Артем Пустовий оформив дабл-дабл у півфіналі плей-оф чемпіонату Індонезії

Український центровий Артем Пустовий допоміг Сатрії Муді виграти перший матч півфінальної серії плей-оф чемпіонату Індонезії.

Сатрія Муда в домашньому матчі серії до двох перемог здобула перемогу над переможцем регулярного чемпіонату Дева Юнайтед з рахунком 89:75.

Артем Пустовий в цьому матчі зіграв майже 34 хвилини, за які оформив дабл-дабл з 14 очок (3/6 двоочкові, 1/2 триочкові, 5/6 штрафні) та 11 підбирань, до яких додав 3 передачі, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 2 фолах.

В'ячеслав Бобров буде грати в одній команді з іншим гравцем збірної України

Наступний півфінальний матч серії між Сатрією Мудою та Девою Юнайтед відбудеться 27 липня.
Українки за кордоном: Яцковець оформила дабл-дабл, Кулєша набрала 23 очка Українки за кордоном: Яцковець оформила дабл-дабл, Кулєша набрала 23 очка
Огляд виступів українських баскетболісток за 16 жовтня
Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон
Українські легіонери провели чергові матчі в рамках підготовки до сезону в НБА
Михайлюк набрав 16 очок у дебютному матчі за Юту, у Скапінцева 5 очок за Бостон Михайлюк набрав 16 очок у дебютному матчі за Юту, у Скапінцева 5 очок за Бостон