Всі категорії новин
Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2004-2005 та 2007 р.н.

Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2004-2005 та 2007 р.н.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, в новому сезоні чемпіонату ВЮБЛ буде виступати менше команд у всіх вікових групах, аніж зазвичай. Через це, змагання серед дівчат пройдуть без розподілення на дивізіони, а лише на групи А та Б за територіальним принципом.

Справа в тім, що для формування лише одного дивізіону необхідно 14 команд, не кажучи вже про два. Заявку ж на участь у сезоні подали максимум 14 колективів і лише в одній віковій групі – дівчат 2007 року народження. Тож, було прийняте відповідне рішення відмовитися від дивізіонів.

Читайте: Лідерство криворіжців та миколаївців: результати Вищої ліги 14-16 листопада

Чемпіонат серед дівчат 2007-го року народження пройде у два етапи:

У першому, команди розподілені на дві групи за територіальним принципом, зіграють між собою за туровою системою в одне коло.

Другий етап – це фінальна частина, так званий фінал восьми. Чотири команди, що посіли 1 – 4 місця в групі А та в групі Б зіграють між собою за системою плей-оф.


Група А

1. Збірна м. Києва-МОБІ

2. КСЛІ-Динамо (Київ)

3. Переяслав-07

4. Венето-Черкаси

5. КІВС (Львів)

6. Рівненщина – ОСДЮСШОР

7. ДСЮШ №1 (Чернівці)

Розклад першого туру групи А:

Місто Київ

16 листопада

СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) – ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси) 67:57

КСЛІ-Динамо (Київ) – ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) 86:43

17 листопада

ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) - СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВАМОБІ)

ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси) - КСЛІ-Динамо (Київ)

18 листопада

СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) - КСЛІ-Динамо (Київ)

ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) - ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси)

Місто Рівне

07-09 грудня 

РІВНЕНЩИНА - ОСДЮСШОР (Рівне) – ДЮСШ№1 (Чернівці)

КІВС (Львів) - ДЮСШ№1 (Чернівці)

КІВС (Львів) - РІВНЕНЩИНА - ОСДЮСШОР (Рівне)


Група Б

1. ХАІ – Збірна Харківської обл.

2. СДЮСШОР №2 (Полтава)

3. Дружківка-07

4. Дніпро-СДЮСШОР №5-ДФКС (Дніпро)

5. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)

6. СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

7. Чемпіон (Гола Пристань)         

Розклад першого туру групи Б:

Місто Дніпро

30 листопада

ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків) - ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро)       

СДЮСШОР № 2 (Полтава) - ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка)

1 грудня

ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка) - ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків)

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) - СДЮСШОР № 2 (Полтава)

2 грудня

ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків) - СДЮСШОР №2 (Полтава)

ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка) - ДНІПРО–СДЮСШОР №5– ДФКС (Дніпро)

Місто Гола Пристань

18 листопада

ЧЕМПІОН (Гола Пристань) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

19 листопада

КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

20 листопада

КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) - ЧЕМПІОН (Гола Пристань)


Чемпіонат серед дівчат 2004-2005 років народження:

Перший етап пройде за туровою системою в одне коло, де команди зіграють між собою.

На другому етапі відбудеться два Фінали чотирьох. Команди, що посіли на першому етапі серед команд 2004-2005 р.н. 1-4 місця, грають у Фіналі чотирьох 2004 р.н.. Відповідно, команди 2005 р.н, що на першому етапі посіли місця з 1 по 4, грають у Фіналі Чотирьох 2005 р.н.


Група А

1. ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04 (Київ)

2. КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)

3. КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ)

4. ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)

5. ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

6. МСДЮСШОР№5(Вінниця)

Розклад першого туру групи А

Місто Київ

16 листопада

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-04(Київ) - ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04  56:90

17 листопада

КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ) - КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-04(Київ)

19 листопада

КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ) - ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04(Київ)  

Місто Переяслав

1 грудня

ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)-04 - ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Рівне)

2 грудня

МСДЮСШОР№5 (Вінниця) - ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Рівне)

3 грудня

МСДЮСШОР№5 (Вінниця) - ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)-04


Група Б

1. ХАІ – Збірна Харківської області (Харків) 

2. МСДЮСШОР№5 (Вінниця)

3. ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК-04 (Бердянськ)

4. ДНІПРО – СДЮСШОР №5 –ДФКС (Дніпро)

5. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)

Розклад першого туру групи Б:

Місто Полтава

18 листопада

ХАІ–Збірна Харківської області (Харків)-СДЮСШОР№2 (Полтава)

19 листопада

ХАІ–Збірна Харківської області (Харків)- ДНІПРО–СДЮСШОР

№5–ДФКС (Дніпро)

20 листопада

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) - СДЮСШОР№2

Місто Бердянськ

13 грудня

ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)- КЗ «ЗОДЮСШ» ЗОР (Запоріжжя)

Новини по темі
У Черкасах відбувся тур ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н. У Черкасах відбувся тур ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н.
У змаганнях взяли участь команди Києва та Черкас
ВЮБЛ: зіграно стартові поєдинки серед дівчат 2007 р.н. ВЮБЛ: зіграно стартові поєдинки серед дівчат 2007 р.н.
Стартував сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 27 вересня Кубок ВЮБЛ: результати матчів 27 вересня
Визначилися переможці серед дівчат 2005 та 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція матчів 27 вересня
Відео 27.09.2020
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція матчів 27 вересня
Дивіться поєдинки заключного ігрового дня
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 26 вересня Кубок ВЮБЛ: результати матчів 26 вересня
Завершився другий змагальний день у вікових категоріях 2005 та 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція 26 вересня
Відео 26.09.2020
Кубок ВЮБЛ: відеотрансляція 26 вересня
Дивіться матчі другого ігрового дня серед дівчат 2005, 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: результати матчів 25 вересня Кубок ВЮБЛ: результати матчів 25 вересня
Зіграно стартові поєдинки у вікових категоріях 2005 та 2007 р.н.
Кубок ВЮБЛ: відео матчів 25 вересня
Відео 25.09.2020
Кубок ВЮБЛ: відео матчів 25 вересня
Сьогодні буде зіграно чотири матчі — у Полтаві та Черкасах
Кубок ВЮБЛ: дівчата зіграють в Черкасах та Полтаві Кубок ВЮБЛ: дівчата зіграють в Черкасах та Полтаві
Цього вікенду пройдуть заключні турніри у двух вікових категоріях
Кубок ВЮБЛ (дівчата, 2008 р.н.): результати та фотогалерея Кубок ВЮБЛ (дівчата, 2008 р.н.): результати та фотогалерея
В Запоріжжі було визначено володарок трофею
Кубок ВЮБЛ (дівчата, 2006 р.н.): результати та фотогалерея Кубок ВЮБЛ (дівчата, 2006 р.н.): результати та фотогалерея
В Одесі було визначено володарок трофею
Кубок ВЮБЛ: результати та переможці другого ігрового тижня Кубок ВЮБЛ: результати та переможці другого ігрового тижня
До вашої уваги підсумки виступів команд у трьох вікових категоріях
Кубок ВЮБЛ: результати 20 вересня Кубок ВЮБЛ: результати 20 вересня
Зіграно заключні матчі ігрового вікенда у трьох вікових категоріях
Кубок ВЮБЛ: результати 19 вересня Кубок ВЮБЛ: результати 19 вересня
Триває розіграш Кубка ВЮБЛ
Кубок ВЮБЛ: результати 18 вересня Кубок ВЮБЛ: результати 18 вересня
Стартували етапи змагань у трьох вікових категоріях
Кубок ВЮБЛ: 18 вересня стартують три етапи Кубок ВЮБЛ: 18 вересня стартують три етапи
Триває дебютний розіграш Кубка ВЮБЛ
Олександр Гаврилов: нам вдалося на належному рівні організувати та провести перші турніри Кубку ВЮБЛ Олександр Гаврилов: нам вдалося на належному рівні організувати та провести перші турніри Кубку ВЮБЛ
В чотирьох містах України пройшли п'ять турнірів - чотири у хлопців та один у дівчат
Кубок ВЮБЛ: Результати та переможці першого ігрового тижня Кубок ВЮБЛ: Результати та переможці першого ігрового тижня
Змагання пройшли у чотирьох чоловічих вікових категоріях та одній жіночій