Дніпро завдав чемпіону другої поразки в сезоні

Дніпро переміг вдома Хімік у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 65:57.

Хід матчу
Більшу частину стартової 10-хвилинки боротьба була рівною. Надалі ж господарі зуміли відірватися не в останню чергу завдяки кращій реалізації дальніх кидків. З-за дуги забивали Сизов, Корнієнко і згодом Санон.

У другій чверті гості зробили акцент на захист, не дозволивши господарям забити навіть половину очок в порівнянні зі стартовою 10-хвилинкою. При  цьому Хімік відіграв 6 очок з 14-ти відставання.

На початок заключної чверті южненці остаточно вирівняли становище, відігравши 18 очок відставання. Дніпро зберігав перевагу за підбираннями, але при цьому вдвічі більше припускався втрат. Втім господарям вистачило сил аби втримати перевагу та довести поєдинок до перемоги.

Відтак Дніпро завдав чинному чемпіону другої поразки в сезоні. Наразі Прометей та Дніпро залишаються останніми командами чемпіонату лише з однією поразкою.

Герої матчу
Іссуф Санон доклав максимум зусиль, аби забезпечити перемогу свої команді. Він став з 25-ма очками найрезультативнішим у матчі. Його наполегливість на заключних хвилинах допомогла команді захистити переможний результат.

Наступний матч
У наступному поєдинку Дніпро зіграє вдома 29 листопада проти Черкаських Мавп. Хімік 30 листопада гратиме в Одесі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

10 листопада
Дніпро. 14:00

Дніпро – Хімік (Южне) – 65:57 (24:10, 10:16, 14:18, 17:13)
«Дніпро»: Санон 25о +6пд, Корнієнко 10о + 11пд, Глєбов 10, Чумаков 9о + 7пд, Тимофеєнко 6о +8пд, Сизов 3, Шундель 2о + 6пд, Закурдаєв, Бондарчук, Коломойський.
«Хімік»: Салліван 15о + 6пд, Войналович 12, Вільямс 11, Югба 5о + 10пд, Горобченко 5, Ковальов 4, Рябчук 4, Марченко 1, Козак

Статистика матчу

Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Суперліга 24.04.2024
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео 24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.
Бронза для Київ-Баскета — емоції та церемонія нагородження: фотогалерея
Суперліга 23.04.2024
Столична команда завоювала медалі за підсумком сезону 2023/24
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи в серії за бронзу: відео коментарів після гри
Відео 23.04.2024
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою киян
Вадима Заплотинського визнано найкращим гравцем захисного плану сезону Суперліги
Лідер Київ-Баскету допоміг столичному клубу завоювати бронзу
Андрій Агафонов — найкращий центровий сезону Суперліги Favbet
Бігмен Черкаських Мавп отримав індивідуальну нагороду
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи та завоював бронзу Суперліги Favbet
Команда Дмитра Забірченка виграла обидва матчі серії
Дніпро обіграв Рівне і вийшов вперед в фінальній серії: хайлайти Суперліги Favbet 20 квітня