Чемпіони вийшли в чвертьфінал Кубка України

Черкаські Мавпи впевнено перемогли київських Шаманів у другому матчі 1/8 фіналу Кубка України – 107:56.

Більшість питань у цій парі було знято ще після першого поєдинку, в якому чинні чемпіони України здобули 34 очки переваги.
Попри солідний запас господарі, у яких все ще залишаються суттєві проблеми зі складом, з перших секунд повторного поєдинку наполегливо пішли вперед.

Перевага в майстерності гравців Мавп швидко позначилася на перебігу подій. Господарі діяли значно швидше та ефективніше. За першу половину вони майже втричі перевершили столичних гостей за результативністю. Ті з усіх сил намагалися захищатися. Навіть на два підбирання випередили професіоналів. Хоча на загальному результаті це не позначилося. Вже до великої перерви Мавпи додали ще 29 очок переваги.

Лише в заключній чверті господарі трохи пригальмували, вигравши її всього в два очка. Втім загальна різниця в матчі сягнула 51 очка та неймовірних 85-ти за сумою двох матчів.

У переможців одразу сім гравців набрали від 10-ти очок: Арнет, Сергеєв, Коуклі, Ткаченко, Отверченко, Руслов, Чумаков. При цьому наймолодший Сергеєв зробив вражаючий дабл-дабл – 15 очок, 14 підбирань.

Столичні аматори на попередніх етапах здолали двох представників Вищої ліги, та сил на навіть знекровлених чемпіонів України в Суперлізі Парі-Матч забракло.

У чвертьфіналі Черкаські Мавпи зіграють проти ще одного представника столиці – Київ-Баскета з елітного дивізіону.

КУБОК УКРАЇНИ
Чоловіки. 1/8 фіналу. Матч 2

13 грудня
Черкаси. 19:00
Черкаські Мавпи – Шамани (Київ) – 107:56 (26:17, 33:13, 31:11, 17:15)
Статистика матчу
Перший матч – 93:59

Володарі Кубка України отримали нагороди міського голови Дніпра Володарі Кубка України отримали нагороди міського голови Дніпра
Баскетболісти Дніпра захистили титул володаря національного Кубка
Кубок України: відео ТОП-10 Фіналу чотирьох
Відео 13.03.2019
Найкращі 10 моментів вирішальних матчів Кубка України
Кубок України: названо символічну збірну Фіналу чотирьох Кубок України: названо символічну збірну Фіналу чотирьох
У Дніпрі визначився володар Кубка України з баскетболу
У Дніпрі визначився новий володар Кубка України У Дніпрі визначився новий володар Кубка України
У фінальному поєдинку зустрілися місцевий Дніпро та Одеса
Кубок України: анонс фіналу Кубок України: анонс фіналу
У Дніпрі проходять матчі Фіналу чотирьох Кубка України
Кубок України: відео найкращих моментів 1/2 фіналу
Кращі моменти з півфінальної зустрічі між Київ-Баскетом та Дніпром: відео
Відео 09.03.2019
Київ-Баскет та Дніпро видали чудовий матч, який був вартий навіть фіналу!
Дніпро - Київ-Баскет: коментарі після матчу Дніпро - Київ-Баскет: коментарі після матчу
Команда Дениса Журавльова у важкому матчі обіграла Київ-Баскет та пробилась до фіналу Кубку України.
Розв'язка матчу між Дніпром та Київ-Баскетом: відео
Кращі моменти півфінального матчу між Одесою та Політехніком: відео
Одесити здобули розгромну перемогу та пробилися до фіналу Кубку України.
Дніпро – другий фіналіст Кубку України Дніпро – другий фіналіст Кубку України
В матчі, що був достойний фіналу, дніпряни на останніх секундах вибороли перемогу в столичного Київ-Баскету.
Кубок України: онлайн відеотрансляція півфіналу Дніпро - Київ-Баскет
В другому матчі Фіналу чотирьох Кубка України, який вже розпочався в Дніпрі, господарі паркету - Дніпро зіграють проти Київ-Баскету
Одеса – перший фіналіст Кубку України Одеса – перший фіналіст Кубку України
Команда Олега Юшкіна без проблем обіграла харківський Політехнік.
Кубок України: онлайн відеотрансляція півфіналу Політехнік - Одеса
В першому матчі Фіналу чотирьох Кубка України, який сьогодні стартує в Дніпрі, харківськвий Політехнік зіграє проти Одеси.
У Дніпрі стартує Фінал чотирьох: анонс півфіналів У Дніпрі стартує Фінал чотирьох: анонс півфіналів