Гравці збірних України 3х3 провели тактичне заняття з правил баскетболу

Збірні України з баскетболу 3х3 продовжують в Одесі підготовку до важливих міжнародних стартів. Нагадаємо, що на початку червня (8-12 червня) чоловіча збірна України з баскетболу візьме участь у чемпіонаті Світу, що приймуть Філіпіни. Також в Одесі працює жіноча збірна України, яка наприкінці червня розпочне кваліфікацію до чемпіонату Європи, в роботі і збірні України U-23.

Читайте: Календар українських збірних з баскетболу 3х3

Тренуються збірні на базі “Динамо”, де у їх розпорядженні спеціалізований майданчик та тренажерний зал. Сьогодні гравці усіх команд зібралися задля теоретичного заняття з правил баскетболу 3х3. Заняття проводив арбітр ФІБА 3х3 – В’ячеслав Слюсар. Робота тривала майже дві години. Протягом неї гравці переглянули серію матчів та суддівських рішень, а також почули кваліфіковану відповідь на низку запитань.

“Правила баскетболу 3х3 суттєво відрізняються від правил класичного баскетболу, з якими у своїй кар’єрі переважно зустрічалися наші гравці, - говорить головний тренер чоловічої збірної України Олег Юшкін. “Особливо важливим це заняття є для наших молодих гравців, більше половини з них ніколи не грали за цими правилами на міжнародному рівні”.

Уже 25-го травня чоловічі збірні України візьмуть участь у міжнародному турнірі в Польщі. До цього часу вони працюватимуть в Одесі.

Як збірні України U-18 виборювали місце на чемпіонаті Європи: відео
Відео 09.08.2018
Дві наші збірні впевнено подолали кваліфікації чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Найкращі моменти MONBAT final road to Ljubljana: відео
Відео 07.08.2018
У Києві відбувся масштабний турнір з баскетболу 3х3
Володимир Журжій: хлопці стали ковалями свого щастя Володимир Журжій: хлопці стали ковалями свого щастя
Головний тренер збірної України U-18 з баскетболу 3х3 про успіх у кваліфікації чемпіонату Європи
Баскетбол 3х3: чемпіонати Європи для України Баскетбол 3х3: чемпіонати Європи для України
Три українські збірні зіграють на чемпіонатах Європи з баскетболу 3х3
Дмитро Неволін: бажання вигравати у дівчат було стовідсоткове Дмитро Неволін: бажання вигравати у дівчат було стовідсоткове
Головний тренер жіночої збірної України U-18 з баскетболу 3х3 розповів, як вдалося виграти усі матчі кваліфікації чемпіонату Європи
Станіслав Тимофеєнко: поки мали час грати у 3х3, скористалися ним Станіслав Тимофеєнко: поки мали час грати у 3х3, скористалися ним
Гравець "Проти всіх" і національної збірної 3х3 розповідає про перемогу у Києві і історію назви команди
Визначилися переможці турніру MONBAT final road to Ljubljana Визначилися переможці турніру MONBAT final road to Ljubljana
MONBAT final road to Ljubljana: онлайн відеотрансляція турніру
Відео 05.08.2018
У Києві проходить турнір з баскетболу 3х3
Збірна України U-18 вийшла на чемпіонат Європи Збірна України U-18 вийшла на чемпіонат Європи
Наші дівчата виграли всі матчі групового етапу кваліфікації
У Києві проходить MONBAT final road to Ljubljana: фотогалерея У Києві проходить MONBAT final road to Ljubljana: фотогалерея
Найсильніші команди України виступають на турнірі з баскетболу 3х3
Жіноча збірна України U-18 зіграє за вихід на чемпіонат Європи 3х3 Жіноча збірна України U-18 зіграє за вихід на чемпіонат Європи 3х3
Наша команда бореться в кваліфікації чемпіонату світу
Оприлюднено розклад та склад учасників MONBAT final road to Ljubljana Оприлюднено розклад та склад учасників MONBAT final road to Ljubljana
Завтра Арт-Завод Платформа прийме один із наймаштабніших турнірів України 3х3 цього сезону
Збірна України U-18 перемогла в другому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 3х3 Збірна України U-18 перемогла в другому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 3х3
Наші хлопці виборюють путівку в фінальний турнір чемпіонату Європи 3х3
Жіноча збірна України U-18 стартує в кваліфікації чемпіонату Європи 3х3 Жіноча збірна України U-18 стартує в кваліфікації чемпіонату Європи 3х3
Наші дівчата виборюватимуть путівку в фінальний турнір чемпіонату Європи
Збірна України U-18 програла на старті кваліфікації чемпіонату Європи Збірна України U-18 програла на старті кваліфікації чемпіонату Європи
Чоловіча збірна України бореться за вихід в фінальний турнір чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Чемпіонат Європи 3х3 U-18: онлайн відеотрансляція кваліфікації
Відео 03.08.2018
Чоловіча збірна України бореться за вихід в фінальний турнір
Промо чемпіонату України 3х3 Промо чемпіонату України 3х3 "МONBAT шлях до Любляни"