Найкращий данкер світу відвідав змагання юних баскетболістів Києва: відео

Дворазовий чемпіон світу з данків Дмитро Кривенко відвідав змагання юних баскетболістів Києва.

Професіональний данкер показав дітям ази цього виду змагань та свої фірмові данки.

Нагадаємо, напередодні Кривенко повернувся з Філіппін, де переміг у змаганнях данкерів на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3. Це вже друге «золото» світової проби українського данкера після аналогічного успіху на чемпіонаті світу 2016 року.

Українка Ксенія Монзуль отримала суддівську ліцензію ФІБА 3х3 Українка Ксенія Монзуль отримала суддівську ліцензію ФІБА 3х3
Вона стала другим українським арбітром ФІБА з баскетболу 3х3
Збірна України U-18 перемогла на турнірі в Братиславі Збірна України U-18 перемогла на турнірі в Братиславі
Наші хлопці проводять ігрову підготовку до чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Збірна України 3х3 перемогла на турнірі в Роттердамі Збірна України 3х3 перемогла на турнірі в Роттердамі
Збірна України U18 зайняла перше місце у міжнародному турнірі в Роттердамі (Нідерланди) серед старшої жіночої категорії в рамках підготовки до кваліфікації на чемпіонат Європи.
Збірна України U-18 вилетіла на турнір з баскетболу 3х3 Збірна України U-18 вилетіла на турнір з баскетболу 3х3
Наша жіноча команди виступить на турнірі в Нідерландах
БК Франківськ переконливо виступив на турнірі в Угорщині БК Франківськ переконливо виступив на турнірі в Угорщині
Українці взяли участь в турнірі з баскетболу 3х3 серії Мастерс
Баскетболісти Рівного перемогли на етапі чемпіонату України Баскетболісти Рівного перемогли на етапі чемпіонату України
Гравці клубу успішно виступили на турнірі з баскетболу 3х3
Збірні України U-18 зіграють за вихід на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3 Збірні України U-18 зіграють за вихід на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3
Кваліфікаційні турніри для наших команд пройдуть в Італії та Угорщині
У Новомиргороді відбудеться турнір з баскетболу 3х3 У Новомиргороді відбудеться турнір з баскетболу 3х3
Змагання проходитимуть в ході фестивалю вуличних культур
Христина Філевич: якби не команда, не було б ані перемог, ані визнання Христина Філевич: якби не команда, не було б ані перемог, ані визнання
Володарка титулу MVP кваліфікації чемпіонату Європи 3х3 про джерело натхнення і олімпійську перспективу
У Хмельницькому відбувся турнір з баскетболу 3х3 У Хмельницькому відбувся турнір з баскетболу 3х3
Змагання проходили в трьох вікових категоріях
Визначено переможців Lviv Hip Hop All-Star Визначено переможців Lviv Hip Hop All-Star
У Львові відбувся турнір з баскетболу 3х3
Володимир Холопов: успіх на чемпіонаті Європи залежатиме від селекції Володимир Холопов: успіх на чемпіонаті Європи залежатиме від селекції
Головний тренер жіночої збірної 3х3 змінив би правила, будь його воля
Тургай Демірель: хто не хоче стати олімпійським чемпіоном? Тургай Демірель: хто не хоче стати олімпійським чемпіоном?
Президент ФІБА Європа про враження від гри, розвиток баскетболу 3х3 та заплановані зустрічі в уряді
Визначилися всі учасники чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 Визначилися всі учасники чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Наша жіноча національна збірна виступить на чемпіонаті Європи
Українка Філевич стала найкращим гравцем кваліфікації чемпіонату Європи Українка Філевич стала найкращим гравцем кваліфікації чемпіонату Європи
Наша жіноча збірна виборола місце в фінальному турнірі чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Збірна України 3х3 кваліфікувалася на чемпіонат Європи Збірна України 3х3 кваліфікувалася на чемпіонат Європи
Національна жіноча збірна України з баскетболу 3х3 кваліфікувалася на чемпіонат Європи, що відбудеться у вересні в Бухаресті
Завидна не допоможе збірній України у кваліфікації чемпіонату Європи Завидна не допоможе збірній України у кваліфікації чемпіонату Європи
Один із лідерів збірної України 3х3 отримала важку травму
Збірна України 3х3 перемогла Польщу в третьому матчі відбору до чемпіонату Європи Збірна України 3х3 перемогла Польщу в третьому матчі відбору до чемпіонату Європи
Жіноча національна збірна України з баскетболу 3х3 впевнено перемогла у третьому матчі на відборі до чемпіонату Європи.
Збірна України 3х3: заключний ривок за місце на чемпіонаті Європи Збірна України 3х3: заключний ривок за місце на чемпіонаті Європи
Жіноча національна збірна виступає в кваліфікації чемпіонату Європи з баскетболу 3х3