Київ-Баскет здобув другу перемогу в групі Кубка Європи ФІБА

Київ-Баскет переміг у Софії Левськи в матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА – 83:76.

Гості з початку зустрічі намагалися контролювати хід поєдинку, не дозволяючи господарям щільним захистом розганяти свої атаки. Відтак саме гравці болгарської команди вимушені були більшу частину ігрового часу наздоганяти. Киян це цілком влаштовувало. Маючи невелику перевагу в реалізації та в грі під щитами гості на велику перерву здобули собі 5 очок переваги.

Однак по перерві господарі ледь не переломили перебіг подій. Поступово до кінця третьої 10-хвилинки суперники скоротили відставання, яке було збільшилося до дев’яти очок.

Втім Багатскісу вдалося відшукати потрібні аргументи, аби його гравці впевнено відіграли заключну частину матчу. Контроль киян гри в цей період змусив зовсім замовкнути трибуни, які суттєво пожвавішали наприкінці третьої чверті. Так у тиші гості спокійно довели поєдинок до другої перемоги в групі.

У третьому матчі групового етапу лідери групи Київ-Баскет та Цмокі-Мінськ зустрінуться між собою 5 листопада в столичному Палаці спорту. Квитки можна придбати за цим посиланням.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Група F. 2 тур

30 жовтня
Софія. 19:00

Левськи (Болгарія) -  Київ-Баскет (Україна) – 76:83 (22:25, 22:24, 18:14, 14:20)
Левськи: Костов (25), Янг (19), Петков (10), Кван Трейл (7), Сміт (7), Райт (6), Веліков (2), Мінчев, Леков
Київ-Баскет: Шеферд (21), Едвін (14), Близнюк (10), Пустозвонов (10), Дайм (8), Петров (7), Хілл (7), Павлов (4), Кондраков (2), Крутоус, Сандул

Статистика матчу

Айнарс Багатскіс: Я залишаюся в Україні і не збираюся нікуди їхати Айнарс Багатскіс: Я залишаюся в Україні і не збираюся нікуди їхати
Головний тренер національної команди — про ситуцію в українському баскетболі
Перемога Київ-Баскета над Крайльсхаймом: фотогалерея Перемога Київ-Баскета над Крайльсхаймом: фотогалерея
Кияни здобули другу перемогу в трьох матчах другого групового етапу Кубку Європи ФІБА
Київ-Баскет – Реджо-Емілія: анонс матчу Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет – Реджо-Емілія: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє матч 2 туру другого етапу
Київ-Баскет переможно стартував на другому етапі Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет переможно стартував на другому етапі Кубку Європи ФІБА
Кияни перемогли в домашньому поєдинку бельгійський Антверпен
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Київ-Баскет презентував оновлену колекцію фанатського одягу Київ-Баскет презентував оновлену колекцію фанатського одягу "Жовто-чорна територія"
Усі охочі мають можливість придбати офіційну лінійку фанатського одягу у фан-шопі та на офіційному сайті.
Костянтин Анікієнко: до баскетболу мріяв стати найвищим адвокатом України Костянтин Анікієнко: до баскетболу мріяв стати найвищим адвокатом України
Один з найвищих центрових українського баскетболу розповів про юнацьку мрію, переваги високого зросту, особисте життя, кар’єру та інше
Ейлат – Київ-Баскет: шанси на перемогу в матчі Кубку Європи ФІБА Ейлат – Київ-Баскет: шанси на перемогу в матчі Кубку Європи ФІБА
Київ-Баскет грає другий матч групового етапу Кубку Європи ФІБА
Прометей та Київ-Баскет в єврокубках: шанси на перемогу 13 жовтня Прометей та Київ-Баскет в єврокубках: шанси на перемогу 13 жовтня
Одразу дві українські команди грають сьогодні матчі єврокубків
Київ-Баскет стартує в Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет стартує в Кубку Європи ФІБА
Вдома команда Айнарса Багатскіса грає проти польського Сопота
Майк Кеффі: я дуже розслаблений на майданчику Майк Кеффі: я дуже розслаблений на майданчику
Новачок Київ-Баскета розповів, чим Київ йому нагадує рідні місця, про любов до відеоігор та зустріч з Кобі Брайантом.
Сенсація у Черкасах, розгром у Миколаєві: цифри та факти першого туру Суперліги Windrose Сенсація у Черкасах, розгром у Миколаєві: цифри та факти першого туру Суперліги Windrose
Якими показниками запам'ятався перший тур нового сезону Суперліги.
Київ-Баскет переграв Тернопіль у першому для команд матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose Київ-Баскет переграв Тернопіль у першому для команд матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose
Підопічні Айнарса Багатскіса віддали суперникам лише стартову чверть
Володимир Холопов: Цього року чемпіонат точно буде відрізнятися від попередніх Володимир Холопов: Цього року чемпіонат точно буде відрізнятися від попередніх
Наставник жіночої команди Київ-Баскета - про підготовку до нового сезону.
Суперники українських клубів в єврокубках: Тенеріфе і Сассарі почали сезон з поразок Суперники українських клубів в єврокубках: Тенеріфе і Сассарі почали сезон з поразок
Огляд матчів суперників українських баскетбольних клубів у єврокубках.
Контрольні матчі клубів Суперліги Windrose: перемоги Кривбасу, Київ-Баскета і поразка Будівельника Контрольні матчі клубів Суперліги Windrose: перемоги Кривбасу, Київ-Баскета і поразка Будівельника
У суботу, 18 вересня, відбулися три матчі між клубами Суперліги Windrose
Ілля Тиртишник: коли додамо в стабільності, відразу вийдемо на більш високий рівень Ілля Тиртишник: коли додамо в стабільності, відразу вийдемо на більш високий рівень
Капітан Київ-Баскету поділився враженнями від домашнього товариського турніру.
Дніпро вирвав перемогу у Київ-Баскета, Будівельник розгромив Тернопіль Дніпро вирвав перемогу у Київ-Баскета, Будівельник розгромив Тернопіль
У Києві завершились два поєдинки команд Суперліги Windrose.
Київ-Баскет почав домашній турнір з перемоги Київ-Баскет почав домашній турнір з перемоги
Столичні баскетболісти впевнено перемогли Тернопіль.