Всі категорії новин
Максим Пустозвонов: будь-яка перемога компенсує усе!

Максим Пустозвонов: будь-яка перемога компенсує усе!

Капітан Київ-Баскета Максим Пустозвонов прокоментував перемогу своєї команди над Зволле 89:76 і завчасний вихід до чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА.
 
- Усіх вітаю з перемогою, яка дозволила нам вийти до плей-оф Кубка Європи. Питання залишилося – з якого місця? Звісно, хотілося б вийти з першого місця. У нас для цього є усі шанси. У паралельній групі грає команда Каршияка, не хотілося б вийти на неї. А щодо сьогоднішньої гри? Добре зіграли у першій половині,  у першу чергу добре зіграли у захисті, потім дещо розслабилися, коли повели 20 очок. Але це неприпустимо. З цим суперником може і припустимо, але вони нас наказали і наздогнали практично. Якщо це повторити з Каршиякою, буде зовсім інший результат, ви самі розумієте. 
 
- У вас такий щільний графік, може втрата свіжості мала місце, чи концентрації?
- Маємо те, що маємо, ми не можемо нічого змінити. У нас зараз чотири матчі протягом восьми днів – кожен другий день гра. І з них три гри на виїзді. Але знов таки – що ми можемо зробити? Такий графік. У нас Кубок, Єврокубок і чемпіонат України.
 
 
- Ця перемога в емоційному плані компенсує наявність втоми?
- Скажу так, будь-яка перемога компенсує усе! І атмосферу в роздягальні, і втому, і абсолютно усе. Тому перемога є перемога. Я усіх вітаю і чекаю на матчі проти Вентспілса 5-го лютого. Це буде матч за перше місце у групі.