Фантастичне влучання на останній секунді принесло Київ-Баскету перемогу над Дніпром

Дніпро приймав Київ-Баскет в рамках домашнього матчу регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Команди продемонстрували рівну гру у стартовій чверті, однак міні-ривок господарів наприкінці 10-хвилинки дозволив їм заволодіти перевагою. Важливим на старті гри було протистояння у передній лінії, де головними дійовими особами були Корнієнко та Тимофеєнко у Дніпра та Коренюк із Хіллом у Київ-Баскета.

У другій чверті гра і надалі була рівною. Київ-Баскет не відпускав господарів у відрив, а Дніпро, в свою чергу, утримував невелику перевагу в рахунку – гра була дуже рівною і на велику перерву команди пішли за “+2” для господарів. Додав у другій чверті Шепард, який ще за першу половину матчу до 9 очок встиг додати 5 передач та 5 підбирань.

Все в цьому матчі вирішувалось у заключній чверті. Київ-Баскет вже за 3 хвилини отримав 5 командних фолів та втратив Кейсі Шепарда через 5 персональних. Кияни тримались за рахунок дальних влучань, у той час як Дніпро відповідав енергією Санона та його партнерів по задній лінії.

Логічним завершенням цього неймовірно напруженого та рівного матчу стало те, що за 12 секунд після одного влучного штрафного від Санона рахунок на табло був рівним. Після тайм-ауту Багатскіса вирішальну атаку взявся організовувати Близнюк, який витратив більшість часу, на знайшовши шляху до кільця суперника. Як результат, вимушена передача на Петрова... І В’ячеслва Петров з сиреною з-за дуги від щита реалізовує фантастичний дальній кидок через руки Максима Корнієнка і приносить своїй команді перемогу – 78:75.

Дніпро зазнає своєї другої поразки в сезоні і залишає Прометей одноосібним лідером чемпіонату. Київ-Баскет, вигравши обидва матча цього тижня покращив своє турнірне становище і після 8 ігор має в активі 5 перемог.

Найкращим гравцем матчу став В’ячеслав Петров, який набрав 20 очок, зробив 8 підбирань (4 у нападі) та 4 передачі (РЕ 19), реалізувавши при цьому три дальні кидки у четвертій чверті.

Суперліга Парі-Матч. Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Київ-Баскет 75:78 (20:17, 23:24, 12:17, 20:20)

Дніпро: Дугат 4 + 9 передач, Закурдаєв 7, Глєбов 6, Тимофеєнко 11 + 5 підбирань, Корнієнко 13 + 11 підбирань - старт; Чумаков, Шундель 10, Санон 16 + 9 підбирань, Фесенко 8

Київ-Баскет: Шепард 9 + 7 підбирань + 6 передач, Близнюк 15 + 4 підбирання + 3 перехоплення, Крутоус 2, Петров 20 + 8 підбирань + 4 передачі, Коренюк 10 + 5 підбирань - старт; Кондраков 6, Хілл 9 + 6 підбирань, Павлов 2, Пустозвонов, Едвін 5 + 5 підбирань

Статистика матчу

Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером
Асистент головного тренера Запоріжжя розповів про особливості роботи, ситуацію в команді, дебют в якості головного тренера та інше
Визначено символічну п’ятірку та MVP 7-го тижня Суперліги Паріматч Визначено символічну п’ятірку та MVP 7-го тижня Суперліги Паріматч
Збірна визначалась за підсумком лише трьох матчів
Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада
У Суперлізі Паріматч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Відео топ-моментів Суперліги Паріматч 19-20 листопада Відео топ-моментів Суперліги Паріматч 19-20 листопада
Як Миколаїв перемагав Харківських Соколів: фотогалерея Як Миколаїв перемагав Харківських Соколів: фотогалерея
Команда Валентина Берестнєва перемогла Харківських Соколів у день народження тренера
Друга перемога Миколаєва: відео коментарів
Відео 22.11.2020
Миколаїв здобув другу перемогу в сезоні Миколаїв здобув другу перемогу в сезоні
Суперліга Паріматч: відео матчу 22 листопада
У Суперлізі Паріматч відбувся поєдинок регулярного чемпіонату
Артем Сліпенчук: зараз всі команди в рівних умовах і все, що залишається - це поставитися з розумінням Артем Сліпенчук: зараз всі команди в рівних умовах і все, що залишається - це поставитися з розумінням
Асистент головного тренера Київ-Баскета - про відновлення форми гравців після хвороби
Миколаїв проти Харківських Соколів: анонс поєдинку Суперліги Паріматч Миколаїв проти Харківських Соколів: анонс поєдинку Суперліги Паріматч
У Миколаєві відбудеться матч регулярного чемпіонату
Тернопіль припинив співпрацю з Керінгтоном Вордом Тернопіль припинив співпрацю з Керінгтоном Вордом
Свінгмен залишив команду через сімейні обставини
Будівельник вдома переміг Запоріжжя: відео коментарів після гри
Відео 20.11.2020
Кияни завдали п’ятої поспіль поразки команді Валерія Плеханова
Будівельник завдав Запоріжжю п’ятої поразки поспіль Будівельник завдав Запоріжжю п’ятої поразки поспіль
Кияни ключовий ривок виконали у четвертій чверті
Суперліга Паріматч: відео матчу 20 листопада
У Суперлізі Паріматч відбудеться поєдинок регулярного чемпіонату
Черкаські Мавпи повернули до складу Діона Райта Черкаські Мавпи повернули до складу Діона Райта
Лідер черкасців у минулому сезоні знову гратиме в Суперлізі
Будівельник виходить з карантину матчем проти Запоріжжя: анонс гри Суперліги Паріматч 20 листопада Будівельник виходить з карантину матчем проти Запоріжжя: анонс гри Суперліги Паріматч 20 листопада
Кияни проводитимуть домашній поєдинок проти команд з верхньої частини турнірної таблиці
Дмитро Забірченко: наразі Тернопіль не має здорових гравців на заявку Дмитро Забірченко: наразі Тернопіль не має здорових гравців на заявку
Тренер Тернополя прокоментував ситуацію в команді після масового захворювання на коронавірус
Як Дніпро здобув шосту перемогу поспіль: фотогалерея Як Дніпро здобув шосту перемогу поспіль: фотогалерея
Підопічні Дениса Журавльова впевнено переграли Мавп - 74:55