Дніпро розпочав чемпіонат з впевненої перемоги над Кривбасом

Чемпіон Суперліги Fаvbet минулого сезону Дніпро стартував в новому сезоні з впевненої домашньої перемоги над Кривбасом з рахунком 83:48.

Фотогалерея матчу Дніпро – Кривбас

Кривбас вистачило на одну чверть грати на рівних з Дніпром, втім дніпряни все одно виграли десятихвилинку 21:18. А ось далі на майданчику було повне домінування господарів, які виграли другу чверть 29:5 і фактично вже тоді зняли питання щодо переможця.

Після великої перерви, яка затягнулась майже на годину через повітряну тривогу, хід гри не змінився. Дніпро виграв третю чверть 19:7, довів свою перевагу майже до 40 очок. В четвертій чверті Володимир Коваль дав пограти молодим своїм гравцям, через що гості навіть виграли десятихвилинку.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Данііл Сипало, який набрав 18 очок та зібрав 9 підбирань. Тимофеєнку та Тарасенко також не вистачило одного підбирання до дабл-даблу. У Кривбаса найбільше очок набрав Михайло Бублик – 11.

Завтра, 6 жовтня, Дніпро вдома прийматиме Черкаські Мавпи, а Кривбас відправиться в гості до Запоріжжя.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, Шиннік

Дніпро – Кривбас 83:48 (21:18, 29:5, 19:7, 14:18) / статистика

Дніпро: Сипало 18 + 9 підбирань, Тимофеєнко 13 + 9 підбирань, Конєв 5, Закурдаєв 2, Горобченко 7 + 5 передач – спорт; Тарасенко 13 + 9 підбирань, Колдомасов 10, Загреба 8, Дубоненко 5, Сорочан 2 + 5 передач, Ліщина 0, Кочерга 0

Кривбас: Бублик 11 + 5 підбирань, Ловінгс 4, Василенко 0, Водолазський 7, Хант 9 + 6 підбирань – старт; Биков 7, Рикунов 3, Бібіков 3, Мельнік 2, Товкач 2, Кундик 0

Дніпро здолав Кривбас на старті чемпіонату: відео пресконференції
Відео 05.10.2024
Гравці та тренери команди про матч у Дніпрі
Суперліга 05.10.2024
Чемпіони на своєму майданчику розгромили суперника
Стартові матчі у Дніпрі та Запоріжжі: відеотрансляція матчів Суперліги Favbet 5 жовтня
В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Favbet відбудуться два матчі
Дніпро прийматиме Кривбас, повернення баскетболу у Запоріжжя: анонс матчів 5 жовтня
Двома матчами у Дніпрі та Запоріжжі продовжиться стартовий тур Суперліги Favbet
Валерій Плеханов: Вдома хочеться показати змістовний баскетбол
Наставник Запоріжжя поділився своїми очікуваннями перед стартовими матчами Суперліги Favbet
Рівне завершив столичний бабл перемогою над Київ-Баскетом: відео пресконференції
Сьогодні буде зіграно два матчі регулярного чемпіонату
У Києві зіграють призери минулого сезону Суперліги Favbet: анонс матчів 4 жовтня
Перемога Рівного та овертайм Київ-Баскета і Старого Луцька: хайлайти Суперліги Favbet 3 жовтня
Дивіться кращі моменти першого ігрового дня нового баскетбольного сезону в Україні