Всі категорії новин
Денис Лукашов: проти Чорногорії з перших секунд потрібно грати на перемогу

Денис Лукашов: проти Чорногорії з перших секунд потрібно грати на перемогу

Розігруючий захисник збірної України Денис Лукашов розповів XSport про кондиції після пошкодження та готовніть до боротьби в заключних матчах кваліфікації чемпіонату світу проти Чорногорії та Словенії. 

- Ти пропустив попереднє ігрове вікно. Що за пошкодження у тебе було і як здоров'я зараз?
- У мене було пошкоджено сухожилля на плечі. Сталося це дуже несподівано на тренуванні. Ми просто грали, мене зачепили, а на ранок я не зміг підняти руку. Я пропускав матчі, лікувався і не було сенсу приїжджати, оскільки ліва рука в принципі не піднімалася. Зараз вже відновився, та больові відчуття ще присутні. Але тренер викликав, значить він розраховує на мене. Якщо потрібна моя допомога, я зроблю все можливе, щоб допомогти команді. Так що в цілому я тренуюся нормально, але у мене мало ігрової практики в клубі останнім часом.

- Ти сам уже сказав про невелику кількість ігрового часу. Як оціниш свій сезон і чому, як вважаєш, отримуєш в середньому всього 7 хвилин?
- Перші п'ять поєдинків я грав до 12 хвилин, встигав віддати, підібрати, при тому, що ми навіть вигравали. А після травми я пропустив місяць, пропала впевненість і ігрових хвилин теж стало менше.

- Як тобі гра збірної в двох попередніх матчах, які ти пропустив? І як оціниш дебют новачків?
- Все було непогано. Зрозуміло, що був тиск і багато говорили, що це мало не найслабкіший склад. Я сам багато виступав за збірну, будучи молодим. Але я знаю, що це місце, де відступати нікуди, потрібно виходити і робити те, що вмієш. Хлопці відмінно впоралися зі Словенією, а з Іспанією - так тим більше. Ніхто не очікував, що буде така напружена кінцівка, а ми могли все вирішити одним кидком. Не думаю, що була якась різниця між цими складами і попередніми в плані боротьби і самовіддачі. Хлопці виходили і давали бій більш іменитим супротивникам.

- Ти працював з головним тренером чорногорців Звєзданом Митровичем в Будівельнику та Азовмаші. Що скажеш про цього фахівця?
- Митрович - дуже досвідчений і, що найголовніше, хитрий тренер. Під кожного суперника у нього є чіткий план і, думаю, на матч з нами він теж придумає щось особливе. Недооцінювати Чорногорію немає сенсу - у них хороші гравці, а Митрович постійно тренує сильні команди. Зараз його АСВЕЛ досить впевнено йде на першому місці у Франції, так що сумніватися в його тренерських якостях немає сенсу.

- Що нам потрібно виправити в порівнянні з першим матчем у Чорногорії?
- Ми не були готові до цієї в'язкої і агресивної боротьби, оскільки з іспанцями у нас був більш делікатний баскетбол. А в Чорногорії нас почали вже з перших секунд бити, штовхати і провокувати. Ми не були готові до цього морально. Потім вже намагалися чинити опір і щось у нас виходило, щось ні. Зараз потрібно виходити і з перших секунд грати на перемогу.

- Раніше у нас була чи не найширша ротація на позиції п'ятого номера, зараз з чистих центрових в складі фактично тільки Слава Кравцов. У такій ситуації, які сильні сторони ми можемо використовувати, щоб добитися необхідного результату?
- По-перше, у нас є Слава Бобров, який відмінно себе проявляє в останні роки в збірній. Є Саня Липовий, який може закрити багато позицій, є Мішула. У нас є достатньо досвідчених хлопців і тих же молодих. Збірна - це та команда, в якій ніхто нічого не забороняє, а лише вітають, коли гравці роблять те, що вміють. Руки тут не пов'язують - якщо гравець приймає рішення і робить це впевнено, то все вийде.

Новини по темі
Ігор Зайцев продовжить кар’єру в Китаї Ігор Зайцев продовжить кар’єру в Китаї
Український бігмен знайшов собі новий клуб
В'ячеслав Кравцов проведе тренувальний табір в Одесі В'ячеслав Кравцов проведе тренувальний табір в Одесі
Відбудеться кемп у рідному місті бігмена з 10 по 12 липня
Святослав Михайлюк: якщо мені дозволятиме календар, я завжди приїздитиму у збірну Святослав Михайлюк: якщо мені дозволятиме календар, я завжди приїздитиму у збірну
Захисник Детройта розповів про враження після повернення на Батьківщину
Святослав Михайлюк зустрівся з вихованцями школи Черкаських Мавп: фотогалерея Святослав Михайлюк зустрівся з вихованцями школи Черкаських Мавп: фотогалерея
Святослав Михайлюк завітав до рідного клубу, де зустрівся з дітьми, які займаються баскетболом у школі Черкаських Мавп
Українці за кордоном: вражаючі матчі Геруна та Кравцова, повернення Пустового Українці за кордоном: вражаючі матчі Геруна та Кравцова, повернення Пустового
Наші легіонери провели чергові поєдинки у закордонни першостях
Український гравець НБА проведе автограф-сесію в Черкасах Український гравець НБА проведе автограф-сесію в Черкасах
Вихованець Черкаських Мавп Святослав Михайлюк завітав до рідного міста
Українці в Іспанії: потужний дабл-дабл Геруна, наші залишилась без перемог Українці в Іспанії: потужний дабл-дабл Геруна, наші залишилась без перемог
Українські баскетболісти зіграли за свої команди в топ-лізі Європи
Святослав Михайлюк завітав до України Святослав Михайлюк завітав до України
Гравець Детройт Пістонс приїхав у рідне місто
Найкращий сезон в кар’єрі: підсумки виступів Олексія Леня за Атланту Найкращий сезон в кар’єрі: підсумки виступів Олексія Леня за Атланту
Українець відіграв перший з двох контрактних років за Гокс
Пішов з життя Зураб Хромаєв Пішов з життя Зураб Хромаєв
Його серце зупинилося на 73 році життя
Святослав Михайлюк: огляд сезону Святослав Михайлюк: огляд сезону
Про все що вдалося та не вдалося у сезоні новачка для українця
Кращі моменти в кар'єрі В'ячеслава Кравцова Кращі моменти в кар'єрі В'ячеслава Кравцова
Кращі моменти в кар'єрі В'ячеслава Кравцова
Форвард збірної України провів майстер-клас у рідній школі: фото та відео
Відео 17.04.2019
Форвард збірної України провів майстер-клас у рідній школі: фото та відео
Максим Пустозвонов продемонстрував ази баскетболу учням школи №12 Білої Церкви