Миколаїв здобув другу перемогу в сезоні

Миколаїв переміг вдома Харківських Соколів в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 81:73.

Хід матчу
Додатковою мотивацією для господарів, у яких до цього була лише одна перемога в восьми матчах, був день народження головного тренера Валентина Берестнєва.

Втім нав’язати гостям свою гру з початку зустрічі миколаївцям не вдалося. Практично вся перша половина гри тривала за рівної боротьби. Господарі трохи краще забивали, а гості більше втрачали. Тож на велику перерву команди пішли за шестиочкової переваги Миколаєва. Найрезультативнішим за дві чверті став Едріан з 11-ма очками – єдиний, хто до великої перерви набрав дабл.

Третя чверть загального балансу не змінила. З початком заключної 10-хвилинки гості спробували врятуватися. Рахунок на якусь мить вирівнявся. Та господарі були більш зосередженими на заключних хвилинах.

Відтак Миколаїв виборов другу в сезоні перемогу в день народження головного тренера.

Герої матчу
Нейтан Едріан став найрезультативнішим у матчі – 21 очко, 7 підбирань, 3 передачі.

Наступний матч
Миколаїв наступний за розкладом поєдинок має зіграти 29 листопада в Дніпрі. Харківські Соколи мають зіграти 27 листопада домашній поєдинок проти Запоріжжя.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

22 листопада
Миколаїв. 14:00

Миколаїв – Харківські Соколи – 81:73 (24:18, 20:20, 19:19, 18:16)
Миколаїв: Едріан 21о + 7пд, Конате 15, Колтер 12, Омоера 10о + 8пд + 5пр, Дубоненко 8, Едж 7, Адедиран 6, Кушніров 1, Заплотинський 1, Хохоник.
Харківські Соколи: Денді 20о + 8пд, Граф 15, Чумаков 14о + 6пд, Місяць 11, Бояркін 5о + 8пр, Нємцу 4о + 7пд, Боггс 2, Мусієнко 2, Тарасенко.
Статистика матчу

Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером
Асистент головного тренера Запоріжжя розповів про особливості роботи, ситуацію в команді, дебют в якості головного тренера та інше
Визначено символічну п’ятірку та MVP 7-го тижня Суперліги Паріматч Визначено символічну п’ятірку та MVP 7-го тижня Суперліги Паріматч
Збірна визначалась за підсумком лише трьох матчів
Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада
У Суперлізі Паріматч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Відео топ-моментів Суперліги Паріматч 19-20 листопада Відео топ-моментів Суперліги Паріматч 19-20 листопада
Як Миколаїв перемагав Харківських Соколів: фотогалерея Як Миколаїв перемагав Харківських Соколів: фотогалерея
Команда Валентина Берестнєва перемогла Харківських Соколів у день народження тренера
Друга перемога Миколаєва: відео коментарів
Відео 22.11.2020
Миколаїв здобув другу перемогу в сезоні Миколаїв здобув другу перемогу в сезоні
Суперліга Паріматч: відео матчу 22 листопада
У Суперлізі Паріматч відбувся поєдинок регулярного чемпіонату
Артем Сліпенчук: зараз всі команди в рівних умовах і все, що залишається - це поставитися з розумінням Артем Сліпенчук: зараз всі команди в рівних умовах і все, що залишається - це поставитися з розумінням
Асистент головного тренера Київ-Баскета - про відновлення форми гравців після хвороби
Миколаїв проти Харківських Соколів: анонс поєдинку Суперліги Паріматч Миколаїв проти Харківських Соколів: анонс поєдинку Суперліги Паріматч
У Миколаєві відбудеться матч регулярного чемпіонату
Тернопіль припинив співпрацю з Керінгтоном Вордом Тернопіль припинив співпрацю з Керінгтоном Вордом
Свінгмен залишив команду через сімейні обставини
Будівельник вдома переміг Запоріжжя: відео коментарів після гри
Відео 20.11.2020
Кияни завдали п’ятої поспіль поразки команді Валерія Плеханова
Будівельник завдав Запоріжжю п’ятої поразки поспіль Будівельник завдав Запоріжжю п’ятої поразки поспіль
Кияни ключовий ривок виконали у четвертій чверті
Суперліга Паріматч: відео матчу 20 листопада
У Суперлізі Паріматч відбудеться поєдинок регулярного чемпіонату
Черкаські Мавпи повернули до складу Діона Райта Черкаські Мавпи повернули до складу Діона Райта
Лідер черкасців у минулому сезоні знову гратиме в Суперлізі
Будівельник виходить з карантину матчем проти Запоріжжя: анонс гри Суперліги Паріматч 20 листопада Будівельник виходить з карантину матчем проти Запоріжжя: анонс гри Суперліги Паріматч 20 листопада
Кияни проводитимуть домашній поєдинок проти команд з верхньої частини турнірної таблиці
Дмитро Забірченко: наразі Тернопіль не має здорових гравців на заявку Дмитро Забірченко: наразі Тернопіль не має здорових гравців на заявку
Тренер Тернополя прокоментував ситуацію в команді після масового захворювання на коронавірус