Черкаські Мавпи розпочали рік з домашньої перемоги

Черкаські Мавпи перемогли вдома Миколаїв у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 97:87.

Хід матчу
Напередодні стартового для господарів поєдинку року у Черкасах акцентували увагу на загрозу з боку лідера гостей Квентіна Петерсона. І схоже, у стані Мавп ретельно вивчили цього легіонера. З початку зустрічі господарі максимально уважно та щільно опікали американця. Зокрема Ткаченко кілька разів ефектно його блокував. За першу половину той набрав незвичні для себе цього сезону 10 очок.

Господарі діяли максимально зосереджено. Натомість гості забагато втрачали уже з початку зустрічі.

У той час як Петерсону було важкувато долати щільні заслони, у Мавп на лідерську позицію вийшов Ейрінгтон. Відтак на велику перерву господарі здобули комфортні 14 очок переваги.

Втім заспокоюватися Мавпам було зарано. Миколаївці поступово адаптувалися до атак суперника. Черкасці згодом стали більше помилятися, загальмувавши темп з набору очок. Миколаїв скоротив відставання до шести очок.

Однак активні дії Райта та Хаджифейзовича на останніх хвилинах дозволили господарям захистити переможний результат.

Герої матчу
Найвагоміший внесок у перемогу Мавп зробили легіонери команди – Райт (22 очка), Ейрінгтон (21), Хаджифейзович (18).

Наступний матч
Мавпи наступний поєдинок зіграють 16 січня також вдома проти Харківських Соколів. Миколаїв 17 січня гратиме в Запоріжжі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

12 січня
Черкаси. 14:00

Черкаські Мавпи – Миколаїв – 97:87 (31:19, 25:23, 20:20, 21:25)
Черкаські Мавпи:Райт 22о + 8пд, Ейрінгтон 21о + 7пр, Хаджифейзович 18о + 7 пд, Попов 16о + 5пр, Беліков 10, Ткаченко 5, Кольченко 5, Сергеєв, Скапінцев, Воєвода, Руслов, Конєв.
Миколаїв:Петерсон 23о + 9пр, Приймак 13, Адедиран 12, Луценко 10о + 7пд, Брістол 10о + 5пд, Онуфрієв 9, Зотов 8о + 8пр, Давидюк 2, Хохоник.
Статистика матчу

Запоріжжя вдома перемогло Миколаїв: відео коментарів після гри
Відео 17.01.2020
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою господарів
39 очок Петерсона не врятували. БК Запоріжжя дотис МБК Миколаїв в овертаймі 39 очок Петерсона не врятували. БК Запоріжжя дотис МБК Миколаїв в овертаймі
Гості чіплялись до останнього, однак програли битву під щитами
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 17 січня
У Суперлізі Парі-Матч відбудеться поєдинок регулярного чемпіонату
Професіонали з БК Одеса завітали до юних баскетболістів Професіонали з БК Одеса завітали до юних баскетболістів
Команда Суперліги Парі-Матч провела майстер-клас для школярів
Андрій Кожем’якін: хотілося б знову взяти участь у Матчі Зірок Андрій Кожем’якін: хотілося б знову взяти участь у Матчі Зірок
Захисник Запоріжжя ввійшов у список претендентів на участь у Матчі Зірок
Черкаські Мавпи помстилися Соколам за минулу поразку Черкаські Мавпи помстилися Соколам за минулу поразку
Команда Максима Міхельсона впевнено перемогла в домашньому подинку
Київ-Баскет – Дніпро. П’яте побачення у сезоні. Усе лишень починається Київ-Баскет – Дніпро. П’яте побачення у сезоні. Усе лишень починається
Кияни не збавляють переможних обертів, Дніпро зберігає лідерство після очної зустрічі
Суперліга Парі-Матч: відео топ-моментів 9-12 січня
Відео 16.01.2020
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Прометей знайшов заміну Кулпепперу Прометей знайшов заміну Кулпепперу
Президент клубу повідомив про угоду з MVP Суперліги Парі-Матч минулого сезону
ФБУ проведе зібрання президентів та інвесторів клубів Суперліги ФБУ проведе зібрання президентів та інвесторів клубів Суперліги
Київ-Баскет звернувся до ФБУ та клубів з проханням обговорити можливість створення нової структури клубів Суперліги
Топ-5 данків тижня в Суперлізі Парі-Матч: відео
Відео 15.01.2020
Відео найяскравіших данків у матчах 9-12 січня
Прометей розірвав контракт з американським захисником Прометей розірвав контракт з американським захисником
Ренді Кулпеппер залишає клуб з Кам’янського
Павло Крутоус: хочемо вийти вперед у особистих зустрічах з Дніпром Павло Крутоус: хочемо вийти вперед у особистих зустрічах з Дніпром
Захисник Київ-Баскета розповів про підготовку команди до поєдинку з Дніпром та про атмосферу в команді
Яків Титов: голосування – це бонус і надалі працювати над собою Яків Титов: голосування – це бонус і надалі працювати над собою
Захисник Запоріжжя претендує на участь у Матчі Зірок
Максим Міхельсон: Черкаські Мавпи – середняк поточного чемпіонату Максим Міхельсон: Черкаські Мавпи – середняк поточного чемпіонату
Тренер Черкаських Мавп проаналізував першу частину сезону в Суперлізі Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч: відео топ перехоплень та блок-шотів 9-12 січня
Відео 14.01.2020
Матчі Суперліги Парі-Матч 16-19 січня: розклад трансляцій Матчі Суперліги Парі-Матч 16-19 січня: розклад трансляцій