Хімік вдома розібрався із Запоріжжям

Команда Віталія Степановського перед рідними вболівальниками виборола важку перемогу в гостей із Запоріжжя із рахунком 92:84.

Яків Тітов першим відкрив рахунок у матчі з лінії штрафних кидків, після чого він же додав в кошик господарів ще два бали. Господарі паркету відкрили лік власним набраним балам наприкінці третьої хвилини зустрічі – був точним Войналович, а в наступній атаці Айзея Вільямс вперше вивів свою команду вперед влучим триочковим. Загалом же цей триочковий став початком ривку господарів, які до кінця першої чверті зуміли збільшити свою перевагу до 12 балів.

В другій чверті домінування Хіміка загалом, та Саллівана зокрема – продовжилося. Американець за 10 хвилин на паркеті в першій половині набрав 16 балів жодного разу не промахнувшись: ні з гри (7/7), ні з лінії штрафних (2/2). Така вдала гра форварда надихнула і всю команду: южненці влучили за стартові 20 хвилин 6/9 триочкових та загалом атакували з гри із дуже пристойними 67% реалізації. Проти такого Хіміка у Запоріжжя шансів практично не було – 57:28.

В третій чверті картина гри на паркеті перевернулася на 180 градусів. Запоріжці вийшли з роздягалки зарядженими на битву і з перших секунд почали скорочувати відставання у рахунку паралельно добре працюючи у захисті. Так за 10 хвилин команді Плєханова вдалося відіграти 19 очок різниці!

В заключному періоді гості зуміли ще скоротити різницю в рахунку, а за 2 хвилини до завершення основного часу і взагалі наблизитися на відстань у 4 бали. Проте, на більше команди гостей сьогодні не вистачило – 92:84 перемога Хіміка.

Суперліга Парі-Матч. Южне, ФСК Олімп

БК “Хімік” – БК “Запоріжжя” 92:84 (26:14, 31:14,14:33, 21:23 )

БК “Хімік”: Вільямс (21+ 5 підбирань + 9 передач) , Рахімшаіков (2), Войналович (4), Ковальов (9 + 5 підбирань), Угба (1), , Марченко (16 +5 підбирань + 4 передачі), Козак (3), Салліван (20 + 7 підбирань), Горобченко (2), Джонс (14).

БК “Запоріжжя”: Рендольф (31 + 9 передач), Мироненко (8 + 6 підбирань), Сіммонс (13), Липовцев (7), Титов (10), Міхєєв (5), Сандул (6), Нємцу (2), Буц (2).

Статиситка матчу

Слідкуйте за нами у Facebook!

Слідкуйте за намі у Telegram!

Слідкуйте за нами у Instagram!

Валерій Плеханов: команда Запоріжжя рухається у вірному напрямку Валерій Плеханов: команда Запоріжжя рухається у вірному напрямку
Головний тренер запоріжців прокоментував виступ команди на турнірі в Миколаєві
Київ-Баскет переміг Одесу в контрольному матчі Київ-Баскет переміг Одесу в контрольному матчі
Клуби Суперліги Парі-Матч провели черговий підготовчий матч
БК Запоріжжя — переможець передсезонного турніра в Миколаєві БК Запоріжжя — переможець передсезонного турніра в Миколаєві
Команда Валерия Плеханова виграла всі три матчі
Турнір у Миколаєві: перша перемога господарів та друга запоріжців Турнір у Миколаєві: перша перемога господарів та друга запоріжців
Триває турнір команд Суперліги Парі-Матч у Миколаєві
Супрім Ханнах: одразу погодився повернутися до України Супрім Ханнах: одразу погодився повернутися до України
Американський захисник повернувся до Прометея, з яким виступав у Вищій лізі
Лідери соцмереж: топ-10 найпопулярніших гравців Суперліги Парі-Матч в Instagram Лідери соцмереж: топ-10 найпопулярніших гравців Суперліги Парі-Матч в Instagram
До вашої уваги трохи нестандарної статистики українського баскетболу
Чотири клуби Суперліги Парі-Матч зіграють на передсезонному турнірі в Миколаєві Чотири клуби Суперліги Парі-Матч зіграють на передсезонному турнірі в Миколаєві
Клуби елітного дивізіону продовжують підготовку до нового сезону
Максим Міхельсон: на турнірі в Миколаєві подивимося на цілісну гру команди Максим Міхельсон: на турнірі в Миколаєві подивимося на цілісну гру команди
Головний тренер Черкаських Мавп — про очікування від майбутніх контрольних матчів
На Черкащині відкрили новий спортивний майданчик На Черкащині відкрили новий спортивний майданчик
Любителі баскетболу Лисянки отримали новий майданчик для гри
Київ-Баскет продовжить передсезонні збори в Одесі Київ-Баскет продовжить передсезонні збори в Одесі
Напередодні команда Айнарса Багатскіса вирушила в південному напрямку
Олександр Рябчук: для Хіміка велика радість провести Фінал чотирьох вдома Олександр Рябчук: для Хіміка велика радість провести Фінал чотирьох вдома
Капітан южненців поділився очікуваннями перед стартом нового баскетбольного сезону в Україні
Лакі Джонс: мені подобається в Україні - я вже адаптувався Лакі Джонс: мені подобається в Україні - я вже адаптувався
Американський легіонер Черкаських Мавп розповів про очікування від нового сезону в новому для себе чемпіонаті, підготовку до змагань та інше
Айнарс Багатскіс: нам потрібно грати у свій якісний баскетбол не 5-7 хвилин, а весь час Айнарс Багатскіс: нам потрібно грати у свій якісний баскетбол не 5-7 хвилин, а весь час
Головний тренер Київ-Баскета - про спаринги з дебютантом елітного дивізіону
Андрій Агафонов: у Тернополі домовилися попалити нерви багатьом тренерам Андрій Агафонов: у Тернополі домовилися попалити нерви багатьом тренерам
Досвідчений український баскетболіст розповів про повернення на батьківщину в склад дебютанта Суперліги Парі-Матч
Клуби Суперліги Парі-Матч готуються до сезону: результати всіх контрольних матчів Клуби Суперліги Парі-Матч готуються до сезону: результати всіх контрольних матчів