Кубок України: результати 22 жовтня

Команди чоловіків грають матчі першого попереднього етапу Кубка України. Ще чотири поєдинки відбулося 22 жовтня.

У Львові франківська Говерла поступилася в номінально домашньому поєдинку другій команді Хіміка. Гості ще в першій чверті міцно заволоділи ігровою ініціативою та контролювали перебіг боротьби до фінальної сирени. Відтак можливість врятуватися франківці матимуть 30 жовтня на майданчику суперника.

Рівненці і в другому матчі перемогли Інваспорт з Дніпра, забезпечивши ігровою перевагою участь у наступному етапі. Тут також беззаперечна перевага була на боці номінальних гостей.

Нагадаємо, раніше участь в наступному етапі здобула одеська БІПА за рахунок зняття з розіграшу суперника – столичних аматорських Шаманів.

Найзапеклішою видалася боротьба в Луцьку між місцевою командою Вищої ліги та Кривбасом. Господарі до великої перерви вийшли вперед на 11 очок. Однак гості за другу половину скоротили відставання до чотирьох очок. Відтак учасник наступного етапу в цій парі визначиться в Кривому Розі за два дні в не менш принциповому поєдинку.

У заключному матчі дня Львівська Політехніка поступилася вдома харківському Політехніку. Господарям вистачило сил стримувати тиск гостей лише на першу чверть. Учасник наступного етапу в цій парі визначиться вже завтра, 23 жовтня – команди обидва поєдинки грають у Львові.

У боротьбу вступають 11 клубів Суперліги Паріматч
Кубок України: визначено пари 1/8 фіналу Кубок України: визначено пари 1/8 фіналу
У боротьбу за трофей вступають команди Суперліги Паріматч
Відео жеребкування 1/8 фіналу чоловічого Кубка України Відео жеребкування 1/8 фіналу чоловічого Кубка України
Боротьбу починають 11 клубів Суперліги Паріматч
Кубок України: визначилися всі учасники 1/8 фіналу Кубок України: визначилися всі учасники 1/8 фіналу
Завершився попередній етап Кубка України серед команд чоловіків
Кубок України: визначились два учасники 1/8 фіналу Кубок України: визначились два учасники 1/8 фіналу
Відбулися чергові матчі другого попереднього раунду
Кубок України: онлайн відеотрансляція 6 листопада
Відео 06.11.2020
Команди чоловіків грають матчі другого попереднього етапу
Визначився перший переможець попереднього етапу Кубка України Визначився перший переможець попереднього етапу Кубка України
У Кубку України серед команд чоловіків триває другий попередній етап
Кубок України: відео матчу 4 листопада
Відео 04.11.2020
У Кубку України відбувся матч другого попереднього етапу
Кубок України: анонс другого попереднього етапу Кубок України: анонс другого попереднього етапу
У Кубку України серед команд чоловіків відбудуться матчі другого етапу
Кубок України: останній учасник другого етапу визначився в драматичній розв’язці Кубок України: останній учасник другого етапу визначився в драматичній розв’язці
МБК-2-Ніко та Дніпро-2 визначили переможця лише після другого овертайму
Кубок України: онлайн відеотрансляція 1 листопада
Відео 01.11.2020
У Кубку України відбудеться матч попереднього етапу
Кубок України: завершується перший попередній етап Кубок України: завершується перший попередній етап
Залишилося визначити переможців у двох парах
Кубок України: визначилися ще два учасники другого етапу Кубок України: визначилися ще два учасники другого етапу
СумДУ та Прометей-2 продовжують боротьбу за трофей
Кубок України: відео матчів 25 жовтня
Відео 25.10.2020
Команди чоловіків грають матчі першого попереднього етапу
Жіночий Кубок України: результати матчів 23-24 жовтня Жіночий Кубок України: результати матчів 23-24 жовтня
Всього було зіграно три поєдинки 1/8 фіналу
Харківський Політехнік продовжує боротьбу в Кубку України Харківський Політехнік продовжує боротьбу в Кубку України