Кубок України (жінки): визначився другий чвертьфіналіст

21 листопада у Кубку України серед жіночих команд відбулися два матчі 1/8 фіналу. Якщо ІнтерХім та ХАІ тільки розпочали боротьбу на цій стадії, то КСЛІ-Динамо-НПУ вже успішно вирішив завдання проходу до 1/4 фіналу.

Підопічні Євгена Філозова у матчі-відповіді також виявилися сильнішими за СДЮСШОР-5-ДВУФК. Це не дивно, хоча б тому, що обидві гри відбулися на рідному майданчику киянок в їхній альма-матер - КСЛІ. Гра у матчі-відповіді була більш запеклою. Дніпрянки виграли першу чверть 24:20, до перерви збільшили свою перевагу до семи очок. Гостей не вистачило на останню чверть. Її господарки виграли 19:9. Це і зумовило підсумковий результат 72:66, а за сумою двох матчів 156:129 на користь КСЛІ-Динамо-НПУ.

ІнтерХім-СДЮСШОР приймав ХАІ в Одесі. Підопічні Ірини Щипакіної дуже потужно розпочали, вигравши першу чверть 27:10. І продовжували тиск на суперниць впродовж 30 хвилин Наприкінці третьої чверті перевага господарок сягнула +33. Лише тоді вони скинули оберти, чим скористалися харків'янки, які трохи підтягнулися в рахунку, поступившись у підсумку 55:75. Матч-відповідь у цій парі відбудеться 10 грудня.