Київ-Баскет — перший фіналіст жіночої Суперліги

Київ-Баскет здобув перемогу в першому півфіналі сезону жіночої Суперліги, здолавши на майданчику столичного ПС Венето одеський Інтерхім — 72:65.

Господарки Фіналу чотирьох заволоділи лідерством в середні першої чверті та не відпускали перевагу до фінальної сирени. Максимальний відрив киянок сягав 18 очок, наприкінці гри одеситкам вдалося повернути інтригу, але відіграти відставання не вдалося.

Київ-Баскет використав 24 втрати суперниць, що стало головною проблемою одеської команди в цьому матчі. Киянки, в свою чергу, виграли протистояння під щитами, зібравши 31 підбирання в атаці.

Найрезультативнішою гравчинею першого півфіналу стала Анжеліка Ляшко, у якої 26 очок, 5 підбирань та 4 перехоплення (РЕ 19).

На жаль, травму в цьому матчі отримала форвардиня Київ-Баскета Анна Ольховик, яка не дограла матч — у баскетболістки підозра на розрив ахіллу.

У фіналі Київ-Баскет зіграє проти переможниць пари Франківськ-Прикарпаття — Рівне-ОШВСМ.

Фінал чотирьох жіночої Суперліги. 1/2 фіналу

Субота, 30 березня

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д 72:65 (22:16, 19:10, 18:17, 13:22)

Київ-Баскет: Ляшко 26 + 5 підбирань + 4 перехоплення, Ольховик 12, Горобець 11 + 9 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень + 2 блок-шота - 3 втрати, Сугак 7 + 10 підбирань, Афанасьєва 6 + 4 підбирання + 3 передачі — старт, Телешак 6 + 9 підбирань, Семенчук 3, Березова 1, Швець 0

Інтерхім: Мусієнко 13, Самбурська 10 + 4 передачі + 3 підбирання - 5 втрат, Самур 9 + 4 передачі + 4 підбирання, Колібабчук 8 + 8 підбирань - 4 втрати, Паньківа 4 — старт, Бондарюк 17 + 8 підбирань, Ткаченко 2, Бакал 2, Корінна 0

Статистика матчу

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео 01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24 Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео 31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео 30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди
Київ-Баскет — перший фіналіст жіночої Суперліги Київ-Баскет — перший фіналіст жіночої Суперліги