БК Запоріжжя у важкому матчі переміг Одесу

У напруженому поєдинку перемогу здобуло Запоріжжя – 80:78

Хід матчу

Перша половина пройшла за мінімальної переваги Запоріжжя. Підопічні Валерія Плеханова надійніше діяли під щитами – 20 підбирань проти 18, демонстрували більш команду гру – 10 передач на 8, і були дисциплінованішими – 9 очок з лінії, тоді як у суперника 3. Проте, одесити компенсували це своєю влучністю - 14 з 32 реалізованих пострілів проти 12 з 32 у Запоріжжя. Тож, перевага гостей перед наступною 20-хвилинкою складала 3 очка.

Після відпочинку команди демонстрували рівну гру. В третій чверті 10 влучань проти 9 на користь Одеси, але з них 2 дальні, тоді як у суперника 3. В заключній частині все проходило за точнісінським сценарієм. Суперника набрали по 20 очок і в підсумку все вирішив той мінімальний гандикап, яким Запоріжжя заволоділо перед перервою. Тож, перемога підопічних Валерія Плеханова – 80:70.