Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені

Єдиний представник України на євроарені Київ-Баскет проводив у Туреччині другий матч чвертьфіналу Кубка Європи FIBA проти турецької Каршияки.

Команда Айнарса Багатскіса вдало розпочала матч, заволодівши перевагою на старті гри — 16:7. Однак господарі зуміли піднятись після невеличкого нокдауну і ще в першій чверті скоротили відставання, а в другій — відібрали лідерство. Каршияка зіграла агресивніше, тисла на киян через фарбу.

При цьому давалась у знаки глибина складу команди Уфука Сариджа — гравці, які увійшли до гри з лави, ще в першій половині принесли своїй команді 22 очки. Кияни краще рухали м’яча, трохи влучніше атакували з гри, однак перевага господарів на підбираннях та більша кількісіть пробитих штрафних дозволила турецькому клубу піти на велику перерву за “+6” — 38:32.

У другій половині Каршияка лідерство вже не віддавала, а у четвертій чверті, як і в київському матчі, пішла у відрив. Гості програли заключний відрізок матчу 18:31 і в підсумку зазнали поразки з рахунком 67:88, вдруге поступившись Каршияці у чвертьфіналі Кубка Європи FIBA.

Таким чином, сезон для Київ-Баскета на євроарені завершено. Київ-Баскет суттєво програв боротьбу під щитами та припустився більшої кількості втрат (17 - 9), що не дозволило українській команді претендувати на позитивний результат матчу в Туреччині.

В останньому матчі єврокампанії найкращим у складі гостей став Сергій Павлов, який, вийшовши з лави, набрав 23 очки, зробив 7 підбирань та 2 передачі (РЕ 24). У господарів відразу 6 гравців набрали 10 очок та більше.

Кубок Європи FIBA. Плей-оф

1/4 фіналу, другий матч

Ізмір, Туреччина

Каршияка — Київ-Баскет 88:67 (19:20, 19:12, 19:17, 31:18)

Київ-Баскет: Павлов 23 + 7 підбирань, Хілл 12 - 5 втрат, Петров 6 + 5 підбирань + 5 передач, Классен 0 + 4 передачі, Шеферд 2 + 3 передачі + 3 перехоплення - 3 втрати — старт, Пустозвонов 12, Крутоус 5, Заєць 3, Кондраков 2, Близнюк 2

Перший матч — 89:71

Статистика матчу

Чоловіча та жіноча команди Пометея зіграють в єврокубках Чоловіча та жіноча команди Пометея зіграють в єврокубках
ФІБА повідомила попередні дати кваліфікаційних матчів для команд з Кам`янського
Останній матч євросезону: огляд поєдинку Каршияка — Київ-Баскет Останній матч євросезону: огляд поєдинку Каршияка — Київ-Баскет
Український клуб завершив свій виступ в Кубку Європи FIBA
Кубок Європи ФІБА: визначилися півфіналісти Кубок Європи ФІБА: визначилися півфіналісти
Найсильніші чотири команди продовжують боротьбу за трофей
Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені
Київський клуб зупинився у чвертьфінальному раунді Кубка Європи
Матч-відповідь Київ-Баскет - Каршияка наживо покаже Obozrevatel-TV Матч-відповідь Київ-Баскет - Каршияка наживо покаже Obozrevatel-TV
Київ-Баскет готовий до матчу-відповіді з Каршиякою
Айнарс Багатскіс: гравці Київ-Баскета мають гідність Айнарс Багатскіс: гравці Київ-Баскета мають гідність
Тренер киян прокоментував перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет програв у першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА: відео топ-моментів
Відео 05.03.2020
Переваги в двох чвертях не вистачило киянам для загальної перемоги
Київ-Баскет з боєм поступився в першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет з боєм поступився в першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА
Кияни виграли дві чверті в матчі проти турецької Каршияки
Київ-Баскет – Каршияка: онлайн відеотрансляція чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА
Відео 04.03.2020
Київ-Баскет грає перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет – Каршияка: шанси на перемогу в чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет – Каршияка: шанси на перемогу в чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет – Каршияка: анонс 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет – Каршияка: анонс 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє перший матч чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА
Павло Крутоус: вдома маємо досягти позитивного результату Павло Крутоус: вдома маємо досягти позитивного результату
Атмосфера матчу з Каршиякою заведе команду
Айнарс Багатскіс: прийшов час перевірити на що ми здатні Айнарс Багатскіс: прийшов час перевірити на що ми здатні
Головний тренер Київ-Баскета про прийдешній матч з Каршиякою
Київ-Баскет провів відкрите тренування перед матчем з Каршиякою Київ-Баскет провів відкрите тренування перед матчем з Каршиякою
Команда не має кадрових втрат перед протистоянням у Кубку Європи ФІБА
ФІБА визначає найвпливовіших фанів у чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА визначає найвпливовіших фанів у чвертьфіналі Кубка Європи