Хімік здолав Петерсона та спротив Миколаєва

Хімік переміг вдома Миколаїв у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 73:70.

Хід матчу
Попри зустріч суперників з різних частин турнірної таблиці, один з яких ще й чинний чемпіон, боротьба виявилася досить важкою. З початку матчу команди ніби помінялися місцями. Саме гості змушували господарів наздоганяти.

На користь Хіміка ситуація почала змінюватися з виходом на майданчик новачка Келвіна Готфрі. У южненців помітно додалося агресії в атаці. Сам легіонер почувався на майданчику досить впевнено, відмінно розуміючи партнерів. Рахунок невпинно почав змінюватися на користь чемпіона. А вибух активності від Войналовича дозволив Хіміку вперше відірватися на шість очок.

Загалом перша половина принесла господарям загальні 8 очок переваги. По стільки ж очок набрали в южненців той же Готфрі та Югба. Однак у гостей Квентін Петерсон за той час набрав уже 14 очок. Господарі не завжди встигали завадити йому атакувати кільце.

Початок другої половини дещо приголомшив господарів. Миколаївці швидко відіграли відставання та вийшли вперед. Лише втома гостей наприкінці чверті дозволила господарям забезпечити чотири очка запасу перед заключною 10-хвилинкою.

Наприкінці зустрічі вже господарі йшли вперед у рахунку, а гості намагалися наздоганяти. Миколаївці до останнього зберігали шанси на загальний успіх, однак давалася взнаки втома. Наполегливому Петерсону не вистачало підтримки партнерів.

Відтак Хімік все ж довів зустріч до 13-ї перемоги в сезоні.

Герої матчу
У переможців впевнено дебютував Готфрі – 14 очок. А найрезультативнішим став уже досвідчений в команді Салліван, який встигав атакувати і захищатися – 17 очок, 15 підбирань. У гостей вже звично продуктивно зіграв Петерсон – 22 очка, 8 підбирань. Підтримки Адедирана (10 очок, 10 підбирань) не вистачило для загального успіху Миколаєва.

Наступний матч
Хімік у наступному поєдинку гратиме 28 лютого в Дніпрі. Миколаїв до перерви на матчі збірної ще зіграє 15 лютого в Одесі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

13 лютого
Южне. 18:00
Хімік (Южне) – Миколаїв – 73:70 (17:17, 25:17, 15:19, 16:17)
Хімік: Салліван 17о + 15пд, Годфрі 14, Марченко 13, Войналович 11о +5пд + 7пр, Югба 8о + 10пд, Зотов 4, Вільямс 4, Ковальов 2, Козак
Миколаїв: Петерсон 22о + 8пд + 5пр, Приймак 15, Адедиран 10о + 10пд, Давидюк 9о + 5пд, Луценко 7, Хохоник 7, Юрченко, Мещеряков
Статистика матчу

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Суперліга 28.03.2024
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.