Михайлюк набрав 9 очок проти Нью-Йорк Нікс

Український новачок Лос-Анджелес Лейкерс Святослав Михайлюк отримав 25 хвилин ігрового часу в матчі Літньої ліги проти Нью-Йорк Нікс.

Вийшовши у стартовій п’ятірці, українець набрав 9 очок (0/3 двоочкових, 3/9 триочкових), зробив 3 підбирання, 2 передачі та 1 блок-шот при 1 втраті і 1 фолі.

Читайте: Українець Михайлюк підписав контракт з Лос-Анджелес Лейкерс

Лейкерс перемогли з рахунком 109:92, вигравши третій матч поспіль на турнірі у Лас-Вегасі.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин