Бонн Олександра Липового зрівняв рахунок у півфінальній серії з Баварією

Переможець півфінальної серії плейоф чемпіонату Німеччини між Бонном та Баварією визначиться у п’ятому матчі між командами.

Програвши два перші матчі серії на своєму полі, Бонн зумів повернути інтригу у серію і виграв два матчі на майданчику Баварії.

Вчора, 6 червня, команда Туомаса Ісало перемогла Баварію з рахунком 83:80 і зробила рахунок у серії 2:2.

Захисник збірної України Олександр Липовий у звітному матчі за Бонн зіграв 4 хвилини, за які не виконував кидків, зробив 2 підбирання та 1 передачу при 3 фолах.

П'ятий, вирішальний матч серії, відбудеться 8 червня у Бонні.

Липовий після завершення клубного сезону має приєднатись до національної збірної, яка вже готується до матчів відбору на ЧС-2023 – напередодні став відомий список гравців на сборі.

Наша команда у липні проведе виїзну гру проти Північної Македонії та домашні ігри проти Грузії та Іспанії у Ризі. Квитки на матчі в Ризі вже в продажу.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна