Черкаські Мавпи здобули третю перемогу в сезоні

Черкаські Мавпи перемогли вдома Одесу в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 71:62.

Хід матчу
Суперники одразу кинулися в боротьбу, більше акцентуючи зусилля на атаці. При цьому господарі більшу частину стартової чверті були на крок попереду, змушуючи гостей наздоганяти. Та різниця трималася на мінімальній дистанції. Тож кілька вдалих заключних атак дозволили одеситам виграти чверть.

Черкасці отримали перед матчем несподіване підсилення в особі американця Діона Райта, участь якого в поєдинку не передбачалася через коронавірус. Однак легіонер певний час не мав жодних симптомів, а останній тест виявився негативним. Та виснажений хворобою гравець зміг допомогти лише чотирма очками з двома підбираннями за понад 12 хвилин у першій половині.

У другій чверті у діях обох команд значно побільшало помилок та втрат. Відповідно впала результативність – усього 20 очок на двох за чверть. При цьому суперники погано використовували дальні кидки. Лише дві невдалі спроби в господарів та одне влучання з дев`яти спроб у гостей.

По перерві господарі додали агресії та спробували відірватися. Вдалося вийти вперед на 10 очок. Однак під кінець третьої 10-хвилинки одесити відіграли дев`ять очок.

У вирішальній заключній чверті більше аргументів виявилося в господарів. Вони агресивніше атакували та вдало при цьому захищалися. Відтак Черкаські Мавпи вибороли третю перемогу в сезоні.

Герої матчу
Найкращим у матчі став Дмитро Скапінцев. За понад 30 хвилин на майданчику він набрав 22 очка, 11 підбирань, 2 передачі, 5 блок-шотів. Діяв при цьому максимально ефективно впродовж усього ігрового часу.

Наступний матч
Наступний матч Мавпи грають 17 січня вдома проти Хіміка. Одеса того ж дня гратиме на виїзді проти Миколаєва.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

15 січня
Черкаси. 18:30

Черкаські Мавпи – Одеса – 71:62 (16:17, 12:8, 22:24, 21:13)
Черкаські Мавпи:
Одеса:
Статистика матчу

Тернопіль поступився вдома Прометею: фотогалерея Тернопіль поступився вдома Прометею: фотогалерея
Дніпряни перемогли в домашньому поєдинку Суперліги Паріматч
Київ-Баскет в овертаймі вирвав перемогу в Запоріжжя Київ-Баскет в овертаймі вирвав перемогу в Запоріжжя
Команда Дмитра Забірченка провалила стартову чверть матчу
Харківські Соколи вперше в сезоні перемогли Хімік Харківські Соколи вперше в сезоні перемогли Хімік
Харків`яни вели в рахунку впродовж усього ігрового часу
Суперліга Паріматч: анонс поєдинків 7 березня Суперліга Паріматч: анонс поєдинків 7 березня
У Суперлізі Паріматч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Тернопіль вийшов на третє місце, Соколи у погоні за плей-оф: ситуація в турнірній таблиці Суперліги Паріматч Тернопіль вийшов на третє місце, Соколи у погоні за плей-оф: ситуація в турнірній таблиці Суперліги Паріматч
Підвищена конкуренція та напруга, як у верхній, так і в нижній частині турнірної таблиці
Напружені вирішальні хвилини матчу Дніпро — Хімік: відео
Відео 06.03.2021
Переможця команди визначили лише у фінальній частині матчу
Київ-Баскет вдруге в сезоні переміг Прометей: фотогалерея Київ-Баскет вдруге в сезоні переміг Прометей: фотогалерея
Команда Айнарса Багатскіса вийшла вперед у серії з кам`янчанами
Перемога Соколів у надважкому матчі проти Одеси: відео коментарів
Відео 05.03.2021
Харківські Соколи після двох овертаймів вирвали перемогу
Харківські Соколи у трилері з двома овертаймами перемогли Одесу Харківські Соколи у трилері з двома овертаймами перемогли Одесу