Хімік захопив лідерство в чемпіонаті України

Миколаїв поступився вдома южненському Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 68:80.

Хід матчу
Господарі на початку зустрічі одразу приголомшили гостей ривком 10:0. Южненці ніяк не могли налагодити конструктивні дії ні в атаці, ні в захисті. Однак у тайм-ауті Віталію Степановському вдалося підібрати відповідні слова. Хімік одразу відповів своїм ривком у 7:0. Гра наприкінці стартової чверті дещо вирівнялася. Миколаївці в підсумку здобули 3 очки переваги.

Уже на початку другої 10-хвилинки южненці зрівняли рахунок та вийшли вперед. Господарі спочатку намагалися не відставати. Та згодом перевага Хіміка ставала відчутнішою. Господарі ще зберігали за собою перевагу в реалізації кидків з гри, але вже за штрафними та іншими статистичними компонентами гри гості впевнено пішли вперед. Це також синхронно позначилося на рахунку. На велику перерву Хімік мав уже 11 очок запасу.

Попри суттєві кадрові втрати, відсутність Онуфрієва з Поповим та свіже пошкодження Жуковського, господарі все ж всі сили віддавали боротьбі за результат. По ходу третьої 10-хвилинки миколаївці змогли скоротити відставання до 6 очок. Втім, у Хіміка резерву для підсилення виявилося більше. То ж до заключної чверті гості повернули 11-очкову різницю.

У останній частині поєдинку ігрова перевага Хіміка стала більш очевидною. У господарі не знайшлося аргументів, аби спробувати врятувати поєдинок.

То ж южненці впевнено довели зустріч до перемоги, яка підняла їх на перше місце турнірної таблиці перед заключним матчем регулярного чемпіонату.

Герої матчу
Попри поразку у господарів максимально корисними намагалися бути Приймак (20 очок, 7 підбирань) та Адедиран (14 очок, 9 підбирань). У переможців найбільший внесок у перемогу зробив Джонс (20 очок, 7 підбирань).

Наступний матч
Заключний поєдинок регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Миколаїв зіграє за два дні вдома проти Одеси. Южненці того ж дня зіграють в Запоріжжі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

20 березня
Миколаїв. 19:00
Миколаїв – Хімік (Южне) – 68:80 (17:13, 13:28, 20:20, 18:19)
Миколаїв: Приймак 20 очок, 7 підбирань; Адедиран 14о, 9пд, 4пр.
Хімік: Джонс 20о, 7пд, 2пр; Павлов 13о, 7пд, 3пр; Рябчук 13о, 4пд, 2пр.
Статистика матчу

Майкл Холтон встановив декілька рекордів в матчі проти Дніпра Майкл Холтон встановив декілька рекордів в матчі проти Дніпра
Команда Віталія Степановського перемогла Київ-Баскет у першому матчі
Запоріжжя розгромив Дніпро в першому матчі бронзової серії Запоріжжя розгромив Дніпро в першому матчі бронзової серії
Команда Валерія Плеханова стартувала з домашньої перемоги
У цьому випуску програми Overtime передматчеві включення з Андрієм Войналовичем і В'ячеславом Петровим У цьому випуску програми Overtime передматчеві включення з Андрієм Войналовичем і В'ячеславом Петровим
Головний тренер харківського Політехніка дав свій прогноз на фінальну серію
Хімік проти Київ-Баскета: анонс першого матчу фінальної серії Хімік проти Київ-Баскета: анонс першого матчу фінальної серії
Команди розпочинають боротьбу за чемпіонство в Суперлізі Парі-Матч
Запоріжжя та Дніпро розпочинають боротьбу за бронзу: анонс першого матчу серії Запоріжжя та Дніпро розпочинають боротьбу за бронзу: анонс першого матчу серії
Сьогодні команди проведуть стартову зустріч в рамках бронзової серії
Мурзін – Степановський: дуель тренерів фіналістів Суперліги Парі-Матч Мурзін – Степановський: дуель тренерів фіналістів Суперліги Парі-Матч
Київ-Баскет та Хімік зійдуться в фінальній серії плей-оф Суперліги Парі-Матч
У символічній збірній туру для учасників бронзової серії знайшлося лише одне місце У символічній збірній туру для учасників бронзової серії знайшлося лише одне місце
«Хімік» і «Київ-Баскет» делегували по 2 гравці до збірної туру
Тренери команд Суперліги визначили найціннішого гравця півфіналів Тренери команд Суперліги визначили найціннішого гравця півфіналів
За підсумками тренерського вибору MVP півфінальної стадії плей-офф став Павло Крутоус
Лідер Черкаських Мавп продовжив сезон у Греції Лідер Черкаських Мавп продовжив сезон у Греції
Американський захисник екс-чемпіонів України вже зіграв перший матч у новому чемпіонаті
Антон Буц: Запоріжжя з подвоєною силою битиметься за бронзу Антон Буц: Запоріжжя з подвоєною силою битиметься за бронзу
Центровий запоріжців поділився очікуваннями від заключної серії плей-оф у сезоні
Горобченко і Марченко: у фіналі суперника не обирають Горобченко і Марченко: у фіналі суперника не обирають
Молоді гравці Хіміка і Київ-Баскета оцінюють сезон і суперника
Суперліга Парі-Матч: відео топ-5 моментів вирішальних матчів 1/2 фіналів
Відео 17.04.2019
У Суперлізі Парі-Матч визначилися фіналісти сезону і команди, які будуть змагатися за бронзу
Сезонна серія за Хіміком: як грали фіналісти Суперліги Парі-Матч в регулярному чемпіонаті Сезонна серія за Хіміком: як грали фіналісти Суперліги Парі-Матч в регулярному чемпіонаті