Дніпро здобув у Одесі п’яту поспіль перемогу в Суперлізі Парі-Матч

БІПА-Одеса – Дніпро – 68:75 (20:25, 10:18, 17:20, 21:12)
БІПА-Одеса: Артамонов 11+3пд,3пр, Кривцов 14+8пд, Тищенко 2+2пд,1пр, Прокопенко 1пд, Танкслі 17+9пд,2пр; Луценко 2+1пд,2пр, Воєвода 3, Ноффлет 12+6пд,3пр, Лаурис 7+5пд, Балабан 3пд.
Дніпро: Вільховецький 1+6пд,9пр, Ревзін 8+2пд, Тимофеєнко 26+11пд, Глєбов 12+5пд+4пр, Мішула 6+1пд,5пр; Шундель 3+2пд,4пр, Закурдаєв, Шевченко 14+6пд,1пр, Мироненко, Сизов 5+3пд.
Статистика матчу

Хід матчу
Візит одноосібного лідера регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч нічого приємного одеситам не обіцяв. І вже стартові атаки зустрічі це підтвердили. Одесити втратили м’яч і Глєбов відкрив рахунок. Згодом Мішула невдало спробував забити з-за дуги. Та після результативної атаки Тимофеєнка він таки виправився. А наступний триочковий Ревзіна зафіксував стартовий ривок гостей – 10:0. Втім такий початок не знітив одеситів. Вони змогли оговтатися та до середини стартової чверті майже вирівняли становище. Хоча й не надовго. Фавориту сезону не знадобилося надто багато зусиль, аби знову піти вперед.

З початком другої чверті господарі спробували додати обертів. На певний час гра вирівнялася. А після двох поспіль триочкових Ноффлета та Воєводи вирівнявся і рахунок. Та успіх одеситів був тимчасовим. Гості додали щільності в захисті й господарям стало надто важко його долати. Натомість Тимофеєнко раз по раз проривався під кільце суперника.

Відтак на перерву гості мали 13 очок переваги. Дніпро практично за всіма показниками випередив одеситів, а лише Тимофеєнко набрав до перерви 19 очок та 8 підбирань.

Зламати хід поєдинку по перерві господарям не вдалося. Натомість на заключну 10-хвилинку різниця в рахунку вже сягнула 16 очок.  Гості дещо заспокоїлися, чим спробували скористатися одесити. Поступово вони скоротили різницю до дев’яти очок за дві з половиною хвилини до кінця ігрового часу. Та більшої розкоші лідери Дніпра одеситам не дозволили.

Відтак Дніпро здобув п’яту поспіль та загалом 21-шу перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

Герой матчу
Капітан Дніпра Тимофеєнко не дозволяв господарям розігнатися упродовж усього поєдинку. Сам набрав 26 очок та 11 підбирань.

Наступні матчі
Дніпро наступний матч зіграє за два дні в Южному. Одесити того ж дня знову вдома гратимуть проти харківського Авантаж-Політехніка.

Господарі з поразки стартували на турнірі в Харкові Господарі з поразки стартували на турнірі в Харкові
Політехнік поступився гостям з Цмоки-Мінськ
Запоріжжя переміг Ніко-Баскет на турнірі в Харкові Запоріжжя переміг Ніко-Баскет на турнірі в Харкові
Команди продовжують підготовку до нового сезону
Запоріжжя перемогло чемпіона Білорусі Запоріжжя перемогло чемпіона Білорусі
У Харкові стартував міжнародний передсезонний турнір
Вадим Прокопенко вдало дебютував у складі Дніпра: інфографіка Вадим Прокопенко вдало дебютував у складі Дніпра: інфографіка
Бігмен став найкориснішим гравцем першого матчу за Суперкубок
Дніпро та Черкаські Мавпи відкрили сезон: топ-моменти першого матчу за Суперкубок Дніпро та Черкаські Мавпи відкрили сезон: топ-моменти першого матчу за Суперкубок
Команда Дениса Журавльова впевнено перемогла діючих чемпіонів
Дніпро переміг Черкаські Мавпи у першому раунді Суперкубку: коментарі після гри Дніпро переміг Черкаські Мавпи у першому раунді Суперкубку: коментарі після гри
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився тріумфом команди Дениса Журавльова
Дніпро розгромив Черкаські Мавпи у першому матчі за Суперкубок України Дніпро розгромив Черкаські Мавпи у першому матчі за Суперкубок України
Команда Дениса Журавльова розпочала сезон з перемоги над чемпіоном
Хімік фінішував третім на турнірі в Румунії Хімік фінішував третім на турнірі в Румунії
Южненці зіграли на передсезонному турнірі в Румунії
Одеса перемогла Миколаїв у контрольному поєдинку Одеса перемогла Миколаїв у контрольному поєдинку
Команди Суперліги Парі-Матч продовжують підготовку до нового сезону
За день до Суперкубку: Усі матчі Мавп та Дніпра у попередньому сезоні За день до Суперкубку: Усі матчі Мавп та Дніпра у попередньому сезоні
Пригадуємо протистояння чемпіона та володаря кубка у чемпіонаті 2017/2018
Черкаські Мавпи напередодні Суперкубку презентували новий клубний стиль Черкаські Мавпи напередодні Суперкубку презентували новий клубний стиль
В прес-конференції взяли участь головний тренер, капітан та директор клубу
Миколаїв прийматиме міжнародний передсезонний турнір Миколаїв прийматиме міжнародний передсезонний турнір
Корабели зіграють проти команд з Грузії та Білорусі
Хімік провів два матчі на турнірі в Румунії Хімік провів два матчі на турнірі в Румунії
В активі южненців одна перемога і одна поразка в пасиві
У Запоріжжі відкрили сезон великого баскетболу У Запоріжжі відкрили сезон великого баскетболу
Місцеві журналісти потренувалися разом з професіональними баскетболістами
Міжсезоння Суперліги Парі-Матч: переходи літа-2018 Міжсезоння Суперліги Парі-Матч: переходи літа-2018
Команди чемпіонату України формують свої склади на новий сезон
У Харкові відбудеться міжнародний турнір У Харкові відбудеться міжнародний турнір