Черкаські Мавпи ефектно оформили другу домашню перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Черкаські Мавпи приймали Одесу в рамках регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч - це була лише друга зустріч цих суперників в сезоні.

Господарі потужно стартували завдяки феноменальноу відсотку реалізації дальніх. Вже за стартову чверть підопічні Максима Міхельсона закинули 7 з 10 триочкових, набравши за чверь 30 очок.

Одесити також атакували непогано, але черкасці просто перестріляли суперника у першій половині. У другій чверті команді Олега Юшкіна вдавалося наближатися до суперника у рахунку, але чергова порція влучних дальніх відкинула одеситів на дистанцію 10 очок за підсумками двох чвертей.

У третьому ігровому відрізку команди продовжували грати швидко та результативно. Мавпи контролювали темп гри та не підпускали суперника, зберігши двозначну перевагу перед заключною десятихвилинкою.

Старт 5:0 від Одеси в дебюті четвертої чверті дав надію вболівальникам гостей на камбек, але Мавпи не дозволили гостям зробити навіть натяк на повернення інтриги. Черговий результативний відтинок у виконанні підопічних Максима Міхельсона дозволив їм здобути другу домашню перемогу в сезоні і, що цікаво, як і в переможному домашньому матчі з Миколаєвом, тут черкасці пробили сотню. Чемпіони України вдруге перемогли Одесу в поточній регулярці, вигравши матч з рахунком 110:95.

30 очок в цьому матчі набрав лідер Мавп Олександр Кольченко, який також зробив 6 передач, а його рейтинг ефективності становив 30 балів.

У гостей найрезультативнішу гру сезону провів Максим Пустозвонов, якій реалізувавші 7 з 9 триочкових, набрав 27 очок, а його РЕ склав 25 балів.

Суперліга Парі-Матч. Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи - Одеса 110:95 (30:22, 26:24, 25:23, 29:26)

Черкаські Мавпи: Кольченко 30 + 6 передач, Коуклі 23 + 6 підбирань, Липовцев 9 - 4 втрати, Ткаченко 6, Бояркін 5 + 6 передач - старт, Янг 18 + 6 передач, Таваріон 12 + 5 підбирань, Чумаков 4 + 5 підбирань, Воєвода 3

Одеса: Пустозвонов 27 + 7 підбирань - 4 втрати, Хелманіс 20, Балабан 15, Щепкін 15 + 5 передач - 4 втрати + 2 перехоплення, Новіков 4 + 4 передачі - старт, Ткачук 8 + 8 передач + 3 підбирання, Шеляковс 6 + 5 підбирань + 3 блок-шота + 2 перехоплення - 2 втрати

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Суперліга 19.03.2024
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Суперліга 18.03.2024
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Досвідчений захисник Старого Луцька став кращим гравцем місяця
Київ-Баскет здолав Запоріжжя і вийшов на третє місце Суперліги Favbet: коментарі після гри
Тренери та гравці команд про матч Київ-Баскет – Запоріжжя
Ярослав Карпюк повторив історичний рекорд Суперліги
Бігмен Політехніки-Галичини зібрав 22 підбирання в матчі проти БІПИ
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату