Київ-Баскет розпочав підготовку до сезону

15 серпня чоловіча команда Київ-Баскета провела перше тренування. Розпочалася підготовка до нового сезону, у якому команда змагатиметься на кількох фронтах - Лізі Чемпіонів, Суперлізі Парі Матч, Кубку України.

Півторагодинне інтенсивне заняття провели асистенти головного тренера Айнарса Багатскіса Артем Сліпенчук і Леонід Яйло. Також у тренувальному процесі брав участь наставник вищолігової команди Київ-Баскета Максим Балашов. За словами Артема Сліпенчука вже на першому занятті відчувалося професійне ставлення гравців до своїх обов'язків - усі перебувають у гарній фізичній формі і готові до передсезонних навантажень.

Зокрема, на арені СК Меридіан завдання тренерів виконували В'ячеслав Петров, Павло Крутоус, Максим Сандул, Антон Мусієнко, Олександр Тищенко, Юрій Кондраков, Кейсі Шефферд, Деон Едвін, Кіндал Хілл. Це 9 виконавців, з якими вже підписано контракти. Також з командою тренувалися Максим Пустозвонов, Ілля Тертишник і Данило Пирогов.

Головний тренер Київ-Баскета Айнарс Багатскіс прибуде до столиці пообіді 15 серпня і якщо не буде затримки рейса, проведе вечірнє тренування, початок якого запланований на 17:30.

Микола Кірсанов: рівень Суперліги Паріматч значно виріс Микола Кірсанов: рівень Суперліги Паріматч значно виріс
Тривають тренувальні збори молодих вихованців клубної школи
Друга перемога Прометея в фіналі Суперліги Паріматч: відео хайлайтів
Відео 12.06.2021
Прометей вдруге переміг Запоріжжя в фінальній серії плей-оф
Прометей впевнено подвоїв перевагу в фіналі Суперліги Паріматч Прометей впевнено подвоїв перевагу в фіналі Суперліги Паріматч
Досі чинний чемпіон України представив головні хайлайти сезону
Прометей – Запоріжжя: шанси на перемогу в фіналі Суперліги Паріматч Прометей – Запоріжжя: шанси на перемогу в фіналі Суперліги Паріматч
Прометей та Запоріжжя грають другий матч фінальної серії плей-оф
Відбулася нарада президентів клубів Суперліги Паріматч Відбулася нарада президентів клубів Суперліги Паріматч
Учасники обговорили сезон 2020/21, а головною темою зібрання став наступний чемпіонат України
Святослав Михайлюк провів майстерклас у черкаській гімназії Святослав Михайлюк провів майстерклас у черкаській гімназії
Український легіонер з НБА перебуває на батьківщині в відпустці
Прометей переміг Запоріжжя на старті фіналу Суперліги Паріматч: відео хайлайтів
Відео 10.06.2021
Кам’янчани впевнено перемогли в першому матчі фінальної серії
Прометей розгромив Запоріжжя у стартовій грі фіналу: фотогалерея Прометей розгромив Запоріжжя у стартовій грі фіналу: фотогалерея
Команда Міленко Богичевіча виграла домашній матч
Прометей виграв перший матч фіналу Суперліги Паріматч Прометей виграв перший матч фіналу Суперліги Паріматч
Команда з Кам’янського зlолала БК Запоріжжя
Прометей – Запоріжжя: онлайн відеотрансляція пресконференції
Відео 09.06.2021
У Кам’янському стартує фінальна серія плей-оф Суперліги Паріматч
Прометей – Запоріжжя: шанси на перемогу на старті фіналу Суперліги Паріматч Прометей – Запоріжжя: шанси на перемогу на старті фіналу Суперліги Паріматч
Міленко Богічевич: БК Запоріжжя заслужено став фіналістом чемпіонату України Міленко Богічевич: БК Запоріжжя заслужено став фіналістом чемпіонату України
Асистент головного тренера Прометея розповів про підготовку до старту у фінальній серії Суперліги Паріматч