Капітан Дніпро: як Станіслав Тимофеєнко став головним кубковим бійцем своєї команди

Станіслав Тимофеєнко незмінний капітан Дніпра вже протягом багатьох років. У складі команди він провів більше 10 сезонів. Напередодні Фінала чотирьох Кубка України, де 3 жовтня Дніпро зіграє з Одесою,  до вашої уваги цікава статистика одного з найстабільніших кубкових бійців Дніпра.

Читайте: Другий півфінал: історія виступів Київ-Баскета у Кубку України

За останні 6 сезонів Дніпра у Кубках України Станіслав Тимофеєнко провів 32 матчі, в яких зробив 7 дабл-даблів та 5 "майже дабл-даблів" (без одного підбирання). Форвард 14 ігор завершив лідером за кількістю очок в команді, 8 разів був другим і 3 рази третім. Тобто у 25 матчах з 32, незмінний капітан Дніпра потрапляв в топ-3. До того ж, варто додати, що іноді, не потрапляючи в трійку, Станіслав Тимофеєнко завершував гру з найвищим РЕ в команді.

Профайл гравця

Дата народження: 3 червня 1989 року (31 рік)

1/16 фіналу

Дніпро – Маріуполь 99:43 – Тимофеєнко (Топ-3 – 13 очок, 4 підбирання, 4 передачі. РЕ 18) 16 хвилин у матчі

Маріуполь – Днірпо 54:115 – Тимофеєнко (Топ-5 – 10 очок, 7 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення. РЕ 14) 15 хвилин у матчі

1/8 фіналу

Ніко-Баскет – Дніпро 83:97 – Тимофеєнко (Топ-4 – 14 очок, 9 підбирань, 7 передач. Найвищий РЕ в команді – 27) 27 хвилин у матчі

Дніпро – Ніко-Баскет 103:48 – Тимофеєнко (Топ-6 – 7 очок, 6 підбирань, 3 передачі. РЕ 12) 15 хвилин у матчі

1/4 фіналу

Запоріжжя – Дніпро 66:75 – Тимоеєнко (Топ-2 – 12 очок, 5 підбирань. РЕ 9) 23 хвилини у матчі

Дніпро – Запоріжжя 94:80 – Тимофеєнко (Топ-5 – 8 очок, 6 підбирань. РЕ 10) 17 хвилин у матчі

Запоріжжя-ZOG – Дніпро 70:73– Тимофеєнко не грав

Дніпро – Запоріжжя-ZOG 103:86– Тимофеєнко (Топ-1 - 17 очок, 5 підбирань, 4 передачі, 3 перехоплення. РЕ 19) 17 хвилин

Півфінал

Дніпро 78:76 Київ-Баскет – Тимофеєнко (Топ-4 - 9 очок , але 8 підбирань, 2 передачі та 4 перехоплення. Другий РЕ в команді – 18) 29 хвилин

Фінал

Дніпро 74:69 Одеса – Тимофеєнко (24 очка – топ-1, 9 підбирань, 1 передача. РЕ 21) 29 хвилин

Кубок України сезону 2017/2018

1/8 фіналу

Дніпро – Запоріжжя-ZOG 102-79 – Тимофеєнко (топ-1 – 27 очок, 11 підбирань, 2 передачі. РЕ 32) 29 хв

Запоріжжя-ZOG – Дніпро 68-83 – Тимофеєнко ( топ-1 – 14 очок, 9 підбирань. РЕ 9)  28 хв

1/4 фіналу

Будівельник 62:89 Дніпро – Тимофеєнко (Топ-2 – 14 очок, 8 підбирань, 4 передачі. РЕ 17) 27 хв

Дніпро 83:94 Будівельник – Тимофеєнко (Топ-1 – 22 очка, 2 підбирання, 1 передача, 4 перехоплення. РЕ 20) 32 хв

Півфінал

Дніпро – Авантаж-Політехнік 80-75 – Тимофеєнко (Топ-1 – 17 очок, 10 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення. РЕ 22) 30 хв

Фінал

Хімік – Дніпро 71-78 – Тимофеєнко (Топ-2 – 20 очок, 10 підбирань. РЕ 18) 35 хв

Кубок України сезону 2016/2017

1/8 фіналу

Політехнік – Дніпро 82:93 – Тимофеєнко (Топ-5 – 13 очок, 6 підбирань, 4 передачі. Проте, РЕ третій у команді – 16) 27 хв

Дніпро – Політехнік 84:55 – Тимофеєнко (Топ-1 – 19 очок, 10 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення. РЕ 23) 23 хв

1/4 фіналу

Черкаські Мавпи – Дніпро 80:81 – Тимофеєнко (Топ-2 – 16 очок, 8 підбирань, 2 передачі. РЕ 16) 32 хвилини у матчі

Дніпро – Черкаські Мавпи 66:60 – Тимофеєнко (Топ-2 – 13 очок, 9 підбирань, 2 передачі. РЕ 18) 35 хвилини у матчі

Півфінал

Хімік – Дніпро 44:55 – Тимофеєнко (Топ-1 – 16 очок, 4 підбирання, 1 передача. РЕ 12) 30 хвилин у матчі

Фінал

Дніпро – Будівельник 86:82 – Тимофеєнко (Топ-3 – 19 очок, 12 підбирань, 3 передачі. РЕ 29) 33 хвилини у матчі

Кубок України сезону 2014/2015

1/4 фіналу

Дніпро – Черкаські Мавпи 68:64 -  Тимофеєнко (Топ-2 – 13 очок, 9 підбирань, 4 передачі, 2 перехоплення. РЕ 21) 33 хвилини у матчі

Черкаські Мавпи – Дніпро 60:83 – Тимофеєнко (Топ-4 – 10 очок, 7 підбирань, 5 передач. РЕ 13) 25 хвилин у матчі

Півфінал

Київ – Дніпро 60:65 – Тимофеєнко (Топ-3 – 12 очок, 6 підбирань, 3 передачі. РЕ 13) 32 хвилини у матчі

Фінал

Будівельник – Дніпро 73:60 – Тимофеєнко (Топ-2 – 10 очок, 2 підбирання, 1 перехоплення. РЕ 6) 24 хвилини у матчі

Кубок України сезону 2013/2014

1/16 фіналу

Кіровоград – Дніпро 78:92 – Тимофеєнко (Топ-1 – 16 очок, 14 підбирань, 4 передачі. РЕ 25) 33 хвилини у матчі

Дніпро – Кіровоград 90:100 – Тимофеєнко (Топ-1 – 30 очок, 3 підбирання, 2 передачі. РЕ 35) 28 хвилини у матчі

Група А

Одеса – Дніпро 75:73 – Тимофеєнко (Топ-1 – 20 очок, 9 підбирань. РЕ 20) 33 хвилини у матчі

Дніпро – Одеса 55:69 – Тимофеєнко (Топ-1 – 12 очок, 11 підбирань, 2 передачі. РЕ 18) 28 хвилини у матчі

Дніпро – Ферро-ЗНТУ 81:83 – Тимофеєнко (Топ-2 – 22 очки, 7 підбирань. РЕ 21) 32 хвилини у матчі

Ферро-ЗНТУ – Дніпро 0:20 (не відбувсвя)

Дніпро – Черкаські Мавпи 75:72 – Тимофеєнко (Топ-1 – 18 очок, 7 підбирань, 4 передачі, 3 перехоплення. РЕ 27) 32 хвилини у матчі

Черкаські Мавпи – Дніпро 89:74 -  Тимофеєнко (Топ-1 – 16 очок, 7 підбирань. РЕ 15) 34 хвилини у матчі

Розклад

Півфінали

3 жовтня

14:00 Одеса – Дніпро, трансляція на XSPORT (квитки тут)

17:00 Хімік – Київ-Баскет, трансляція на Oboz TV (квитки тут)

4 жовтня

14:00 ФІНАЛ, трансляція на XSPORT та Oboz TV (квитки тут)

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео 14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Фінал чотирьох Кубку України-2024: топ-10 моментів Фінал чотирьох Кубку України-2024: топ-10 моментів
Відзначаємо головні хайлайти вирішальної стадії турніру
Максим Закурдаєв: Кубок їде у Дніпро і це найголовніше Максим Закурдаєв: Кубок їде у Дніпро і це найголовніше
Кращий гравець Фіналу чотирьох Кубку України прокоментував перемогу команди
Дніпро зрівнявся з Будівельником за кількістю перемог в Кубку України Дніпро зрівнявся з Будівельником за кількістю перемог в Кубку України
Дніпро став чотириразовим володарем Кубка України з баскетболу
Дніпро в яскравому фіналі проти Прометея виграв Кубок України: хайлайти матчу Дніпро в яскравому фіналі проти Прометея виграв Кубок України: хайлайти матчу
Дивіться яскраві моменти фінального матчу Кубку України 2024
Дніпро — володар Кубку України-2024! Дніпро — володар Кубку України-2024!
У запеклому фіналі команда Володимира Коваля здолала Прометей
Максим Закурдаєв — MVP Фіналу чотирьох Кубку України Максим Закурдаєв — MVP Фіналу чотирьох Кубку України
Захисник Дніпра набрав 22 очки у вирішальному матчі турніру
Дніпро виграв Кубок України, здолавши у фіналі Прометей: відео коментарів
Відео 10.03.2024
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою клубу Суперліги
Битва Дніпра та Прометея у фіналі Кубка України: фотогалерея Битва Дніпра та Прометея у фіналі Кубка України: фотогалерея
Команда Володимира Коваля завоювала перший трофей у сезоні
Прометей проти Дніпра: відео фіналу Кубку України
Лідери Вищої ліги та Суперліги проведуть вирішальний матч за трофей
Напередодні фіналу Кубку України: історія протистояння Дніпра та Прометея Напередодні фіналу Кубку України: історія протистояння Дніпра та Прометея
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро
Дніпро пробився у фінал Кубку України, обігравши Старий Луцьк: фотогалерея Дніпро пробився у фінал Кубку України, обігравши Старий Луцьк: фотогалерея
Дивіться фотогалерею півфінального матчу Кубку України Дніпро – Старий Луцьк
Дніпро обіграв Старий Луцьк на шляху до фіналу Кубку України Дніпро обіграв Старий Луцьк на шляху до фіналу Кубку України