Гравці чемпіонів України провели баскетбольний урок у школі

Баскетболісти чинних чемпіонів України з Хіміка відвідали урок в авторській школі №3 Н.П.Гузіка в Южному.

Баскетбольна розминка, кидкові тренування, командні взаємодії і міні-турнір - все хлопці встигли під керівництвом професійних спортсменів, і всі отримали призи та подарунки від БК Хімік за активну участь в уроці. Свято баскетболу нікого не залишило байдужим.

Випускник АШГ №3 Вадим Козак почав урок з традиційної розминки, задав ритм всьому заняттю і налаштував хлопців на серйозний лад.

Михайло Горобченко розповів про способи поліпшити відсоток влучання в кільце з різних точок, і провів міні-майстер-клас за участю школярів. Потім гравці показали командні взаємодії, і головну частину уроку зайняв турнір - за коловою системою змагалися змішані команди, до складу яких увійшли гравці Суперліги Парі-Матч і учні школи.

Перше місце з результатом 4 очка посіла команда Айзея Вільямса та Артема Ковальова, другими стали хлопці в команді Аверейла Югба і Вадима Козака (їх результат - 3 очка), і третє місце посіла команда, яку очолили Льюїс Салліван і Михайло Горобченко (2 очки).

Суддями були молодші вихованці клубу - Ваня Івашов і Андрій Тимошенко (тренер Володимир Понько).

БК Хімік підготував призи всім учасникам, кожну з команд нагородили сувенірами та атрибутикою клубу, а невимушене спілкування з гравцями, фото- та автограф-сесія стали емоційним і яскравим завершенням уроку.

Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 12 грудня
Відео 12.12.2019
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Олександр Антипов: після попередніх чемпіонських титулів хочеться ще перемагати Олександр Антипов: після попередніх чемпіонських титулів хочеться ще перемагати
Форвард Прометея після тривалого періоду виступів за Хімік впевнено почуває себе в Кам’янському
Суперліга Парі-Матч: відео топ-моментів 6-8 грудня
Відео 11.12.2019
У Суперлізі Парі-Матч триває регулярний чемпіонат
Суперліга Парі-Матч: розклад трансляцій 12 – 15 грудня Суперліга Парі-Матч: розклад трансляцій 12 – 15 грудня
Цього тижня в регулярному чемпіонаті буде зіграно шість матчів
Суперліга Парі-Матч: відео топ-10 данків тижня
Найкращі данки в поєдинках 6-8 грудня
Матч зірок Суперліги Парі-Матч. Деталі грандіозного свята у Палаці Спорту Матч зірок Суперліги Парі-Матч. Деталі грандіозного свята у Палаці Спорту
Головне баскетбольне свято сезону відбудеться у Києві 1-го лютого
Топ-моменти підбирань та блок-шотів Суперліги Парі-Матч 6-8 грудня Топ-моменти підбирань та блок-шотів Суперліги Парі-Матч 6-8 грудня
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
У Кам’янському зійшлися вболівальники Дніпра та Прометея У Кам’янському зійшлися вболівальники Дніпра та Прометея
Уболівальники команд Суперліги Парі-Матч зіграли в товариському поєдинку
Бігмен Одеси Холовей отримав серйозну травму і надовго вибув з гри Бігмен Одеси Холовей отримав серйозну травму і надовго вибув з гри
Американського бігмена було прооперовано після матчу проти Київ-Баскета
Визначено символічну п’ятірку та MVP ігрового тижня Суперліги Парі-Матч 6-8 грудня Визначено символічну п’ятірку та MVP ігрового тижня Суперліги Парі-Матч 6-8 грудня
До складу “збірної” увійшло п’ять гравців з п’яти різних команд
Суперліга Парі-Матч: відео топ-моментів 8 грудня
Відео 09.12.2019
Петров і Артамонов про баскетбольний триллер Петров і Артамонов про баскетбольний триллер
Гравці Одеси і Київ-Баскета пояснюють результат драми з трьома овертаймами
Суперліга Парі-Матч: результати 6-8 грудня Суперліга Парі-Матч: результати 6-8 грудня
У Суперлізі Парі-Матч зіграно чергові поєдинки регулярного чемпіонату
Одеса вирвала перемогу в Києві: відео топ-моментів овертаймів
Переможець матчу в Києві визначився лише після третього овертайму
Київ-Баскет програв вдома Одесі в надважкому матчі після трьох овертаймів Київ-Баскет програв вдома Одесі в надважкому матчі після трьох овертаймів
Одесити вирвали в Києві перемогу після двох з половиною годин гри після третього овертайму
Дніпро взяв реванш у Прометея в центральному матчі ігрового тижня Суперліги Парі-Матч Дніпро взяв реванш у Прометея в центральному матчі ігрового тижня Суперліги Парі-Матч