроБаскета-2023 Визначено господарів жіночого ЄвроБаскета-2023
Кваліфікаційний турнір наступного чемпіонату Європи стартує в листопаді 2021 року
Ганна Рульова - про невдалу олімпійську кваліфікацію жіночої збірної України 3х3 Ганна Рульова - про невдалу олімпійську кваліфікацію жіночої збірної України 3х3