Київ-Баскет і Черкаські Мавпи зіграють спаринги у столиці

Перед від'їздом на десятиденні навчально-тренувальні збори до Латвії срібний призер Суперліги Парі-Матч Київ-Баскет проведе два контрольних матчі у столиці.

Суперником підопічних Айнарса Багатскіса будуть чемпіони України сезону 2017/2018рр. Черкаські Мавпи. Обидва спаринги відбудуться на рідному майданчику киян, у спорткомплексі Меридіан, 29 і 30 серпня. Перший спаринг розпочнеться о 17:00, другий - об 11:00. А вже 31 серпня команда вирушить до Латвії, де заплановані ще 5 спарингів.

Перший офіційний матч Київ-Баскет зіграє 17-го вересня. У першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів його суперником буде австрійський Капфенберг. Розпочнуть боротьбу з австрійцями кияни у гостях, а матч-відповідь відбудеться 20-го вересня у Київському Палаці спорту.

Контрольні матчі

Чоловіки

м. Київ, СК Меридіан

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи

29 серпня о 17:00, 30 серпня об 11:00

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

Карліс Муйжнієкс: Прометей показав хороший баскетбол Карліс Муйжнієкс: Прометей показав хороший баскетбол
Тренер новачка Суперліги Парі-Матч прокоментував виступ команди на Меморіалі Гаврилова
Прометей виграв Меморіал Гаврилова Прометей виграв Меморіал Гаврилова
Новачки Суперліги Парі-Матч у заключному матчі перемогли господарів
Черкаські Мавпи поступились чемпіону Лівану Черкаські Мавпи поступились чемпіону Лівану
Команда Максима Міхельсона з рахунком 84:78 поступилась Al Riyadi
Запоріжжя та Одеса стартували з перемог на Меморіалі Гаврилова Запоріжжя та Одеса стартували з перемог на Меморіалі Гаврилова
Зіграно перші матчі товариського турніру, який передує старту сезона
Дніпро програв Турк Телекому у контрольному матчі Дніпро програв Турк Телекому у контрольному матчі
Команда Дениса Журавльова продовжує підготовку до сезону
У Кам’янському відбудеться Кубок Прометея У Кам’янському відбудеться Кубок Прометея
У змаганнях візьмуть участь команди Суперліги
Черкаські Мавпи перемогли на турнірі в Лівані Черкаські Мавпи перемогли на турнірі в Лівані
Команда Максима Міхельсона здобула першу перемогу на турнірі у Лівані
Дніпро переміг на старті турніру в Туреччині Дніпро переміг на старті турніру в Туреччині
Команда Дениса Журавльова продовжує підготовку до нового сезону
Черкаські Мавпи поступились на старті турніру в Лівані Черкаські Мавпи поступились на старті турніру в Лівані
Команда Максима Міхельсона програла свій перший матч на товариському турнірі
Чемпіони України вибороли третє місце на турнірі в Литві Чемпіони України вибороли третє місце на турнірі в Литві
Хімік переміг Юрмалу в матчі за третє місце
Хімік поступився Невежису в матчі товариського турніру в Литві Хімік поступився Невежису в матчі товариського турніру в Литві
Команда Віталія Степановського продовжує підготовку до сезону
Дніпро поступився в фіналі турніру в Литві Дніпро поступився в фіналі турніру в Литві
Дніпро зіграв на передсезонному Кубку Гарастаса
Дніпро переміг російську Парму на турнірі в Литві Дніпро переміг російську Парму на турнірі в Литві