Мішула виграв бронзу чемпіонату Чехії, Петров зіграє в півфіналі плейоф у Франції

Брно українця Олександра Мішули виграв серію плей-оф за 3-є місце в чемпіонаті Чехії. У серії до двох перемог команда українця обіграла Усті-над-Лабою з рахунком 2:1.

Читайте: Ньон Міріам Уро-Ніле завоював срібло чемпіонату Швейцарії

Мішула взяв участь у всіх матчах фінальної серії. В третьому він провів на майданчику 26 хвилин, набравши за цей час 11 очок (1/7 двохочкових, 2/11 триочкових, 3/4 штрафних), здійснив 4 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі.

В Естонії в фінальній серії до трьох перемог Тарту Уліколь програв мінімально домашню зустріч 68:69 і поступається 0:2.

Український захисник Тарту Уліколь Олександр Ковляр провів на майданчику 22 хвилини, набрав 9 очок (2/5 двохочкових, 1/5 триочкових, 2/2 штрафних), віддав 2 передачі, зробив 3 перехоплення при 1 втраті та 5 фолах.

У Франції Антіб В'ячеслава Петрова пробився до півфіналу плейоф другого дивізіону, перегравши з рахунком 2:0 Евре. У другій зустрічі вдома команда українця виграла 72:51.

В'ячеслав Петров провів на паркеті 19 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двохочкових, 1/5 триочкових), зробив 4 підбирання, 3 передачі при 1 втраті та 2 фолах.

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна