Кравцов та Гладир програли свої матчі в єврокубках

Капітан національної збірної України В’ячеслав Кравцов вийшов у старті на матч Ліги чемпіонів, в якому його Фуенлабрада на виїзді поступилась чеському Німбурку (87:104).

Дивіться: Данк гравця збірної України - у підбірці кращих моментів туру чемпіоната Іспанї

За 27 хвилин на майданчику українець набрав 11 очок (5/11 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 5 підбирань (3 у нападі) та 1 передачу при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +9).

Зазнав поразки і Монако українця Сергія Гладиря. Команда нашого захисника в Єврокубку вдома поступилась німецькій Альбі (61:75), а Гладир за 15 хвилин схибив один триочковий, зробив 2 підбирання та 1 передачу при 1 втраті та 2 фолах (РЕ -1).

Олексій Лень та Святослав Михайлюк підтримали збірну України: відео
Відео 20.02.2019
Гравці НБА записали звернення до команди та вболівальників
Українки за кордоном: результати гравців збірної Українки за кордоном: результати гравців збірної
Баскетболістки збірної України зіграли в закордонних клубах
Олексій Лень: добре мати ще одну можливість для старту Олексій Лень: добре мати ще одну можливість для старту
Український центровий про перехід у Атланту, початок кар’єри в НБА та інше
Михайлюк: Леброн Джеймс та всі ветерани Лейкерс мені дуже допомогли Михайлюк: Леброн Джеймс та всі ветерани Лейкерс мені дуже допомогли
Український захисник - про старт кар’єри в НБА та переїзд до Детройту
Бігмен збірної України Герун – MVP туру в чемпіонаті Іспанії Бігмен збірної України Герун – MVP туру в чемпіонаті Іспанії
Наш легіонер провів вражаючий матч проти Мурсії
Гравець збірної України допоміг Барселоні перемогти: відео моментів
Відео 10.02.2019
Барселона Артема Пустового перемогла в чемпіонаті Іспанії Фуенлабраду В’ячеслава Кравцова
Святослав Михайлюк дебютував за Детройт Святослав Михайлюк дебютував за Детройт
Українець реалізував перший триочковий за Пістонс
Михайлюк отримає можливість грати – тренер Детройта Михайлюк отримає можливість грати – тренер Детройта
Тренер нової команди українця прокоментував його обмін з Лейкерс
Детройт офіційно підтвердив обмін Михайлюка Детройт офіційно підтвердив обмін Михайлюка
Атакуючий захисник збірної України продовжить сезон у НБА в новому клубі
Михайлюк їде до Детройта: три українці, яких обмінювали в НБА до Свята Михайлюк їде до Детройта: три українці, яких обмінювали в НБА до Свята
Атакуючий захисник може стати не першим нашим гравцем, який ставав частиною трейда
Лейкерс обміняли Святослава Михайлюка в Детройт Лейкерс обміняли Святослава Михайлюка в Детройт
Українець продовжить кар’єру в іншому клубі НБА
Святослав Михайлюк - у топ-10 найпопулярніших спортсменів України Святослав Михайлюк - у топ-10 найпопулярніших спортсменів України
Баскетболіст посідає сьоме місце по кількості підписників в Instagram
Ігор Зайцев зіграє в Матчі зірок чемпіоната Тайваню Ігор Зайцев зіграє в Матчі зірок чемпіоната Тайваню
Український бігмен візьме участь у виставковій грі
Українці за кордоном: вдалий матч та перемога Кравцова, чергова вражаюча гра від Агафонова Українці за кордоном: вдалий матч та перемога Кравцова, чергова вражаюча гра від Агафонова
Наші легіонери провели чергові поєдинки в європейських чемпіонатах
Українки Ягупова та Науменко вийшли в чвертьфінал Єврокубка Українки Ягупова та Науменко вийшли в чвертьфінал Єврокубка
Команда гравців збірної України здобула восьму поспіль перемогу
Кравцов та Гладир програли свої матчі в єврокубках Кравцов та Гладир програли свої матчі в єврокубках