Всі категорії новин
ФБУ відкрила благодійний рахунок на підтримку збірних команд України

ФБУ відкрила благодійний рахунок на підтримку збірних команд України

 
Незважаючи на військову агресію з боку Росії, Федерація баскетболу України та Національні збірні України продовжують брати участь у всіх раніше запланованих міжнародних змаганнях. Ми вважаємо, що сьогодні, як ніколи, прапор України має майоріти на всіх спортивних аренах. 

Зокрема, усі молодіжні та юнацькі збірні України зіграють у  Чемпіонатах Європи цього літа, чоловіча Національна збірна проведе три відбіркові матчі до чемпіонату світу в липні та ще два у серпні, а збірні України 3х3 зіграють матчі кваліфікації до чемпіонату Європи. 

Таким чином, на міжнародній арені протягом трьох найближчих місяців виступить відразу 15 національних команд України!

В умовах воєнного стану, в якому перебуває наша країна, бюджетне фінансування сфери спорту суттєво урізано. Відповідно фінансування підготовки та участі у чемпіонатах Національних збірних лягає переважно ФБУ та наших партнерів, а зважаючи на важку економічну ситуацію в країні це досить відчутна ноша. Сьогодні, як ніколи, українським національним командам потрібна ваша соціальна позиція та підтримка. 

Ми відкриваєм благодійний рахунок задля підтримку збірних команд України з баскетболу. Загалом на допомогу та підтримку національних команд для участі у міжнародних турнірах потрібно зібрати 15 мільйонів гривень.

Просимо небайдужих до українського спорту загалом та баскетболу зокрема зібрати необхідну суму. Навіть ваша невелика пожертва у розмірі вартості чашки кави буде важливим внеском у представлення української збірної на міжнародній арені. 

Календар змагань збірних команд України з баскетболу

 У разі зібрання більшої кількості коштів завдяки благодійній акції «Підтримай збірні України з баскетболу» решта суми буде спрямована на організацію та проведення дитячих змагань з баскетболу на території України.

Володимир Драбіковський, генеральний секретар ФБУ: Ми відкриваємо такий рахунок аби у цей непростий для країни час зібрати кошти для повноцінної підготовки збірних команд України. На сьогодні коштів спонсорів та власних коштів ФБУ критично не вистачає, аби протягом короткого відрізку у 2-3 місяці забезпечити усім необхідним відразу 15 національних команд України. Очевидно, що в нинішній ситуації проблеми з бюджетом нашої країни, переважна більшість коштів йдуть на війну та на допомогу української армії. Фінансування спортивної сфери відчутно скоротили, ми усе розуміємо і входимо у положення, водночас нам необхідно представляти нашу країну на міжнародній арені і ми хочемо це зробити якомога краще.

Деяким збірним допомагатимуть з прийомом та розміщенням інші федерації і це дуже приємно. Але є безліч інших витрат, таких як логістика, екіпірування, харчування, витрати на організацію номінально домашніх матчів, це доволі великі суми, які самотужки ми не потягнемо. Саме тому ми зробили благодійний рахунок на який кожен охочий може зарахувати будь-яку суму підтримки національним збірним.

Under the martial law in which our country is, the budgetary funding of sports has been significantly reduced. Accordingly, the funding of the preparation and participation in the championships of the National teams rests mainly on the FBU and our partners, and in view of the difficult economic situation in the country it is quite a huge burden. Today more than ever Ukrainian national teams need your social position and support.

We opened a charitable account to support the national basketball teams of Ukraine. All in all we need to collect 15 million UAH for help and support of the national teams to participate in international tournaments.

We ask people who are not indifferent to Ukrainian sport in general and basketball in particular to collect the necessary sum. Even a small donation for the cost of a cup of coffee will be an important contribution to the representation of the Ukrainian team in the international arena.

In case more money is raised through the charity event "Support Ukrainian National Basketball Teams", the rest of the money will be used to organize and conduct basketball competitions for children in Ukraine.

Новини по темі
Все в руках України: як дві поразки вплинули на шанси жіночої збірної потрапити на Євробаскет-2023 Все в руках України: як дві поразки вплинули на шанси жіночої збірної потрапити на Євробаскет-2023
Розповідаємо про розклади для жіночої збірної у відборі на чемпіонат Європи.
28 очок Аліни Ягупової в матчі проти Франції: відео
Відео 28.11.2022
28 очок Аліни Ягупової в матчі проти Франції: відео
Українка була найрезультативнішою у виїзному матчі
Поразка збірної України у Франції: фотогалерея Поразка збірної України у Франції: фотогалерея
Команда Срджана Радуловича програла свій другий матч у листопаді
Україна опустилась на третє місце в групі відбору на жіночий Євробаскет-2023 Україна опустилась на третє місце в групі відбору на жіночий Євробаскет-2023
Дві поразки поспіль погіршили шанси Срджана Радуловича на вихід на чемпіонат Європи
Україна програла Франції матч відбору на Євробаскет-2023 Україна програла Франції матч відбору на Євробаскет-2023
Команда Срджана Радуловича зазнала другої поспіль поразки у кваліфікації.
Франція - Україна: відеотрансляція матчу відбору на Євробаскет-2023
Відео 27.11.2022
Франція - Україна: відеотрансляція матчу відбору на Євробаскет-2023
Команда Срджана Радуловича спробує вдруге за відбір обіграти француженок.
Франція - Україна: шанси збірних на перемогу Франція - Україна: шанси збірних на перемогу
Збірна Франції - великий фаворит матчу з Україною у відборі на Євробаскет-2023
Жіноча збірна матчем з Францією продовжить боротьбу у відборі на Євробаскет-2023: анонс матчу Жіноча збірна матчем з Францією продовжить боротьбу у відборі на Євробаскет-2023: анонс матчу
Команда Срджана Радуловича спробує вдруге за відбір обіграти француженок.
Україна втратила лідерство в групі відбору на жіночий Євробаскет-2023 Україна втратила лідерство в групі відбору на жіночий Євробаскет-2023
Поразка від Литви опустила команду Срджана Радуловича в таблиці
Жіноча збірна поступилась Литві у відборі на Євробаскет-2023: фото Жіноча збірна поступилась Литві у відборі на Євробаскет-2023: фото
Українки зазнали першої поразки у відборі на чемпіонат Європи
Збірна України зазнала першої поразки у відборі на Євробаскет-2023 Збірна України зазнала першої поразки у відборі на Євробаскет-2023
Українки у важкому матчі поступились Литві у кваліфікації на чемпіонат Європи
Литва - Україна: відеотрансляція матчу відбору на Євробаскет-2023
Відео 24.11.2022
Литва - Україна: відеотрансляція матчу відбору на Євробаскет-2023
Дивіться матч кваліфікації на жіночий чемпіонат Європи за участтю жіночої збірної України
Литва - Україна: шанси збірних на перемогу Литва - Україна: шанси збірних на перемогу
Збірна України - невеликий фаворит матчу відбору на Євробаскет-2023
Відбір на жіночий Євробаскет-2023: як Україні потрапити на турнір? Відбір на жіночий Євробаскет-2023: як Україні потрапити на турнір?
Дві перемоги в найближчих матчах виведуть українок на чемпіонат Європи.
Тренування жіночої збірної України в Ризі перед матчем з Литвою: фотогалерея Тренування жіночої збірної України в Ризі перед матчем з Литвою: фотогалерея
Національна команда готується до матчів відбору на Євробаскет-2022