Артем Пустовий став найрезультативнішим гравцем матчу плей-оф чемпіонату Індонезії

Центровий збірної України Артем Пустовий допоміг Сатрії Муда з перемоги стартувати в плей-оф чемпіонату Індонезії.

Першу гру чвертьфінального раунду до двох перемог Сатрія Муда проводила вдома проти Кесатрії Бенгаван Соло і впевнено перемогла 90:64, повівши 1:0 в серії.

Артем Пустовий за 22 хвилини набрав 21 очко (7/10 двоочкові, 1/3 триочкові, 4/6 штрафні), зібрав 9 підбирань, зробив 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 фолі.

Другий матч чвертьфінальної серії між командами відбудеться 14 липня.

Нагадаємо, після завершення виступів за Сатрію Муду в Індонезії Артем Пустовий приєднається до іспанського Ховентуда, в якому проведе наступний сезон.

Українки за кордоном: Яцковець оформила дабл-дабл, Кулєша набрала 23 очка Українки за кордоном: Яцковець оформила дабл-дабл, Кулєша набрала 23 очка
Огляд виступів українських баскетболісток за 16 жовтня
Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон
Українські легіонери провели чергові матчі в рамках підготовки до сезону в НБА
Михайлюк набрав 16 очок у дебютному матчі за Юту, у Скапінцева 5 очок за Бостон Михайлюк набрав 16 очок у дебютному матчі за Юту, у Скапінцева 5 очок за Бостон