Всі категорії новин
Фестиваль міні-баскетболу зібрав рекордну кількість учасників

Фестиваль міні-баскетболу зібрав рекордну кількість учасників

У Залізному Порту на Херсонщині пройшов традиційний Фестиваль міні-баскетболу. Цього року він зібрав рекордну кількість учасників – 28 команд. 

Про нові досягнення в роботі Фестивалю розповів голова комісії дитячо-юнацьких змагань ФБУ Ігор Чорногрицький.

- Уперше Фестиваль проходив у дві зміни. Перша для дітей 2008-2010 р.н. Вона тривала з 31 травня по 6 червня. Друга для дітей 2006- 2007 р.н. - 6-11 червня. Загалом на Фестиваль приїхало 28 команд. Це рекордна кількість.

Уперше Фестиваль другої зміни відкривали наші «ветерани міні-баскетболу» гравці СДЮШОР 2 з Одеси. Неодноразові переможці фестивалів минулих років. Зовсім недавно вони також грали в міні і виступали в конкурсах, а тепер вони гравці збірної команди України U-15.

Цього року ми знайшли оптимальне рішення для команд, які приїхали зі складом менше 10 гравців. Вони виступали в турнірі з міні-баскетболу, команди з ними грали за принципом fair play. Вони брали  участь у всіх конкурсах Фестивалю, але очки для своєї команди могли дати тільки в особистих конкурсах, де умови для всіх однакові. Це - конкурс капітанів, конкурс малювання, конкурс штрафних кидків і стрітбол. У всіх інших конкурсах, де необхідно для участі 10 гравців, ці команди виступали поза конкурсом. Усе справедливо, всі в рівних умовах, ніхто не має незаслуженої переваги.

Матч зірок ALL-STAR «4 seasons» - окрема наша гордість. Ми її придумали самі, аналогів я ніде не зустрічав. Отримати форму All - star можливо або за підсумками ВЮБЛ (MVP або п'ятірка кращих Фіналу), виграти конкурс капітанів, стрітбол, конкурс штрафних кидків. З досвіду практично 10 з 12 комплектів в кожній команді хлопці виграють в конкурсах, доводячи всім що саме вони гідні. Усе чесно і відкрито. Звичайно не обходиться без сліз, адже часом емоції беруть гору.

MVP фіналу отримали призи з Матчу всіх зірок 2018, від МБК «Миколаїв» які взяли участь в #TEIWAZ_MINI_BASKET_CHALLENGE. Величезна подяка їм за це.

Друга зміна Фестивалю - це 120 годин міні-баскетболу.

З кожним роком географія учасників Фестивалю збільшується. Цього року це міста Бровари та Мелітополь. До речі, команда Мелітополя, юнаки 2006 р.н., виграла чемпіонат України з міні-баскетболу. Мер  міста Сергій Анатолійович Мінько пообіцяв їм побудувати вуличний майданчик. Чекаємо фотографії з відкриття майданчика і сподіваємося, що перші очки будуть здобуті новими м'ячами від ФБУ.

М'ячі та футболки від ФБУ отримали всі команди Фестивалю, а командам 2006-2007 р.н. Федерація оплатила харчування. Величезна подяка за допомогу. 

Ми першими побачили маленьких зірок українського, а може і не тільки українського баскетболу. Нам організаторам набагато важливіше побачити прогрес і зростання гравців за дні Фестивалю. Як вони стали захищатися і нападати, які віддають передачі, і як забивають, а не цифри в таблицях. Хоча інтрига була, і різниця в місцях доходила навіть до 1 секунди.
Приїхали на Фестиваль - 28 команд, і поїхали з Фестивалю - 28 команд, але поїхали зовсім інші команди. Тренери, команди і гравці, які тепер теж стали нашими. 

Цього року за підтримки благодійного проекту «ДОБРО ПЕРЕМАГАЄ» в особі Ірини Паламар ми провели конкурс малюнків на тему «Діти України за мир». Фонд допоміг в організації та проведення Фестивалю і подарував спортивне табло для проведення ігор. 

Як ніколи дуже багато приїхали на Фестиваль батьків. Саме вони забезпечували відео і фото звіт про свої команди. 
Хочу подякувати президенту Баскетбольного клубу «Teiwaz» (Київ) Євгенію Левенець. Дякую за вашу підтримку Фестивалю. Морозиво всім учасникам і салют в День захисту дітей - це вже традиція. 

Дякуємо директорці бази відпочинку Кристал Світлані Мельниченко і усьому нашому колективу. Для нас це «найлегший» сезон. Сподіваємося на третій баскетбольний майданчик. Дякуємо!

Усю атмосферу фестивалю передали яскраві фото Ростислава Парнака. Дякуємо!

Найпопулярніше гасло Фестивалю міні-баскетболу-2018, від команди дівчат з Мелітополя: Баскетбол – це супергра, міні-баскетболу – ура!

АртемТіняков (Політехнік, Харків): Велике дякую організаторам за ці яскраві емоції! Ці дні стали незабутніми!

Вадим Скиданов (ОСДЮСШОР, Рівне): Усе було супер, море позитиву, від щирого серця дякую усім колегам!

Наталя Євтушевська (Черкаські Мавпи, Черкаси): красно дякую за свято баскетболу! Позитивні емоції, радість в очах дітей – це найбільша нагорода!

 

Новини по темі
Заключні миттєвості Фестивалю мінібаскетболу: фотогалерея Заключні миттєвості Фестивалю мінібаскетболу: фотогалерея
У Залізному Порту завершився традиційний Фестиваль мінібаскетболу
У Залізному Порту завершився Фестиваль мінібаскетболу У Залізному Порту завершився Фестиваль мінібаскетболу
У другій зміні заходу брали участь понад 400 юних баскетболістів
Максим Балашов: баскетбол розкриває дітей з найкращого боку Максим Балашов: баскетбол розкриває дітей з найкращого боку
На Фестивалі мінібаскетболу відбулося становлення команди
Стартувала друга зміна Фестивалю мінібаскетболу: фотогалерея Стартувала друга зміна Фестивалю мінібаскетболу: фотогалерея
На Херсонщині триває Фестиваль мінібаскетболу
Завершилася перша зміна Фестивалю мінібаскетболу Завершилася перша зміна Фестивалю мінібаскетболу
У Залізному Порту змагалися команди 2009/10 р.н.
Василь Івлєв: діти, яким подобається вчитися, обов’язково гратимуть у баскетбол Василь Івлєв: діти, яким подобається вчитися, обов’язково гратимуть у баскетбол
Дружба – найголовніший скарб Фестивалю мінібаскетболу
Третій день Фестивалю мінібаскетболу: фотогалерея Третій день Фестивалю мінібаскетболу: фотогалерея
У Залізному Порту триває Фестиваль мінібаскетболу
Олена Жержерунова: батьки у захваті, що їхнім дітям подарували баскетбольну казку Олена Жержерунова: батьки у захваті, що їхнім дітям подарували баскетбольну казку
Головний тренер дебютантів ділиться враженнями від Фестивалю міні-баскетболу
На Херсонщині стартував Фестиваль мінібаскетболу На Херсонщині стартував Фестиваль мінібаскетболу
Уже вдев’яте в Залізному Порту зібралися команди наймолодших баскетболістів з усієї України
Українець з НБА Михайлюк долучився до челленджу Фестивалю міні-баскетболу Українець з НБА Михайлюк долучився до челленджу Фестивалю міні-баскетболу
На Херсонщині відбудеться традиційний фестиваль міні-баскетболу
Захисник БК Рівне Ярослава Іванюк долучилась до Тейваз мінібаскет-челендж Захисник БК Рівне Ярослава Іванюк долучилась до Тейваз мінібаскет-челендж
Гравець сама брала участь у Фестивалях у Залізному Порту
МБК Миколаїв долучився до челленджу Фестивалю міні-баскетболу МБК Миколаїв долучився до челленджу Фестивалю міні-баскетболу
Традиційний Фестиваль проходитиме в Залізному Порту 1-13 червня
Дмитро Кривенко продемонстрував нестандарний кидок у Тейваз мінібаскет-челендж Дмитро Кривенко продемонстрував нестандарний кидок у Тейваз мінібаскет-челендж
Рекордна кількість команд очікується цього року на фестивалі з мінібаскету у Залізному Порту
Київ-Баскет долучився до челленджу Фестивалю міні-баскетболу Київ-Баскет долучився до челленджу Фестивалю міні-баскетболу
Традиційний Фестиваль відбудеться в Залізному Порту
Фестиваль міні-баскетболу: заявки на участь можна подати до 15 квітня Фестиваль міні-баскетболу: заявки на участь можна подати до 15 квітня
Традиційний Фестиваль проходитиме в Залізному Порту
Фестиваль міні-баскетболу: стартувала заявочна кампанія Фестиваль міні-баскетболу: стартувала заявочна кампанія
У Залізному Порту відбудеться традиційний Фестиваль міні-баскетболу
Чемпіонат України з міні-баскетболу: три місяці до старту Чемпіонат України з міні-баскетболу: три місяці до старту
Фестиваль у Залізному Порту проведуть у дві зміни
Міні-баскетбол: у Харкові відбувся Джуніор Кап Міні-баскетбол: у Харкові відбувся Джуніор Кап
У матчі майбутніх зірок змагалися День і Ніч
Трансільванія No Borders PEAK Cup запрошує бажаючих Трансільванія No Borders PEAK Cup запрошує бажаючих
Міжнародний турнір з мінібаскетболу запрошує команди з України
До уваги тренерів. Міжнародний фестиваль з міні-баскету До уваги тренерів. Міжнародний фестиваль з міні-баскету
Цієї зими у Белграді вже в 19 раз буде відбуватися фестиваль з міні-баскетболу для дітей віком від 3 років