Дніпро втретє у сезоні обіграв Черкаські Мавпи

Команда Дениса Журавльова на виїзді без особливих проблем розібралася з Черкаськими Мавпами Максима Міхельсона.

Макс Закурдаєв першим відкрив рахунок у грі після виграного Фесенком спірного м’яча. Проте, вже за декілька секунд молодий центровий Мавп Дмитро Скапінцев також відповів двома очками в кошик гостей. Після цього Беліков та Скапінцев ще раз забили в кільце суперника, але здійснити ривок черкасцям так і не валося, адже Тимофеєнко швидко влучив триочковий. Перша чверть проходила на рівних та в дуже швидкому темпі й завершилась з рівним рахунком – 23:23.

В другому періоді гру на себе взяв новачок гостей – Террел, єдиний гравець в Суперлізі Парі-Матч, що має досвід виступів за команду НБА. Але, команда Міхельсона зуміла витримати удар та не відстати в рахунку, ба більше, в кінцівці періоду завдяки стовідсотковій точності дальніх від капітана Кольченка Мавпи вийшли вперед – 45:43.

У третій десятихвилинці команда Дениса Журавльова зуміла нейтралізувати напад господарів. До цього дніпряни додали хороший відсоток реалізації власних кидків і в підсумку за третій період команда у синіх майках мала 13 балів переваги.

В заключній чверті гості продовжили домінувати на паркеті і не дозволили глядачам ні на секунду сумніватися у своїй перемозі.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат
Черкаси. ПС Будівельник
18 січня

Черкаські Мавпи – Дніпро 86:101 (23:23, 22:20, 19:34, 22:24 )

Черкаські Мавпи: Ейрінгтон 19 + 7рп, Райт 13 + 9пб, Кольченко 15, Хаджифейзович 8, Ткаченко 2, Беліков 8, Попов 8 + 6пб +6рп, Скапінцев 8, Конєв 5, Воєвода , Руслов, Сергеєв

Дніпро: Тимофеєнко 17 +6пб, Дугат 18 + 5пб +5рп, Террел 27, Корнієнко, Глєбов 4, Сізов 2, Чумаков 5, Фесенко 4, Закурдаєв 18,  Шундель 4, Коломойський 3.

Статистика матчу

Валерій Плеханов: помилки побачили, будемо й далі готуватися до старту чемпіонату Валерій Плеханов: помилки побачили, будемо й далі готуватися до старту чемпіонату
Головний тренер Запоріжжя про спаринги з харківським Політехніком
Запоріжжя двічі проекзаменувало харківський Політехнік у товариських спарингах Запоріжжя двічі проекзаменувало харківський Політехнік у товариських спарингах
Підопічні Валерія Плеханова продовжують підготовку до сезону
Клуби Суперліги Парі-Матч готуються до сезону: результати всіх контрольних матчів Клуби Суперліги Парі-Матч готуються до сезону: результати всіх контрольних матчів
Команди елітного дивізіону проводять активну ігрову підготовку
Віталій Черній: приємно працювати з тим, кого ти знаєш не просто як гравця, а й як людину Віталій Черній: приємно працювати з тим, кого ти знаєш не просто як гравця, а й як людину
Головний тренер Прометея розповів про підписання Олександра Липового
Харківські Соколи у скорботі Харківські Соколи у скорботі
Першу домашню гру команда розпочне з хвилини мовчання
Олександр Липовий: хочу стати з Прометеєм чемпіоном України Олександр Липовий: хочу стати з Прометеєм чемпіоном України
Захисник збірної України розповів, як і чому прийняв рішення залишти грецький Промітеас
Володимир Драбіковський: Будівельник погасив усі борги і готовий грати в Суперлізі Володимир Драбіковський: Будівельник погасив усі борги і готовий грати в Суперлізі
Генеральний секретар ФБУ — про головні теми майбутнього Виконкому
Захисник збірної України Олександр Липовий повернувся у Суперлігу Захисник збірної України Олександр Липовий повернувся у Суперлігу
Прометей підсилив ростер одним з ключових гравців національної команди
Андрій Грицак: Сезон в Україні буде цікавим і водночас складним Андрій Грицак: Сезон в Україні буде цікавим і водночас складним
Молодий талант Запоріжжя розповів про себе, свій баскетбольний досвід та амбіції
Черкаські Мавпи пішли на самоізоляцію Черкаські Мавпи пішли на самоізоляцію
Гравці, тренери та адміністрація сдали повторний тест на коронавірус
У двох гравців Черкаських Мавп виявлено коронавірус У двох гравців Черкаських Мавп виявлено коронавірус
Контрольні матчі проти Київ-Баскета скасовано
Валерій Плеханов: команда Запоріжжя рухається у вірному напрямку Валерій Плеханов: команда Запоріжжя рухається у вірному напрямку
Головний тренер запоріжців прокоментував виступ команди на турнірі в Миколаєві
Київ-Баскет переміг Одесу в контрольному матчі Київ-Баскет переміг Одесу в контрольному матчі
Клуби Суперліги Парі-Матч провели черговий підготовчий матч
БК Запоріжжя — переможець передсезонного турніра в Миколаєві БК Запоріжжя — переможець передсезонного турніра в Миколаєві
Команда Валерия Плеханова виграла всі три матчі
Турнір у Миколаєві: перша перемога господарів та друга запоріжців Турнір у Миколаєві: перша перемога господарів та друга запоріжців
Триває турнір команд Суперліги Парі-Матч у Миколаєві
Супрім Ханнах: одразу погодився повернутися до України Супрім Ханнах: одразу погодився повернутися до України
Американський захисник повернувся до Прометея, з яким виступав у Вищій лізі
Лідери соцмереж: топ-10 найпопулярніших гравців Суперліги Парі-Матч в Instagram Лідери соцмереж: топ-10 найпопулярніших гравців Суперліги Парі-Матч в Instagram
До вашої уваги трохи нестандарної статистики українського баскетболу
Чотири клуби Суперліги Парі-Матч зіграють на передсезонному турнірі в Миколаєві Чотири клуби Суперліги Парі-Матч зіграють на передсезонному турнірі в Миколаєві
Клуби елітного дивізіону продовжують підготовку до нового сезону
Максим Міхельсон: на турнірі в Миколаєві подивимося на цілісну гру команди Максим Міхельсон: на турнірі в Миколаєві подивимося на цілісну гру команди
Головний тренер Черкаських Мавп — про очікування від майбутніх контрольних матчів