Київ-Баскет в овертаймі взяв вольовий реванш у Цмокі-Мінська і вийшов з групи з першого місця

Віце-чемпіон України на виїзді грав проти Цмокі-Мінська за перше місце в групі "F" Кубка Європи FIBA і подарував шанс Дніпру вийти з групи, яким інший український клуб скористуватись не зміг.

Ще у першій чверті Київ-Баскет віддав лідерство господарям, які заволоділи перевагою у дебюті гри. У команди Айнарса Багатскіса були великі проблеми у нападі на старті матчу: гості реалізували 30% кидків з гри, закинувши лише 1 з 9 триочкових. Цмокі-Мінськ атакував трохи краще, чого виявилось достатньо для виграної першої чверті 14:11.

У другій чверті віце-чемпіон України трохи додав у нападі, набравши 17 очок за 10-хвилинний відрізок. Команда Багатскіса краще побігла у швидкі видриви, однак дозволила супернику збільшити відрив перед великою перервою. Білоруський клуб переконливіше атакував із фарби, мав міцнішу підтримку з лави та краще втікав у фаст-брейки.

Велика кількість легких очок та 60% кидків з гри допомогли команді Ростіслава Вергуна нівелювати наслідки від 12 втрат. Київ-Баскет пішов на велику перерву за 7 очок відставання.

У третій чверті киянам вдалося додати у нападі — добре попрацювала у трисекудній передня лінія, що допомогло гостям вирівняти гру і на певному відрізку повернути лідерство. Однак у заключну чверть за 4 очок гандикапу входили саме господарі, які зробили ривок і повернули собі двозначну перевагу.

Команда Айнарса Багатскіса відреагувала своїм ривком у відповідь: впевненість у кидку дуже вчасно відчув Максим Пустозвонов, який реалізував 5 з 6 триочкових (4 з яких у другій половині), а влучний дальній Кейсі Шеферда за 34 секунди до кінця основного часу матчу дав киянам 2 очки переваги та відправив суперника на тайм-аут. Втримати перемогу в основний час українському клубу не вдалося: Роб Лоурі відповів результативним сольним проходом, а атака Близнюка на перемогу виявилась невлучною — овертайм!

Вирішальну заключну 5-хвилинку виграли кияни: команда Багатскіса виконала важливий ривок 8:2, отримавши 6 очок переваги за півтори хвилини до завершення матчу. Після тайм-ауту господарі все ж таки набрали ще 2 очки — з фарби відзначився Вєрємєєнко, однак триочковий у відповідь від Петрова відправив чемпіона Білорусі у нокаут.

Київ-Баскет у вольовому стилі, поступаючись протягом більшої частини матчу, дотис Цмокі-Мінськ, вигравши виїзний матч з рахунком 92:84. Після невдалої кидкової першої половини, український клуб реабілітувався у другій, реалізувавши в підсумку за матч 11 з 26 дальних кидків — 4 з 8 у Петрова та 5 з 6 у Пустозвонова, які завершили матч з 20 та 21 набраними очками відповідно. Саме ці гравці стали найкращими у складі української команди, яка прямує у другий груповий раунд Кубка Європи з першого місця!

Кубок Європи FIBA. 6-й тур

Цмокі-Мінськ — Київ-Баскет ОТ 84:92 (14:11, 21:17, 18:23, 24:26, 7:15)

Київ-Баскет: Петров 20 + 7 підбирань + 4 передачі, Близнюк 13 + 6 передач, Шеферд 13 + 4 передачі, Коренюк 10, Едвін 0 — старт, Пустозвонов 21, Хілл 11, Павлов 4, Кондраков 0, Крутоус 0

Статистика матчу

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет – Реджо-Емілія: анонс матчу Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет – Реджо-Емілія: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє матч 2 туру другого етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає
Огляд матчів єврокубкових суперників українських клубів у внутрінніх змаганнях
Айнарс Багатскіс: Радий групі, яка нам дісталася у Кубку Європи ФІБА Айнарс Багатскіс: Радий групі, яка нам дісталася у Кубку Європи ФІБА
Керманич Київ-Баскета про перемогу команди на першому груповому етапі турніру.
Стали відомі суперники Київ-Баскета у Топ-16 Кубку Європи ФІБА Стали відомі суперники Київ-Баскета у Топ-16 Кубку Європи ФІБА
Команда Айнарса Багатскіса пробилась до наступного кола змагань.
Як Київ-Баскет в рідних стінах громив Рілскі: фотогалерея Як Київ-Баскет в рідних стінах громив Рілскі: фотогалерея
Київ-Баскет розгромив Рілскі, пробившись до топ-16 Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет розгромив Рілскі, пробившись до топ-16 Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет розгромив Рілскі, пробившись до топ-16 Кубку Європи ФІБА
Команда Багатскіса спокійно оформила вихід до наступного кола змагань.
Київ-Баскет – Рілскі: онлайн відеотрансляція Кубку Європи ФІБА
Відео 17.11.2021
Київ-Баскет грає заключний матч групового етапу
Київ-Баскет – Рілскі: шанси на перемогу в Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет – Рілскі: шанси на перемогу в Кубку Європи ФІБА
Вирішальна битва Київ-Баскета: анонс Кубку Європи ФІБА Вирішальна битва Київ-Баскета: анонс Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома заключний матч групового етапу
Суперники українських клубів у єврокубках: виграв лише Тенерифе Суперники українських клубів у єврокубках: виграв лише Тенерифе
Як зіграли суперники українських клубів на цьому тижні у внутрішніх змаганнях
Київ-Баскет у домашньому матчі програв Хапоелю Ейлат Київ-Баскет у домашньому матчі програв Хапоелю Ейлат