Дніпро зломив Хімік у драматичному поєдинку в Южному

Дніпро вирвав на останніх секундах перемогу в виїзному матчі Суперліги Парі-Матч проти Хіміка

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
18 лютого
Южне. 16:00

Хімік (Южне) – Дніпро – 90:93 (14:17, 25:27, 29:24, 22:25)
Хімік: Мальчевський 14+3пд,1пр, Антипов 9+9пд,4пр, Марченко 4, Аріанс 21+4пд, Колтер 27+8пд,8пр; Павлов 9+3пд,3пр, Войналович 6+2пд.
Дніпро: Вільховецький 5, Ревзін 11+4пд, Шевченко 16+12пд,1пр, Глєбов 11+7пд,10пр, Мішула 19+2пд,5пр; Шундель 13+6пд,2пр, Закурдаєв 5+2пд,5пр, Мироненко 7+1пд, Сизов 6+4пд,3пр.
Статистика матчу

Хід матчу
Южненці останнім часом набрали досить пристойні ігрові кондиції, то ж і від візиту беззаперечного лідера регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч місцеві вболівальники очікували принаймні рівної боротьби. І перша половина поєдинку підтвердила ці очікування.

Гостям не вдалося вже стартовим натиском зломити спротив господарів. Натомість ті раз по раз самі змушували фаворитів сезону відіграватися. За першу половину лідер змінювався 14 разів.

На велику перерву Дніпро забезпечив собі лише 5 очок переваги. Гості перевершили южненців за триочковими ( 6:1), підбираннями (21:18). Натомість господарі були влучнішими з середньої відстані (13:8).

По перерві господарі спробували перехопити ініціативу. Гра поновилася двома поспіль влучними триочковими Аріанса. У Дніпра аналогічно відповіли Мішула з Ревзіним. Та попри опір фаворита, Хімік до заключної чверті зрівняв рахунок – 68:68.

Упродовж всієї четвертої 10-хвилинки рахунок балансував у межах кількох очок. Обмін триочоквими не давав деякий час жодній зі сторін вирішальної переваги. Аж поки своє слово не сказав Мішула. Спочатку його дальнє влучання вивело дніпрян вперед за хвилину до кінця ігрового часу. Аріанс два очки відіграв зі штрафних, але Мішула знову відповів на це влучною трійкою. Южненці відчайдушно намагалися врятуватися, та сил і часу для цього вже забракло.

Дніпро продовжив переможну серію в Суперлізі Парі-Матч.

Герой матчу
Мішула не лише став найрезультативнішим у переможців. Його заключні триочкові стали вирішальними для здобуття успіху.

Наступні матчі
Наступний поєдинок Дніпро зіграє 2 березня вдома проти Черкаських Мавп. Южненці днем раніше гостюватимуть в Миколаєві.

За день до Суперкубку: Усі матчі Мавп та Дніпра у попередньому сезоні За день до Суперкубку: Усі матчі Мавп та Дніпра у попередньому сезоні
Пригадуємо протистояння чемпіона та володаря кубка у чемпіонаті 2017/2018
Черкаські Мавпи напередодні Суперкубку презентували новий клубний стиль Черкаські Мавпи напередодні Суперкубку презентували новий клубний стиль
В прес-конференції взяли участь головний тренер, капітан та директор клубу
Миколаїв прийматиме міжнародний передсезонний турнір Миколаїв прийматиме міжнародний передсезонний турнір
Корабели зіграють проти команд з Грузії та Білорусі
Хімік провів два матчі на турнірі в Румунії Хімік провів два матчі на турнірі в Румунії
В активі южненців одна перемога і одна поразка в пасиві
У Запоріжжі відкрили сезон великого баскетболу У Запоріжжі відкрили сезон великого баскетболу
Місцеві журналісти потренувалися разом з професіональними баскетболістами
Міжсезоння Суперліги Парі-Матч: переходи літа-2018 Міжсезоння Суперліги Парі-Матч: переходи літа-2018
Команди чемпіонату України формують свої склади на новий сезон
У Харкові відбудеться міжнародний турнір У Харкові відбудеться міжнародний турнір
До місцевого Політехніка завітають команди Білорусі та України
Запоріжжя пропонує уболівальникам команди зіграти з баскетболістами Запоріжжя пропонує уболівальникам команди зіграти з баскетболістами
Аби отримати таку нагоду, потрібно взяти участь у конкурсі від клубу
Американський захисник Запоріжжя може пропустити старт сезону Американський захисник Запоріжжя може пропустити старт сезону
Джахад Томас травмувався під час домашнього передсезонного турніру
Олег Юшкін: новий сезон Суперліги Парі-Матч буде надзвичайно цікавим Олег Юшкін: новий сезон Суперліги Парі-Матч буде надзвичайно цікавим
Тренер Одеси прокоментував підготовку команди до нового сезону та очікування від нього
Оприлюднено календар чемпіонату України з баскетболу Оприлюднено календар чемпіонату України з баскетболу
Визначено розклад матчів Суперліги Парі-Матч
Господарі поступилися в заключному матчі Меморіалу Гаврилова Господарі поступилися в заключному матчі Меморіалу Гаврилова
У Запоріжжі фінішував передсезонний турнір команд Суперліги Парі-Матч
Одесити перемогою завершили виступи на Меморіалі Гаврилова Одесити перемогою завершили виступи на Меморіалі Гаврилова
Одеса перемогла Політехнік на передсезонному турнірі в Запоріжжі
Меморіал Гаврилова: результати другого дня змагань Меморіал Гаврилова: результати другого дня змагань
У Запоріжжі триває турнір команд Суперліги Парі-Матч
Американець Кріс Коклі підсилив передню лінію Черкаських Мавп Американець Кріс Коклі підсилив передню лінію Черкаських Мавп
“Черкаські Мавпи” уклали річну угоду з американським форвардом Крісом Коклі (1996 р.н; 203 см).
Меморіал Гаврилова: результати першого дня змагань Меморіал Гаврилова: результати першого дня змагань
В Запоріжжі розпочався традиційний передсезонний турнір пам'яті В’ячеслава Гаврилова. В оновленому ПС "Юність" чотири команди Суперліги Парі-Матч провели стартові ігри.
Черкаські Мавпи вдруге поступились Київ-Баскету Черкаські Мавпи вдруге поступились Київ-Баскету