Дніпро повертає впевненість у грі із Черкаськими Мавпами

Ключове питання цієї гри стосувалося попереднього матчу Дніпра: те що сталося з господарями серед тижня було випадковістю чи закономірністю. На зустрічі із Мавпами для синьо-біло-блакитних додаткової мотивації ніколи не потрібно, але стан команди у грі із Лєвскі збентежив настільки, що звітний матч набував особливого значення і схоже не лише для вболівальників.

Дніпровці розпочали добре, точніше значно завзятіше ніж суперник і виглядали категорично потужніше ніж позавчора. Уже наприкінці першої чверті перевага господарів ледве не сягнула 20 очок, кількість підбирань була ледве не у тричі більшою ніж у Мавп. Лише у середині другої половини гості почали показувати ознаки притомності. Першим розійшовся Хаджіфейзовіч, який закінчив першу половину із 13 очками, влучивши рівно половину своїх кидків. Згодом підключилися Беліков та Ейрінгтон, обидва відчайдушно данкували, але скоротити відставання бодай до 12 очок не спромоглися.

Ніщо не віщувало біди, тільки на початку другої половини у Дніпра знову стався рецидив. Знову дали розстрілятися Хаджіфейзовичу, якому явно бракувало підтримки партнерів. Найкращій бомбардир Мавп — Діон Райт своє перше очко здобув лише на 24 хвилині гри, Олександр Кольченко після стартових 5 очок, також майже 20 хвилин відіграв без результативних атак. Своєчасний тайм-аут і зміна акцентів у захисті допомогли Дніпру зупинити боснійця, а Максим Корнієнко повернув більш звичну різницю у 13-16 очок. Макс уже у середині третьої чверті оформив 14 очок і 12 підбирань. Так уже вдруге у цій грі інтрига вмерла так і не народившись.

У останній чверті можна було поспостерігати за тим, як Кирилові Фесенку протистояв Ігор Сергєєв, аргументів у нього було не багато, у більшості епізодів він поступався легендарному українському центру, але свої 2 очки через руку Кирила він таки здобув та ще й після підбирання на своєму щиті. Сам Фес, встановив рекорд сезону з кількості блок-шотів -5. Власнеперебіг гридо її завершення був доволі спокійним і завершився лоігчною перемогою господарів.

Суперліга Парі-Матч. 29 листопада

Дніпро — Черкаські Мавпи 82:70 (28:11, 21:23, 22:17, 11:19)

Дніпро: Корнієнко 17 + 15 підбирань, Закурдаєв 14 + 7 передач, Глєбов 14 + 5 передач, Тимофеєнко 12 + 3 передачі, Фесенко 11 + 5 блок-шотів; Чумаков 5 + 4 підбирання.

Черкаські Мавпи: Хаджіфейзовіч 20 + 6 підбирань, Беліков 15 + 3 перехоплення, Кольченко 10 + 3 підбирання, Конєв 7 +2 підбираня, Ейрінгтон 6 + 9 передач. і

Герой матчу: Містер Надійність і Містер Дабл-Дабл у одній особі. Людина що може робити із роялем абсолютно усе і носити його і грати на ньому ж. Уматчі,сценарій якого не передбачав геройських вчинків він був вірним собі і робив усе чітко.

Наступні зустрічі: Тепер Мавпи рушають у гості до Соколів, де і зіграють наступну свою гру у перший день зими, а поєдинок Дніпро — Київ-Баскет головний претендент на звання матчу тижня, не пропустіть 1 грудня.

БК Запоріжжя підбив підсумки сезону БК Запоріжжя підбив підсумки сезону
Команда Валерія Плеханова здобула 8 перемог у 26-ти матчах
Михайло Бродський: Настав час вибачатися! Михайло Бродський: Настав час вибачатися!
Президент ФБУ вимагає вибачень від БК "Дніпро"
Аверейл Югба: тренуюся на вулиці – в США зачинено всі зали Аверейл Югба: тренуюся на вулиці – в США зачинено всі зали
Американський форвард Хіміка поділився враженнями від сезону та розповів про карантин на батьківщині
Денис Журавльов: підготовку до нового сезону плануватимемо відповідно до дат його початку Денис Журавльов: підготовку до нового сезону плануватимемо відповідно до дат його початку
Головний тренер новоспеченого чемпіона України — про минулий сезон Дніпра
Parimatch виділить 10 млн грн на боротьбу з коронавірусом в Україні Parimatch виділить 10 млн грн на боротьбу з коронавірусом в Україні
Засоби захисту медперсоналу та апарати штучної вентиляції легень надійдуть до лікарень Києва, Львівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей
Кирило Большаков: перед Прометеєм стояло завдання завоювати медалі, але всі думали про чемпіонство Кирило Большаков: перед Прометеєм стояло завдання завоювати медалі, але всі думали про чемпіонство
Спортивний директор бронзового призера Суперліги Парі-Матч підбив підсумки сезону
Володимир Конєв: закінчу справи в Черкасах та переїду в Харків Володимир Конєв: закінчу справи в Черкасах та переїду в Харків
Форвард Черкаських Мавп розповів про дозвілля під час карантину та очікування від подальшого розвитку подій
Визначено MVP сезону 2019/20 в Суперлізі Парі-Матч Визначено MVP сезону 2019/20 в Суперлізі Парі-Матч
Захисника Дніпра було визнано найціннішим гравцем чемпіонату
Визначено найкращого центрового сезону в Суперлізі Парі-Матч Визначено найкращого центрового сезону в Суперлізі Парі-Матч
Гравець Прометея отримав другу індивідуальну нагороду
В’ячеслав Петров: сім’я – моя найбільша мотивація В’ячеслав Петров: сім’я – моя найбільша мотивація
За два останні сезони В’ячеслав Петров зіграв 88 матчів у складі Київ-Баскета
Топ-10 данків сезону Суперліги Парі-Матч: відео
Відео 22.03.2020
До вашої уваги найефектніші кидки згори у минулому регулярному чемпіонаті
Топ-моменти Харківських Соколів у Суперлізі Парі-Матч Топ-моменти Харківських Соколів у Суперлізі Парі-Матч
Харків’яни відіграли дебютний сезон у Суперлізі Парі-Матч
Найкращий скорер сезону: топ-5 перфомансів Квентіна Петерсона Найкращий скорер сезону: топ-5 перфомансів Квентіна Петерсона
Американський захсиник Миколаєва встановив декілька рекордів чемпіонату
Кирило Фесенко: у Дніпра був склад, який повинен був забирати золото Кирило Фесенко: у Дніпра був склад, який повинен був забирати золото
Центровий дніпрян - про один з найкращих сезонів Суперліги за останні роки
Оберіть найкращого гравця сезону Суперліги Парі-Матч! Оберіть найкращого гравця сезону Суперліги Парі-Матч!
Візьміть участь у вболівальницькому опитуванні
Богдан Близнюк — найкращий форвард сезону в Суперлізі Парі-Матч Богдан Близнюк — найкращий форвард сезону в Суперлізі Парі-Матч
Гравець Київ-Баскета отримав персональну нагороду за підсумками чемпіонату
Денис Лукашов – найкращий захисник сезону в Суперлізі Парі-Матч Денис Лукашов – найкращий захисник сезону в Суперлізі Парі-Матч