Київ-Баскет залишив Харківських Соколів без перемоги

Харківські Соколи поступилися в домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 68:76.

Уболівальники харків’ян зачекалися на дебютну перемогу команди в елітному дивізіоні. Не стала переломною і зустріч проти одного з фаворитів сезону.

Загартовані єврокубковими успіхами гості швидко захопили контроль за перебігом боротьби в свої руки. Харків’яни намагалися надто не відпускати суперника, та все ж дебют зустрічі кияни виграли.

Надалі гості спокійно контролювали перебіг подій, не дозволяючи харків’янам перехопити ініціативу.

На боці киян була краща результативність. Господарі окрім стартових хвилин так більше жодного разу не виходили вперед.

Герої матчу
Найрезультативнішим у матчі став легіонер гостей Шеферд, який додав 19 очок до загальнокомандного здобутку, реалізувавши дві дальні спроби з трьох.

Наступний матч
Харківські Соколи в наступному поєдинку грають 1 грудня вдома проти Черкаських Мавп. Кияни того ж дня гратимуть у Дніпрі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

29 листопада

Харків. 19:30
Харківські Соколи – Київ-Баскет – 68:76 (17:23, 21:21, 20:22, 10:10)

Статистика матчу

Петров і Артамонов про баскетбольний триллер Петров і Артамонов про баскетбольний триллер
Гравці Одеси і Київ-Баскета пояснюють результат драми з трьома овертаймами
Суперліга Парі-Матч: результати 6-8 грудня Суперліга Парі-Матч: результати 6-8 грудня
У Суперлізі Парі-Матч зіграно чергові поєдинки регулярного чемпіонату
Одеса вирвала перемогу в Києві: відео топ-моментів овертаймів
Відео 09.12.2019
Переможець матчу в Києві визначився лише після третього овертайму
Київ-Баскет програв вдома Одесі в надважкому матчі після трьох овертаймів Київ-Баскет програв вдома Одесі в надважкому матчі після трьох овертаймів
Одесити вирвали в Києві перемогу після двох з половиною годин гри після третього овертайму
Дніпро взяв реванш у Прометея в центральному матчі ігрового тижня Суперліги Парі-Матч Дніпро взяв реванш у Прометея в центральному матчі ігрового тижня Суперліги Парі-Матч
Мавпи здобули шосту перемогу в чемпіонаті
Київ-Баскет бере переконливий реванш за попередні поразки Київ-Баскет бере переконливий реванш за попередні поразки
У столиці Хімік не зміг нічого протиставити господарям і зазнав третьої поразки поспіль
Прометей повернув лідерство в Суперлізі Парі-Матч Прометей повернув лідерство в Суперлізі Парі-Матч
Команда Карліса Муйжнієкса впевнено перемогла вдома Харківських Соколів
Черкаські Мавпи удома переконливо розібралися з Одесою Черкаські Мавпи удома переконливо розібралися з Одесою
Команда Максима Міхельсона легко обіграла підопічних Олега Юшкіна
Ривок у третій чверті дозволив Дніпру вдруге в сезоні перемогти Запоріжжя Ривок у третій чверті дозволив Дніпру вдруге в сезоні перемогти Запоріжжя
Команда Дениса Журавльова виграла перший виїзний матч ігрового тижня
Суперліга Парі-Матч: відео жеребкування суддів
Відео 06.12.2019
У ФБУ визначила арбітрів на наступні поєдинки регулярного чемпіонату
Великий ігровий день в Суперлізі Парі-Матч: анонс поєдинків 6 грудня Великий ігровий день в Суперлізі Парі-Матч: анонс поєдинків 6 грудня
Сьогодні буде зіграно чотири матчі регулярного чемпіонату
Валерій Плеханов: Запоріжжю потрібно вийти з психологічної ями Валерій Плеханов: Запоріжжю потрібно вийти з психологічної ями
Тренер запорізької команди про підготовку до наступних поєдинків та поточний стан справ у команді