Всі категорії новин
Максим Міхельсон: самопочуття жахливе – четвертий день висока температура

Максим Міхельсон: самопочуття жахливе – четвертий день висока температура

Черкаські Мавпи і надалі потерпають від коронавірусу. Наразі хворіють гравці основної та другої команди. Не оминула хвороба і головного тренера команди Суперліги Паріматч Максима Міхельсона.

Та попри лікування на обсервації, керманич Мавп продовжує пильно контролювати усі командні процеси. Про лікування, підготовку команди, поточний стан Максим Міхельсон розповів у інтерв’ю клубній прес-службі.

– Ви підхопили коронавірус, перебуваєте на обсервації. Як почуваєтеся зараз і коли можна очікувати на повернення?
– Якщо чесно, самопочуття жахливе. Четвертий день висока температура. Все тiло ломить, кашель розриває груди, слабкiсть. Тепер розумію наших хлопців і дуже їм вдячний за те, що вони відразу після цієї хвороби виходили на майданчик і допомагали команді, коли це було дуже потрібно. Це варте поваги! Не уявляю, якби мені довелося вийти на майданчик сьогоднi, або навiть через тиждень – це було б дуже непросто.

Стосовно мого повернення, складно зрозуміти, коли це буде. Як ми могли пересвідчитися на команді, у всіх коронавірусна хвороба минає по-різному. Хтось вже за тиждень мав негативний тест і повернувся до роботи, а інші довше. Сергій Попов вже третій тиждень отримує позитивний тест, хоча почуває себе нормально.

– Тренування зараз проводить Микола Кірсанов. Ви слідкуєте за всім процесом онлайн?
– Так, тренувальний процес зараз на Миколі Кірсанові. Зрозуміло, що всю підготовку розписуємо разом. Він йде на тренування за нашим планом. Сьогодні все тренування мені транслювали онлайн. Потім обговорювали деталі. Наскільки це можливо, намагаємося зберегти тренувальний процес, щоб мій стан та моя вiдсутнiсть мінімально повпливали на команду. Впевнений, Микола впорається з цiєю ситуацiею. 

Більшість гравців вже перехворіли коронавірусом. Який стан команди зараз? 
– Так, вже практично всі перехворіли. Складність нашої ситуації в тому, що всі заражалися в різний час. У нас через кожен тиждень з’являлися нові позитивні тести, відповідно команда зараз в дуже розбалансованому стані. Зараз добре, що з позитивних лише я і Сергій Попов. Це дає нам тиждень стабільної роботи. Стосовно фізичного стану команди, то хлопці більше боряться з наслідками хвороби. У нас поки що немає фізичних кондицій, немає повного взаєморозуміння гравців на майданчику. I це природньо для тiєї ciтуацii, в якiй ми знаходимося. Щоб повернутися в ігрову форму баскетболістам потрiбен час! I повiрте менi, кожен з них задля цього робить все, що вiд них залежить і навiть бiльше! 

Наш капітан Володимир Конєв все правильно сказав, коли давав вам iнтерв'ю, вся команда працює на 100 відсотків. Він вибачився перед уболівальниками за поразки, тим самим проявивши повагу до наших вболiвальникiв i особисто вiд себе i вiд команди взагалом! Ми дiйсно iх неймовiрно поважаємо і зараз, як нiколи, вiдчули, як нам не вистачає iхньої пiдтримки. Ми знаємо, що вони слідкують за нашими матчами, вболiвають, але ми не в такій ситуації, за яку потрібно вибачатися. До хлопців немає жодної претензії. Ми програли цi матчі не тому, що не зробили все, що могли і не тому, що демонстрували погану гру в захистi чи в нападi! Ми програємо через об'єктивні обставини елементарно не готовi до цих iгор! Ми не можемо обманути час! Якщо для пiдготовки до сезону потрiбнi 6-8 тижднiв, то вони потрiбнi. Так, за рахунок iгор можна дещо прискорити якiсь iгровi моменти, але ж лише частину! Ще раз повторюся, вважаю, що моїм хлопцям зараз немає за що вибачатися, вони роблять все вiд них можливе, але, на превеликий жаль, зараз все залежить не від них, а від часу, який потрібен гравцям, щоб набрати кондиції. Маю надiю, що i вболiвальники це розумiють, за що ми їм дуже вдячнi! Сподіваюся, що вони і далі нас підтримуватимуть. Ми неодмінно виберемося із цієї коронавірусної ями і почнемо перемагати. 

– Найбільша проблема зараз – позиція першого номера?
– Всі наші проблеми пов'язанi з вiдсутнiстю фiзичних кондицій, злагодженостi в дiях та у розумінні один одного. Все це потрібно чимось компенсувати!  Наприклад, характером, комунiкацiєю та дисципліною на майданчику. Це може згладити недолiки та допоможе органiзувати дiї в захистi та нападi! Задля цього на майданчику необхідна людина, яка втілюватиме тренерські ідеї і задумки в життя. Звiсно, це розiгруючий захисник. Так склалися обставини, що в нас зараз лишився лише один перший номер – Олег Бондаренко. На жаль, у нього немає заміни. Лікарі дивляться на коліно Руслова і ніхто не може зрозуміти, що сталося. Він повернувся після карантину, провів одне тренування і не може наступити на ногу. Кемерону Джонсу потрібно ще мiнiмум 3-4 тижні на відновлення. У Попова COVID. 

Олег Бондаренко у своєму молодому віці відпрацьовує на максимум. Але він не семижильний, у кожному матчі проводити на майданчику 30+ хвилин. До цього у нього не було такої практики в Суперлiзi та вiн, навiть i не мрiяв про таке. Однак зараз така ситуація, що нам бiльше немає на кого покластися! Але подивiться на ростери команд, з якими ми грали! Хто протистояв цьому хлопцю i з ким вiн витримав дуелi. Вiн вiдверто не провалив жодного поєдинку! Так, не без помилок, але в кожнiй грi відпрацював трiшки вище за свій максимум. Просто молодець! Зрозуміло, поки у нього є сили та холодний розум, ми тримаємося. І в грі з Прометеєм ми навіть вели в рахунку 12 хвилин першоi половини і мали непоганий вигляд перші 25-27 хвилин матчу. Але суперники користуються нашими проблемами, постійно тиснуть на нього. Намагаємося місцями замінити його на цiй позицii Кобцем або Лакі Джонсом, але вони атакувальні захисники. Розіграш м’яча не їхня сильна сторона, ми їх просто мучимо на цих позицiях. Томуповернення хоч одного iз наших розiгруючих з лазарету дуже полегшить нам життя.

– 31 жовтня гра з Будівельником. Яке налаштування на цього суперника?
– У нашій роботі помітна позитивна динаміка. Це показала гра з Прометеєм і останні тренування. У гравців з’являється розуміння на майданчику. Ми далекі від оптимальних кондицій, на це піде ще кілька тижнів. Але відчуваємо себе набагато краще і це добре. Віримо в те, що нам під силу зачепитися за перемогу з Будівельником. Налаштовуємо хлопців на боротьбу, прагнемо здобути перемогу. Провели скаутинг суперника, бачимо сильні і слабкі сторони київської команди. Сподіваюся, що в цій грі вдасться більше, ніж у попередній. Вiрю в перемогу команди навiть не дивлячись на те, що не зможу вийти з ними на майданчик!

Новини по темі
Перемога Харківських Соколів над Запоріжжям: відео коментарів
Відео 27.11.2020
Перемога Харківських Соколів над Запоріжжям: відео коментарів
Харків’яни здобули третю перемогу в сезоні
Харківські Соколи здобули третю перемогу в сезоні Харківські Соколи здобули третю перемогу в сезоні
Запоріжці зазнали шостої поспіль поразки в Суперлізі Паріматч
Харківські Соколи – Запоріжжя: відео поєдинку Суперліги Паріматч
Відео 27.11.2020
Харківські Соколи – Запоріжжя: відео поєдинку Суперліги Паріматч
У Суперлізі Паріматч відбувся поєдинок регулярного чемпіонату
Соколи приймають Запоріжжя: анонс гри Суперліги Паріматч 27 листопада Соколи приймають Запоріжжя: анонс гри Суперліги Паріматч 27 листопада
Сьогодні в національній першості буде зіграно один матч
Майкл Джейкобсон: я вражений новим досвідом в Україні Майкл Джейкобсон: я вражений новим досвідом в Україні
Американський легіонер Київ-Баскета розповів про знайомство з новою країною, новим чемпіонатом про очікування від сезону та інше
Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером
Асистент головного тренера Запоріжжя розповів про особливості роботи, ситуацію в команді, дебют в якості головного тренера та інше
Визначено символічну п’ятірку та MVP 7-го тижня Суперліги Паріматч Визначено символічну п’ятірку та MVP 7-го тижня Суперліги Паріматч
Збірна визначалась за підсумком лише трьох матчів
Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада
У Суперлізі Паріматч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Відео топ-моментів Суперліги Паріматч 19-20 листопада Відео топ-моментів Суперліги Паріматч 19-20 листопада
У Суперлізі Паріматч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Як Миколаїв перемагав Харківських Соколів: фотогалерея Як Миколаїв перемагав Харківських Соколів: фотогалерея
Команда Валентина Берестнєва перемогла Харківських Соколів у день народження тренера
Друга перемога Миколаєва: відео коментарів
Відео 22.11.2020
Друга перемога Миколаєва: відео коментарів
Команда Валентина Берестнєва перемогла Харківських Соколів у день народження тренера
Миколаїв здобув другу перемогу в сезоні Миколаїв здобув другу перемогу в сезоні
Команда Валентина Берестнєва перемогла Харківських Соколів у день народження тренера
Суперліга Паріматч: відео матчу 22 листопада
Відео 22.11.2020
Суперліга Паріматч: відео матчу 22 листопада
У Суперлізі Паріматч відбувся поєдинок регулярного чемпіонату
Артем Сліпенчук: зараз всі команди в рівних умовах і все, що залишається - це поставитися з розумінням Артем Сліпенчук: зараз всі команди в рівних умовах і все, що залишається - це поставитися з розумінням
Асистент головного тренера Київ-Баскета - про відновлення форми гравців після хвороби
Миколаїв проти Харківських Соколів: анонс поєдинку Суперліги Паріматч Миколаїв проти Харківських Соколів: анонс поєдинку Суперліги Паріматч
У Миколаєві відбудеться матч регулярного чемпіонату
Тернопіль припинив співпрацю з Керінгтоном Вордом Тернопіль припинив співпрацю з Керінгтоном Вордом
Свінгмен залишив команду через сімейні обставини
Будівельник вдома переміг Запоріжжя: відео коментарів після гри
Відео 20.11.2020
Будівельник вдома переміг Запоріжжя: відео коментарів після гри
Кияни завдали п’ятої поспіль поразки команді Валерія Плеханова
Будівельник завдав Запоріжжю п’ятої поразки поспіль Будівельник завдав Запоріжжю п’ятої поразки поспіль
Кияни ключовий ривок виконали у четвертій чверті