Будівельник вольовим камбеком подвоїв перевагу в чвертьфіналі

Дніпро вдруге поступився Будівельнику в домашньому поєдинку чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги Паріматч – 80:84.

Хід матчу
Господарі виходили на поєдинок з чітким наміром відігратися після стартової поразки. Тож відразу взялися його реалізовувати. Тиснучи на суперника на максимальних швидкостях дніпряни швидко пішли вперед. Цього разу пішла гра та кидок у Террела. Також дніпряни влучно атакували з-за дуги – чотири влучання за стартову чверть. Відтак на початку зустрічі господарі вирвалися на 10 очок вперед.

Кияни спробували додати агресії з початком другої 10-хвилинки. Втім надовго запалу не вистачило. Господарі в підсумку зберегли 9 очок переваги за першу половину. Дніпряни при цьому вдвічі перевершили киян за реалізацією триочкових – 8 проти 4.

По перерві перелому не сталося, господарі і надалі контролювали хід боротьби, збільшивши загальну перевагу до 15 очок.

Та найцікавіше почалося в заключній чверті. У киян виявилося достатньо сил, аби значно додати та взятися за порятунок результату. Натомість у Дніпра гра розладналася та ще дочасно через перебір фолів залишив гру Закурдаєв. Гості відіграли відставання, а на останніх хвилинах у грі нервів не залишили дніпрянам шансів.

Відтак серія переїде до Києва за переваги Будівельника.

Герої матчу
Найрезультативнішим у складі киян став Стівен Бурт – 24 очка, 7 підбирань, 7 передач.

Наступний матч
Третій матч чвертьфінальної серії команди зіграють у Києві 18 травня.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Плей-оф. 1/4 фіналу. Матч 2

15 травня
Дніпро. 17:00

Дніпро – Будівельник – 80:84 (24:14, 21:22, 21:15, 14:33)
Дніпро: Террел 15о + 6пр, Кравцов 14, Купер 13о + 9пр, Бобров 10о + 8пд, Тимофеєнко 9, Закурдаєв 9, Глєбов 7о + 5пд, Санон 3, Коломойський, Корнієнко, Бондарчук.
Будівельник: Бурт 24о + 7пд + 7пр, Дево 14о + 7пд, Дж. Джонсон 12о + 7пд, Яковічс 11, Р. Джонсон 9, Девенпорт 8о + 11пд, Кобець 6, Кожем`якін, Звонов.
Рахунок серії – 0:2
Статистика матчу

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Суперліга 28.03.2024
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.