Хімік вдома обіграв Одесу

В чорноморському дербі сьогодні сильнішию виявилася команда з верхньої частини турнірки. Господарі стартові 32 хвилини ігрового часу контролювали хід поєдинку і цього виявилося достатньо задля оформлення чергової перемоги.

Хід гри:

Команда Віталія Степановського дуже потужно розпочала матч: Едвін забив два з проходу, на що один з лідерів Одеси Макс Пустозвонов зумів відповісти власним результативним проходом під кільце.

Проте, після цього южненці почали збільшувати власну перевагу: Павлов, Джонс та Рябчук з регулярно влучали свої кидки та збільшували різницю в рахуку. Закрив першу чверть ефектним баззером із сиреною Ілля Сидоров. 30:11.

Другу чверть суперники провели в дещо більш рівній боротьбі, проте наприкінці десятихвилинки все ж змогли знову дещо відпустити в рахунку господарів. Варто додати, що за підсумками двох стартових десятихвилинок Хімік майже вдвічі вигравав щит – 21:13. Загальний ж рахунок – 53:30.

В третьому періоді команди продовжили демонструвати рівну гру, проте Хімік все ж частіше влучав в кошик суперника, що дозволило господарям бути переможцями і в третій чверті.

В заключній десятихвилинці хімік традиційно потужно розпочав з результативної дальної атаки від Войналовича та двох балів від Джонса. Але після цього вже ввімкнулися одесити: 5:22 – саме такий ривок видала команда Олега Юшкіна в останні вісім хвилин гри. В цей час в одеситів виходило все, що вони не змогли реалізувати в попередніх атаках: дальні влучання, данки та перехоплення. Але навіть цього виявилося недостатньо. Різниця в рахунку зароблена Хіміком була надто великою. 92:78 – впевнена перемога лідера чемпіонату.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

8 лютого
БК “Хімік” – БК “Одеса” – 92:78 (30:11, 23:19, 29:26, 10:22)
Хім: Павлов - 22оч, 6пб; Джонс - 22оч, 6пб; Рябчук - 13оч.
Од: Беліков - 26оч, 5пб; Вітолс - 13оч, 5пб;  Щепкін - 11оч.
Повна статистика матчу

Одеса підсилила склад американським захисником Одеса підсилила склад американським захисником
Новим гравцем одеситів став 24-річний американський баскетболіст
В'ячеслав Петров: намагаємося грати якомога простіше В'ячеслав Петров: намагаємося грати якомога простіше
Київ-Баскет продовжує підготовку до кваліфікації Ліги чемпіонів
Черкаські Мавпи уклали повноцінний контракт з боснійським форвардом Черкаські Мавпи уклали повноцінний контракт з боснійським форвардом
Сеад Хаджифейзович залишається у команді на весь сезон
Київ-Баскет продовжує підготовку до сезону Київ-Баскет продовжує підготовку до сезону
Кондраков травмувався і не зможе одужати до Ліги чемпіонів
Захисник збірної України Іссуф Санон повернувся в Дніпро Захисник збірної України Іссуф Санон повернувся в Дніпро
Володар Кубка України підсилився перед стартом нового сезону
Новачки Суперліги Парі-Матч підписали гравця збірної України Новачки Суперліги Парі-Матч підписали гравця збірної України
Захисник збірної України підписав угоду з Харківськими Соколами
Денис Носков продовжить кар’єру в Одесі Денис Носков продовжить кар’єру в Одесі
Український форвард повернувся в клуб, в якому раніше провів три роки
У таборi чемпіонів України триває пошук варіантів підсилення У таборi чемпіонів України триває пошук варіантів підсилення
Віталій Степановський не виключає появу у складі чемпіонів нових гравців
Дніпро проводить тренувальний збір у Туреччині: відео
Відео 21.08.2019
Володар Кубка України продовжує підготовку до нового сезону
Черкаські Мавпи продовжили угоду з Нікітою Русловим Черкаські Мавпи продовжили угоду з Нікітою Русловим
Черкаський клуб продовжує комплектацію складу
Володимир Коваль — новий головний тренер Харківських Соколів Володимир Коваль — новий головний тренер Харківських Соколів
Новачки Суперліги Парі-Матч визначились з керманичем команди
Чемпіон України підписав американського захисника Чемпіон України підписав американського захисника