Дніпро доводить клас у поєдинку із Запоріжжям

Зустріч розпочалася прогнозовано. Дніпро домінував на майданчику. Традиційні проблемо запоріжців у захисті на тлі агресивної гри Дніпра розкрилися повною мірою у другій чверті, коли перевага господарів сягала 16-17 очок. Валерій Плеханов за рахунок тайм-аута спромігся повернув команду до тями і запоріжці майже відіграли половину гандикапу. Головним застрільником був Брендор Рендольф. Втім, це був лише ситуативний успіх. Лакмусовим папірцем стала остання атака першої половини, коли запоріжці втикнулися у захист Дніпра і ніяк не могли знайти шлях до кошика і усе завершилося перехопленням за 4 секунди до сирени і швидким відривом, який встиг завершити Террел, 51:32 таким був невтішний для гостей підсумок першої половини.

Не вдалося запоріжцям зламати тенденції і у другій половині, категорично не вдавалася гра з периметру, кількість влучних дальніх кидків можна було полічити на пальцях однієї руки, що для такої кидкової команди як Запоріжжя було катастрофічним, успішні відрізки закінчувалися провалами. Тому в останній чверті Денис Журавльов дав чимало ігрового часу резерву, радикально на перебіг подій це не вплинуло і заключна чверть також лишилася за господарями. Зрештою у Дніпра бодай трьома очками відзначилися усі гравці заявлені на матч.

Наступний матч: Дніпро делегує на зоряний вікенд, що відбудеться 1 лютого у Києві 5 гравців і головного тренера. Від Запоріжжя візьмуть участь по одному гравцю у команді Зірок України і команді Зірок Легіону.

Герой матчу: Найбільший внесок у перемогу зробили Максим Корнієнко і Джаред Террел.

Суперліга. Дніпро. СК Шинник. 26 січня.

Дніпро – Запоріжжя 92:64 (23:17, 28:15, 21:16, 20:16)

Дніпро: Террел 14 + 7 підбирнь, Корнієнко 11 + 11 підбирань, Шундель 13 + 3 передачі, Дугат 12 + 3 передачі, Фесенко 9 + 7 підбирань, Сізов 9 + 3 підбирання, Глєбов 9 + 3 підбирання.

Запоріжжя: Сандул 15 + 11 підбирань, Шевченко 11 + 3 підбирання, Столлворт 10 + 5 підбаринь, Рендольф 10 + 2 передачі.

Статистика гри

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Суперліга 18.03.2024
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Досвідчений захисник Старого Луцька став кращим гравцем місяця
Київ-Баскет здолав Запоріжжя і вийшов на третє місце Суперліги Favbet: коментарі після гри
Тренери та гравці команд про матч Київ-Баскет – Запоріжжя
Ярослав Карпюк повторив історичний рекорд Суперліги
Бігмен Політехніки-Галичини зібрав 22 підбирання в матчі проти БІПИ
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату