Герун та Липовий провели вдалі матчі в Єврокубку

Гравці збірної України Олександр Липовий та Володимир Герун провели вдалі матчі в першому турі групового раунду Єврокубка.

Липовий, вийшовши у старті в матчі проти ізраїльського Маккабі рішон Ле-ціон, відіграв 24 з половиною хвилини, набрав 11 очок (1/2 двоочкових, 3/4 триочковий, 0/2 штрафних), зробив 6 підбирань на своєму щиті, 3 передачі та 2 перехоплення, не допустивши жодної втрати і записавши в пасив лише один фол. Рейтинг ефективності Липового склав 18 балів, а його Промітеас переміг на виїзді з рахунком 88:55.

Читайте: Олександр Мішула став найрезультативнішим гравцем у дебютному матчі в Туреччині

Герун у Єврокубку дебютував не менш вдало. Унікаха українця вдома здолала Будучность 83:70, а наш біген, відігравши 19 хвилин, набрав 19 очок (5/8 двоочкових, 9/10 штрафних), зробив 3 перехоплення, 2 підбирання та 1 блок-шот при 1 втраті (РЕ 24).

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна