Київ-Баскет на досвіді переміг у Черкасах

Черкаські Мавпи поступилися вдома омолодженим складом Київ-Баскету в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 67:102.

Хід матчу
Перший домашній поєдинок сезону черкасцям випало грати під тиском певних несприятливих обставин. Напередодні матчу стало відомо, що вболівальники не зможуть підтримати команду на трибунах. А зважаючи на кількість хворих, тренер господарів Максим Міхельсон міг розраховувати фактично на молодіжний склад. Найдосвідченішому у складі та одному з найстарших Кобцю – 24 роки. Втім молодь господарів активно та зосереджено почала поєдинок. Кияни багато помилялися в дебюті зустрічі. Особливо наполегливо їх змушував до цього Скапінцев. Під щитами перевага була на боці господарів. Лідером на майданчику за таких обставин став Кобець, який набрав 12 очок за стартову чверть.

Однак високе навантаження швидше виснажувало не загартованих суперліговими поєдинками молодих гравців черкасців. Відтак у другій чверті гості попри відставання на підбираннях вирівняли гру. На велику перерву суперники пішли за паритету – 44:44.

А більш суттєво перевага досвіду киян проявилася з початком другої половини. Гра поновилася ривком 13:0 на користь гостей. А за підсумком чверті кияни вирвалися вперед на 23 очки, фактично згасивши будь-яку інтригу.

Сподіватися на диво від виснаженої молоді господарів було годі. Кияни впевнено довели поєдинок до перемоги, «розмочивши» сотню набраних очок.

Герої матчу
Мессі в другій половині ввімкнувся в боротьбу на повну, ставши найрезультативнішим на майданчику. Мішула поступово пристрілюється з-за дуги. У Черкасах він став найкращим за реалізацією триочкових – 4 з 9.

Наступний матч
Черкаські Мавпи наступний поєдинок грають вдома 18 жовтня проти Тернополя. Київ-Баскет того ж дня гратиме в Миколаєві.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

16 жовтня
Черкаси. 18:30

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет – 67:102 (31:27, 13:17, 10:33, 13:25)
Черкаські Мавпи: Кобець 18, Скапінцев 17о + 8пд, Дзюба 8о + 8пд, Бондаренко 7о + 6пд, Нагорний 6, Товкач 5о + 8пд, Скіра 4о + 6пд, Семерич 2, Єфіменко.
Київ-Баскет: Мейсі 18, Павлов 15, Мішула 12о + 6пр, Ковальов 11, Крутоус 11, Янг 9о + 6пр, Коренюк 8о + 8пд, Близнюк 6о + 6пд, Сахнюк 4, Тамм 4.
Статистика матчу

Сергій Алфьоров: Тернопіль ще піднесе багато сюрпризів Сергій Алфьоров: Тернопіль ще піднесе багато сюрпризів
Тренер Прометея розповів про підготовку до поєдинку Суперліги Паріматч
Суперліга Паріматч: відео жеребкування суддів
Відео 30.10.2020
ФБУ визначила арбітрів наступних поєдинків регулярного чемпіонату
Валерій Плеханов: ще не знаю кількість здорових гравців на матч проти Київ-Баскета Валерій Плеханов: ще не знаю кількість здорових гравців на матч проти Київ-Баскета
Тренер Запоріжжя розповів про готовність команди до наступних поєдинків Суперліги Паріматч
Будівельник вдома програв Миколаєву: відео коментарів після гри
Відео 29.10.2020
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою гостей
МБК Миколаїв здобув першу перемогу в сезоні МБК Миколаїв здобув першу перемогу в сезоні
Будівельник, залишившись без чотирьох гравців, не встояв у домашній грі
Суперліга Паріматч: відео матчу 29 жовтня
У Суперлізі Паріматч відбувся поєдинок регулярного чемпіонату
Український захисник Артамонов повернувся до Одеси Український захисник Артамонов повернувся до Одеси
Новий сезон баскетболіст розпочав у складі Миколаєва
Капітан Черкаських Мавп звернувся до вболівальників Капітан Черкаських Мавп звернувся до вболівальників
Володимир Конєв закликав прихильників вірити в команду
Три тури позаду: лідери всіх команд Суперліги Паріматч на старті сезону Три тури позаду: лідери всіх команд Суперліги Паріматч на старті сезону
Відзначаємо кращих гравців у ростерах клубів елітного дивізіону
Стівен Бурт-молодший пройде трай-аут у Будівельнику Стівен Бурт-молодший пройде трай-аут у Будівельнику
Перший легіонер в історії збірної України вже у Києві
Клим Артамонов залишив МБК Миколаїв Клим Артамонов залишив МБК Миколаїв
Розігруючий відіграв за корабелів лише три матчі
Перемога Тернополя над Харківськими Соколами: відео топ-моментів
Відео 27.10.2020
Підопічні Дмитра Забірченка впевнено переграли суперника
Суперліга Паріматч: результати 22-26 жовтня Суперліга Паріматч: результати 22-26 жовтня
У Суперлізі Паріматч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Прометей вдома переміг Черкаські Мавпи: відео коментарів після гри
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою команди з Кам’янського