Бонн Липового зіграє з Баварією у плейоф Бундесліги, Санон завершив боротьбу за чемпіонство у Литві

У п’ятницю, 20 травня, на баскетбольних майданчиках Європи з’явилось п’ятеро українців.

У Німеччині Олександр Липовий після матчу відпочинку повернувся до ротації Бонна і з ним його команда переграла Гамбург 95:88, оформивши перемогу у серії 3:0 та вихід у півфінал плейоф, де Бонн зіграє з Баварією.

У третій грі проти Гамбурга Олександр Липовий провів на майданчику 13 хвилин, набрав 2 очки (1/2 двохочкових, 0/2 триочкових), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі.

Шяуляй Іссуфа Санона програв Ритасу у півфінальній серії плейоф чемпіонату Литви. Серія закінчилася з рахунком 1-3 на користь Ритаса.

Останній матч серії «Шяуляй» програв з рахунком 77:87. Іссуф Санон провів на майданчику 23 хвилини, набрав 16 очок (2/5 двохочкових, 3/5 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 4 підбирання, зробив 1 передачу, 1 перехоплення при 5 втратах та 4 фолах.

В Естонії вже стартувала фінальна серія між Пярну та Тарту Уліколь. Перший матч в себе дома виграв Пярну 93:85 і повів в серії 1:0.

Захисник Тарту Уліколь Олександр Ковляр провів на майданчику 16 хвилин, набрав 3 очки (0/4 двохочкових, 1/3 триочкових), віддав 2 передачі, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах.

У другому дивізіоні Франції Антіб стартував з виїзної перемоги над Евре 77:70 в чвертьфіналі плейоф. Форвард Антіба В’ячеслав Петров провів на майданчику 27 хвилин, набрав 7 очок (3/4 двохочкових, 0/3 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 8 підбирань, віддав 2 передачі, зробив 2 блок-шоти та 1 перехоплення при 2 фолах та 3 втратах.

У другому дивізіоні Іспанії Прат Ховентуд без допомоги Андрія Грицака, який залишився на лавці запасних, розгромив Уеску 96:60 в останньому турі регулярного чемпіонату, але виграли і конкуренти, тому Прат Ховентуд вилітає у третій дивізіон.

Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон
Огляд виступів українських баскетболістів за 27 березня
Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 березня
Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл
До вашої уваги огляд матчів українських баскетболістів за 24 березня
Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії
Українка здобула перший трофей в іспанському клубі
Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 березня
Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан
Огляд виступів українських баскетболісток за 20 березня
Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit
Дар'я Бірюк та Катерина Коваль зіграють за збірну світу
Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 18 березня
Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10