Дмитро Скапінцев допоміг Нью-Йорку здобути першу перемогу в Літній лізі НБА

Нью-Йорк Нікс здобув свою першу перемогу в цьому році у Літній лізі НБА, обігравши Сакраменто з рахунком 106:105.

Український центровий Нікс Дмитро Скапінцев зіграв 17 хвилин, набрав 11 очок (4/5 двоочкові, 3/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі.

В трьох матчах цього року Літньої ліги НБА Скапінцев проводить на майданчику в середньому 18.07 хвилин, набирає 13.0 очка, 7.0 підбирань та 1.7 передач.

Наступний матч в Літній лізі НБА Нью-Йорк проведе в ніч на 20 липня проти Детройта.

Українки за кордоном: Яцковець оформила дабл-дабл, Кулєша набрала 23 очка Українки за кордоном: Яцковець оформила дабл-дабл, Кулєша набрала 23 очка
Огляд виступів українських баскетболісток за 16 жовтня
Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон
Українські легіонери провели чергові матчі в рамках підготовки до сезону в НБА
Михайлюк набрав 16 очок у дебютному матчі за Юту, у Скапінцева 5 очок за Бостон Михайлюк набрав 16 очок у дебютному матчі за Юту, у Скапінцева 5 очок за Бостон